002382Blue Sail Medical Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $888,41 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元16,91 Mr | 元17,29 Mr | 元15,63 Mr | 元15,87 Mr | 元16,91 Mr | 元17,07 Mr | 元13,26 Mr | 元12,70 Mr | 元1,84 Mr | 元1,59 Mr | 元1,50 Mr | 元1,60 Mr | 元1,97 Mr | 元1,66 Mr | 元1,33 Mr | 元1,04 Mr | 元379,58 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,70 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元7,56 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元9,27 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元5,45 Mr | 元5,18 Mr | 元4,04 Mr | 元3,21 Mr | 元3,72 Mr | 元5,69 Mr | 元3,67 Mr | 元3,78 Mr | 元99,44 Mn | 元59,42 Mn | 元82,44 Mn | 元340,80 Mn | 元530,67 Mn | 元410,77 Mn | 元159,17 Mn | 元16,45 Mn | 元118,50 Mn |
| Net Borç† | 元2,50 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元5,73 Mr | 元6,24 Mr | 元4,92 Mr | 元4,89 Mr | 元8,07 Mr | 元7,85 Mr | 元3,46 Mr | 元2,64 Mr | 元1,57 Mr | 元1,28 Mr | 元1,50 Mr | 元1,53 Mr | 元1,33 Mr | 元1,33 Mr | 元931,78 Mn | 元621,54 Mn | 元475,87 Mn |
| Brüt Kâr | 元786,70 Mn | 元920,97 Mn | 元501,55 Mn | 元386,46 Mn | 元3,65 Mr | 元4,96 Mr | 元1,52 Mr | 元1,01 Mr | 元477,97 Mn | 元334,75 Mn | 元380,30 Mn | 元226,59 Mn | 元176,43 Mn | 元186,94 Mn | 元90,64 Mn | 元87,89 Mn | 元106,85 Mn |
| FAVÖK | 元254,31 Mn | 元326,40 Mn | -元27,74 Mn | -元141,49 Mn | 元2,51 Mr | 元4,23 Mr | 元819,84 Mn | 元522,52 Mn | 元330,61 Mn | 元210,68 Mn | 元254,76 Mn | 元146,83 Mn | 元103,99 Mn | 元113,39 Mn | 元49,26 Mn | 元52,78 Mn | 元97,28 Mn |
| Net Kâr | -元758,94 Mn | -元445,61 Mn | -元568,36 Mn | -元372,32 Mn | 元1,16 Mr | 元1,76 Mr | 元490,30 Mn | 元346,71 Mn | 元200,86 Mn | 元181,07 Mn | 元170,21 Mn | 元61,70 Mn | 元46,97 Mn | 元51,20 Mn | 元29,06 Mn | 元40,33 Mn | 元59,85 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,76 | -0,44 | -0,56 | -0,37 | 1,10 | 1,73 | 0,51 | 0,47 | 0,41 | 0,37 | 0,35 | 0,13 | 0,10 | 0,11 | 0,06 | 0,09 | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元217,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元73,10 Mn | -元632,01 Mn | -元816,12 Mn | -元363,66 Mn | -元286,77 Mn | 元2,47 Mr | 元428,56 Mn | 元208,93 Mn | -元19,56 Mn | 元70,22 Mn | 元216,36 Mn | 元53,89 Mn | -元161,66 Mn | -元212,92 Mn | -元287,14 Mn | -元193,62 Mn | 元38,05 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元553,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 32,2% | 29,9% | 25,8% | 20,2% | 22,0% | 33,3% | 27,7% | 29,7% | 5,4% | 3,7% | 5,5% | 21,3% | 27,0% | 24,8% | 12,0% | 1,6% | 31,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,34 | 0,36 | 0,31 | 0,31 | 0,48 | 0,46 | 0,26 | 0,21 | 0,85 | 0,81 | 1,00 | 0,95 | 0,68 | 0,80 | 0,70 | 0,60 | 1,25 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,62 | 0,67 | 0,53 | 0,53 | 0,87 | 0,85 | 0,37 | 0,29 | 0,17 | 0,14 | 0,16 | 0,16 | 0,14 | 0,14 | 0,10 | 0,07 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,7% | 14,7% | 10,2% | 7,9% | 45,2% | 63,2% | 44,0% | 38,3% | 30,5% | 26,2% | 25,3% | 14,8% | 13,3% | 14,1% | 9,7% | 14,1% | 22,5% |
| FAVÖK Marjı | 4,4% | 5,2% | -0,6% | -2,9% | 31,0% | 53,9% | 23,7% | 19,8% | 21,1% | 16,5% | 17,0% | 9,6% | 7,8% | 8,5% | 5,3% | 8,5% | 20,4% |
| Net Kâr Marjı | -13,3% | -7,1% | -11,5% | -7,6% | 14,3% | 22,4% | 14,2% | 13,1% | 12,8% | 14,2% | 11,3% | 4,0% | 3,5% | 3,9% | 3,1% | 6,5% | 12,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,3% | -10,1% | -16,6% | -7,4% | -3,6% | 31,5% | 12,4% | 7,9% | -1,2% | 5,5% | 14,4% | 3,5% | -12,2% | -16,0% | -30,8% | -31,2% | 8,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 275,57 | -%1,05 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 668,93 | +%1,83 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,35 | +%0,13 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,17 | -%0,64 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 307,40 | +%0,45 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 598,74 | -%1,85 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,70 | +%0,11 |