002368Taiji Computer Corporation Limited Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,22 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元15,24 Mr | 元15,74 Mr | 元16,20 Mr | 元15,86 Mr | 元17,11 Mr | 元13,58 Mr | 元10,81 Mr | 元9,33 Mr | 元8,62 Mr | 元7,76 Mr | 元5,81 Mr | 元4,16 Mr | 元3,86 Mr | 元2,72 Mr | 元1,97 Mr | 元1,92 Mr | 元950,87 Mn | 元728,66 Mn | 元634,47 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,21 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元10,65 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元4,52 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元3,78 Mr | 元3,30 Mr | 元2,78 Mr | 元3,32 Mr | 元3,51 Mr | 元3,01 Mr | 元2,28 Mr | 元1,01 Mr | 元1,03 Mr | 元1,26 Mr | 元576,85 Mn | 元85,89 Mn | 元147,02 Mn | 元72,39 Mn | 元23,17 Mn | 元62,90 Mn | 元6,80 Mn | 元3,72 Mn | 元2,64 Mn |
| Net Borç† | 元1,57 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元7,77 Mr | 元7,82 Mr | 元9,16 Mr | 元10,56 Mr | 元10,47 Mr | 元8,49 Mr | 元7,04 Mr | 元6,00 Mr | 元5,28 Mr | 元5,22 Mr | 元4,80 Mr | 元4,23 Mr | 元3,34 Mr | 元2,85 Mr | 元2,25 Mr | 元1,94 Mr | 元1,66 Mr | 元1,31 Mr | 元1,18 Mr |
| Brüt Kâr | 元1,42 Mr | 元1,64 Mr | 元1,91 Mr | 元1,86 Mr | 元1,90 Mr | 元1,72 Mr | 元1,60 Mr | 元1,24 Mr | 元1,08 Mr | 元987,49 Mn | 元750,98 Mn | 元649,50 Mn | 元533,74 Mn | 元398,18 Mn | 元360,56 Mn | 元280,90 Mn | 元237,24 Mn | 元178,65 Mn | 元152,00 Mn |
| FAVÖK | -元368,39 Mn | 元636,39 Mn | 元769,40 Mn | 元766,77 Mn | 元670,70 Mn | 元574,96 Mn | 元482,14 Mn | 元411,90 Mn | 元374,78 Mn | 元351,75 Mn | 元225,88 Mn | 元221,19 Mn | 元179,37 Mn | 元136,11 Mn | 元111,28 Mn | 元89,26 Mn | 元73,03 Mn | 元43,35 Mn | 元55,00 Mn |
| Net Kâr | -元762,94 Mn | 元208,31 Mn | 元375,24 Mn | 元376,29 Mn | 元373,08 Mn | 元368,70 Mn | 元335,36 Mn | 元316,13 Mn | 元291,94 Mn | 元301,64 Mn | 元201,50 Mn | 元195,72 Mn | 元176,81 Mn | 元132,23 Mn | 元112,12 Mn | 元87,14 Mn | 元61,50 Mn | 元50,49 Mn | 元57,01 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -1,22 | 0,33 | 0,61 | 0,65 | 0,64 | 0,64 | 0,58 | 0,54 | 0,50 | 0,52 | 0,35 | 0,34 | 0,36 | 0,27 | 0,23 | 0,19 | 0,12 | 0,10 | 0,11 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元404,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元243,25 Mn | -元449,97 Mn | -元782,71 Mn | -元87,95 Mn | 元413,73 Mn | 元938,68 Mn | -元512,63 Mn | 元557,76 Mn | 元240,59 Mn | -元268,42 Mn | -元142,75 Mn | -元147,98 Mn | 元335,10 Mn | -元238,44 Mn | -元114,12 Mn | 元75,55 Mn | 元135,54 Mn | 元57,20 Mn | 元142,45 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元328,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 24,8% | 20,9% | 17,2% | 21,0% | 20,5% | 22,1% | 21,1% | 10,8% | 11,9% | 16,2% | 9,9% | 2,1% | 3,8% | 2,7% | 1,2% | 3,3% | 0,7% | 0,5% | 0,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,51 | 0,50 | 0,57 | 0,67 | 0,61 | 0,63 | 0,65 | 0,64 | 0,61 | 0,67 | 0,83 | 1,02 | 0,86 | 1,05 | 1,14 | 1,01 | 1,74 | 1,80 | 1,86 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,72 | 1,73 | 2,03 | 2,34 | 2,32 | 1,88 | 1,56 | 1,33 | 1,17 | 1,15 | 1,06 | 0,94 | 0,74 | 0,63 | 0,50 | 0,43 | 0,37 | 0,29 | 0,26 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 18,2% | 21,0% | 20,9% | 17,6% | 18,2% | 20,2% | 22,7% | 20,7% | 20,4% | 18,9% | 15,6% | 15,4% | 16,0% | 14,0% | 16,0% | 14,5% | 14,3% | 13,6% | 12,9% |
| FAVÖK Marjı | -4,7% | 8,1% | 8,4% | 7,3% | 6,4% | 6,8% | 6,9% | 6,9% | 7,1% | 6,7% | 4,7% | 5,2% | 5,4% | 4,8% | 4,9% | 4,6% | 4,4% | 3,3% | 4,7% |
| Net Kâr Marjı | -9,8% | 2,7% | 4,1% | 3,6% | 3,6% | 4,3% | 4,8% | 5,3% | 5,5% | 5,8% | 4,2% | 4,6% | 5,3% | 4,6% | 5,0% | 4,5% | 3,7% | 3,8% | 4,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -3,1% | -5,8% | -8,5% | -0,8% | 4,0% | 11,0% | -7,3% | 9,3% | 4,6% | -5,1% | -3,0% | -3,5% | 10,0% | -8,4% | -5,1% | 3,9% | 8,2% | 4,4% | 12,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |