002377Hubei Guochuang Hi-Tech Material Co ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $447,19 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,52 Mr | 元1,41 Mr | 元1,02 Mr | 元1,80 Mr | 元2,78 Mr | 元4,56 Mr | 元6,65 Mr | 元6,74 Mr | 元6,62 Mr | 元1,51 Mr | 元1,82 Mr | 元2,32 Mr | 元1,69 Mr | 元1,56 Mr | 元1,30 Mr | 元1,28 Mr | 元573,42 Mn | 元461,93 Mn | 元467,73 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元42,69 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,12 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元404,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元690,84 Mn | 元500,04 Mn | 元370,94 Mn | 元600,23 Mn | 元1,18 Mr | 元1,77 Mr | 元506,15 Mn | 元664,37 Mn | 元733,45 Mn | 元453,06 Mn | 元662,41 Mn | 元942,41 Mn | 元552,61 Mn | 元561,24 Mn | 元249,51 Mn | 元50,00 Mn | 元177,90 Mn | 元170,00 Mn | 元204,75 Mn |
| Net Borç† | 元648,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,21 Mr | 元860,32 Mn | 元823,18 Mn | 元2,20 Mr | 元3,79 Mr | 元4,39 Mr | 元4,94 Mr | 元4,55 Mr | 元2,57 Mr | 元654,83 Mn | 元1,45 Mr | 元1,94 Mr | 元1,17 Mr | 元1,26 Mr | 元914,05 Mn | 元784,13 Mn | 元608,71 Mn | 元604,00 Mn | 元466,98 Mn |
| Brüt Kâr | 元93,16 Mn | 元64,44 Mn | 元42,30 Mn | -元40,80 Mn | -元109,25 Mn | 元388,21 Mn | 元769,09 Mn | 元711,67 Mn | 元326,50 Mn | 元104,14 Mn | 元193,31 Mn | 元229,53 Mn | 元128,95 Mn | 元129,09 Mn | 元129,25 Mn | 元86,45 Mn | 元81,83 Mn | 元89,94 Mn | 元77,10 Mn |
| FAVÖK | 元50,52 Mn | -元21,02 Mn | -元60,46 Mn | -元143,06 Mn | -元121,38 Mn | 元108,43 Mn | 元437,17 Mn | 元485,25 Mn | 元169,03 Mn | 元61,26 Mn | 元121,48 Mn | 元121,96 Mn | 元79,33 Mn | 元74,73 Mn | 元75,69 Mn | 元57,27 Mn | 元49,03 Mn | 元53,03 Mn | 元45,67 Mn |
| Net Kâr | 元19,75 Mn | -元49,02 Mn | -元147,15 Mn | -元540,28 Mn | -元1,12 Mr | -元2,97 Mr | 元306,73 Mn | 元312,10 Mn | 元42,92 Mn | 元5,22 Mn | 元31,15 Mn | 元44,70 Mn | 元17,22 Mn | 元21,04 Mn | 元38,13 Mn | 元37,46 Mn | 元35,10 Mn | 元29,43 Mn | 元27,65 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,02 | -0,05 | -0,16 | -0,59 | -1,22 | -3,25 | 0,33 | 0,34 | 0,05 | 0,01 | 0,07 | 0,10 | 0,04 | 0,05 | 0,09 | 0,09 | 0,08 | 0,07 | 0,06 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元46,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元39,54 Mn | -元91,67 Mn | -元2,22 Mn | 元53,05 Mn | -元120,46 Mn | -元366,86 Mn | 元259,13 Mn | 元35,91 Mn | 元129,67 Mn | -元7,15 Mn | 元167,20 Mn | -元20,23 Mn | -元52,64 Mn | -元130,84 Mn | -元241,54 Mn | -元122,31 Mn | 元42,79 Mn | 元13,61 Mn | -元10,68 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元21,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 45,4% | 35,4% | 36,4% | 33,3% | 42,6% | 38,8% | 7,6% | 9,9% | 11,1% | 30,1% | 36,3% | 40,7% | 32,7% | 35,9% | 19,1% | 3,9% | 31,0% | 36,8% | 43,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,45 | 0,61 | 0,81 | 1,22 | 1,36 | 0,96 | 0,74 | 0,67 | 0,39 | 0,44 | 0,79 | 0,84 | 0,69 | 0,80 | 0,70 | 0,61 | 1,06 | 1,31 | 1,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 5,46 | 2,13 | 2,04 | 5,43 | 9,37 | 10,85 | 12,22 | 11,25 | 6,36 | 1,62 | 3,58 | 4,79 | 2,88 | 3,11 | 2,26 | 1,94 | 1,51 | 1,49 | 1,15 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 4,2% | 7,5% | 5,1% | -1,9% | -2,9% | 8,8% | 15,6% | 15,6% | 12,7% | 15,9% | 13,4% | 11,9% | 11,1% | 10,3% | 14,1% | 11,0% | 13,4% | 14,9% | 16,5% |
| FAVÖK Marjı | 2,3% | -2,4% | -7,3% | -6,5% | -3,2% | 2,5% | 8,8% | 10,7% | 6,6% | 9,4% | 8,4% | 6,3% | 6,8% | 5,9% | 8,3% | 7,3% | 8,1% | 8,8% | 9,8% |
| Net Kâr Marjı | 0,9% | -5,7% | -17,9% | -24,6% | -29,6% | -67,8% | 6,2% | 6,9% | 1,7% | 0,8% | 2,2% | 2,3% | 1,5% | 1,7% | 4,2% | 4,8% | 5,8% | 4,9% | 5,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,8% | -10,7% | -0,3% | 2,4% | -3,2% | -8,4% | 5,2% | 0,8% | 5,0% | -1,1% | 11,6% | -1,0% | -4,5% | -10,4% | -26,4% | -15,6% | 7,0% | 2,3% | -2,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 278,50 | -%0,58 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,94 | -%5,19 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,24 | +%0,98 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,71 | +%1,21 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,01 | -%7,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 610,00 | +%3,95 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,65 | -%0,65 |