002365Qianjiang Yongan Pharmaceutical Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $607,52 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,21 Mr | 元2,31 Mr | 元2,35 Mr | 元2,42 Mr | 元2,29 Mr | 元2,16 Mr | 元1,91 Mr | 元1,93 Mr | 元1,58 Mr | 元1,27 Mr | 元1,20 Mr | 元1,19 Mr | 元1,20 Mr | 元1,21 Mr | 元1,16 Mr | 元1,09 Mr | 元394,00 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元230,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元219,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,98 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元9,96 Mn | 元45,97 Mn | 元47,31 Mn | 元47,24 Mn | 元20,38 Mn | 元126,35 Mn | 元28,28 Mn | 元65,44 Mn | 元126,99 Mn | 元10,06 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 |
| Net Borç† | -元908,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元779,35 Mn | 元834,94 Mn | 元969,19 Mn | 元1,46 Mr | 元1,56 Mr | 元1,17 Mr | 元1,37 Mr | 元1,00 Mr | 元927,62 Mn | 元544,63 Mn | 元551,17 Mn | 元655,77 Mn | 元518,97 Mn | 元469,12 Mn | 元416,02 Mn | 元319,73 Mn | 元310,30 Mn |
| Brüt Kâr | 元117,31 Mn | 元149,73 Mn | 元235,67 Mn | 元461,74 Mn | 元342,12 Mn | 元340,95 Mn | 元301,61 Mn | 元336,14 Mn | 元326,49 Mn | 元127,98 Mn | 元85,77 Mn | 元92,22 Mn | 元77,79 Mn | 元123,39 Mn | 元101,58 Mn | 元80,34 Mn | 元102,72 Mn |
| FAVÖK | 元108,52 Mn | 元151,75 Mn | 元159,46 Mn | 元293,23 Mn | 元240,05 Mn | 元249,08 Mn | 元224,13 Mn | 元269,43 Mn | 元241,61 Mn | 元111,99 Mn | 元66,39 Mn | 元78,73 Mn | 元56,83 Mn | 元94,96 Mn | 元82,54 Mn | 元52,49 Mn | 元84,32 Mn |
| Net Kâr | 元22,49 Mn | 元61,77 Mn | -元12,31 Mn | 元140,16 Mn | 元107,78 Mn | 元105,56 Mn | 元89,93 Mn | 元178,58 Mn | 元133,15 Mn | 元62,30 Mn | 元17,61 Mn | 元31,72 Mn | 元23,01 Mn | 元75,36 Mn | 元69,77 Mn | 元46,11 Mn | 元65,05 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,08 | 0,21 | -0,04 | 0,48 | 0,38 | 0,37 | 0,31 | 0,62 | 0,47 | 0,22 | 0,06 | 0,11 | 0,08 | 0,27 | 0,25 | 0,17 | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元26,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元104,82 Mn | 元22,97 Mn | 元123,52 Mn | 元265,18 Mn | 元57,08 Mn | 元121,56 Mn | 元120,90 Mn | 元60,15 Mn | -元67,04 Mn | 元58,57 Mn | 元49,04 Mn | -元21,03 Mn | -元27,62 Mn | -元40,88 Mn | -元150,19 Mn | -元58,97 Mn | -元9,55 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元62,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,5% | 2,0% | 2,0% | 1,9% | 0,9% | 5,8% | 1,5% | 3,4% | 8,0% | 0,8% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,35 | 0,36 | 0,41 | 0,60 | 0,68 | 0,54 | 0,72 | 0,52 | 0,59 | 0,43 | 0,46 | 0,55 | 0,43 | 0,39 | 0,36 | 0,29 | 0,79 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,39 | 0,42 | 0,49 | 0,73 | 0,79 | 0,59 | 0,69 | 0,51 | 0,47 | 0,27 | 0,28 | 0,33 | 0,26 | 0,24 | 0,21 | 0,16 | 0,16 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 15,1% | 17,9% | 24,3% | 31,7% | 21,9% | 29,2% | 22,1% | 33,5% | 35,2% | 23,5% | 15,6% | 14,1% | 15,0% | 26,3% | 24,4% | 25,1% | 33,1% |
| FAVÖK Marjı | 13,9% | 18,2% | 16,5% | 20,2% | 15,4% | 21,3% | 16,4% | 26,9% | 26,0% | 20,6% | 12,0% | 12,0% | 11,0% | 20,2% | 19,8% | 16,4% | 27,2% |
| Net Kâr Marjı | 2,9% | 7,4% | -1,3% | 9,6% | 6,9% | 9,0% | 6,6% | 17,8% | 14,4% | 11,4% | 3,2% | 4,8% | 4,4% | 16,1% | 16,8% | 14,4% | 21,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 13,4% | 2,8% | 12,7% | 18,2% | 3,7% | 10,4% | 8,9% | 6,0% | -7,2% | 10,8% | 8,9% | -3,2% | -5,3% | -8,7% | -36,1% | -18,4% | -3,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,75 | -%1,71 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 663,65 | +%1,02 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | -%0,11 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,51 | -%0,24 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 305,31 | -%0,23 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 590,20 | -%3,25 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,31 | -%0,76 |