002379Shandong Hongqiao Aluminum Industry Holding Company Limited Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $34,29 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元111,29 Mr | 元108,03 Mr | 元2,98 Mr | 元2,60 Mr | 元3,04 Mr | 元2,36 Mr | 元2,47 Mr | 元1,42 Mr | 元1,34 Mr | 元1,49 Mr | 元2,15 Mr | 元5,05 Mr | 元6,86 Mr | 元5,30 Mr | 元3,76 Mr | 元2,47 Mr | 元1,26 Mr | 元716,55 Mn | 元577,05 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元18,47 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元64,48 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元45,56 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元27,17 Mr | 元35,05 Mr | 元258,46 Mn | 元367,77 Mn | 元766,87 Mn | 元201,47 Mn | 元188,84 Mn | 元0,00 | 元45,00 Mn | 元262,00 Mn | 元931,98 Mn | 元3,51 Mr | 元4,91 Mr | 元3,45 Mr | 元2,75 Mr | 元1,49 Mr | 元905,40 Mn | 元477,15 Mn | 元360,29 Mn |
| Net Borç† | 元7,17 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元156,25 Mr | 元149,84 Mr | 元2,68 Mr | 元3,52 Mr | 元3,18 Mr | 元2,36 Mr | 元2,88 Mr | 元1,52 Mr | 元1,44 Mr | 元972,41 Mn | 元1,52 Mr | 元2,03 Mr | 元2,40 Mr | 元2,05 Mr | 元1,79 Mr | 元1,02 Mr | 元781,01 Mn | 元827,25 Mn | 元743,40 Mn |
| Brüt Kâr | 元29,60 Mr | 元29,47 Mr | 元3,90 Mn | 元176,12 Mn | 元59,72 Mn | -元18,96 Mn | 元491,49 Mn | 元35,56 Mn | 元44,65 Mn | 元10,55 Mn | -元22,41 Mn | -元54,54 Mn | 元278,78 Mn | 元238,11 Mn | 元180,97 Mn | 元137,76 Mn | 元129,07 Mn | 元117,14 Mn | 元109,49 Mn |
| FAVÖK | 元31,11 Mr | 元31,53 Mr | -元36,87 Mn | 元142,73 Mn | 元67,62 Mn | -元58,93 Mn | 元435,83 Mn | 元39,70 Mn | 元73,38 Mn | 元53,55 Mn | -元53,17 Mn | -元121,54 Mn | 元252,80 Mn | 元222,27 Mn | 元174,09 Mn | 元111,19 Mn | 元99,83 Mn | 元86,81 Mn | 元87,66 Mn |
| Net Kâr | 元17,86 Mr | 元17,23 Mr | -元145,22 Mn | 元22,84 Mn | -元77,52 Mn | -元165,00 Mn | 元324,58 Mn | 元8,65 Mn | 元39,43 Mn | 元14,15 Mn | -元118,39 Mn | -元345,80 Mn | 元7,41 Mn | 元20,37 Mn | 元11,82 Mn | 元36,52 Mn | 元32,21 Mn | 元30,34 Mn | 元45,47 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 15,72 | 15,16 | -0,13 | 0,02 | -0,08 | -0,18 | 0,35 | 0,01 | 0,04 | 0,02 | -0,13 | -0,37 | 0,01 | 0,03 | 0,02 | 0,06 | 0,05 | 0,05 | 0,07 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元246,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元18,66 Mr | 元16,21 Mr | -元271,96 Mn | 元231,65 Mn | -元53,96 Mn | 元44,41 Mn | -元247,26 Mn | -元200,22 Mn | -元123,06 Mn | -元193,03 Mn | -元251,10 Mn | -元1,09 Mr | -元664,27 Mn | -元965,77 Mn | -元811,97 Mn | -元832,42 Mn | -元318,68 Mn | 元39,52 Mn | -元152,40 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元5,35 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 24,4% | 32,4% | 8,7% | 14,2% | 25,2% | 8,5% | 7,7% | 0,0% | 3,4% | 17,6% | 43,3% | 69,5% | 71,6% | 65,1% | 73,1% | 60,5% | 72,1% | 66,6% | 62,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,40 | 1,39 | 0,90 | 1,36 | 1,05 | 1,00 | 1,17 | 1,07 | 1,08 | 0,65 | 0,71 | 0,40 | 0,35 | 0,39 | 0,47 | 0,41 | 0,62 | 1,15 | 1,29 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,43 | 3,29 | 0,06 | 0,08 | 0,07 | 0,05 | 0,06 | 0,03 | 0,03 | 0,02 | 0,03 | 0,04 | 0,05 | 0,05 | 0,04 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 18,9% | 19,7% | 0,1% | 5,0% | 1,9% | -0,8% | 17,1% | 2,3% | 3,1% | 1,1% | -1,5% | -2,7% | 11,6% | 11,6% | 10,1% | 13,5% | 16,5% | 14,2% | 14,7% |
| FAVÖK Marjı | 19,9% | 21,0% | -1,4% | 4,1% | 2,1% | -2,5% | 15,1% | 2,6% | 5,1% | 5,5% | -3,5% | -6,0% | 10,5% | 10,8% | 9,7% | 10,9% | 12,8% | 10,5% | 11,8% |
| Net Kâr Marjı | 11,4% | 11,5% | -5,4% | 0,6% | -2,4% | -7,0% | 11,3% | 0,6% | 2,7% | 1,5% | -7,8% | -17,0% | 0,3% | 1,0% | 0,7% | 3,6% | 4,1% | 3,7% | 6,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 11,9% | 10,8% | -10,1% | 6,6% | -1,7% | 1,9% | -8,6% | -13,2% | -8,5% | -19,9% | -16,5% | -53,5% | -27,6% | -47,1% | -45,5% | -81,5% | -40,8% | 4,8% | -20,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,65 | -%2,93 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 722,20 | -%0,31 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,61 | -%2,35 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,15 | -%0,42 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 349,88 | +%0,66 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 585,00 | -%0,51 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,99 | -%0,71 |