002384Suzhou Dongshan Precision Manufacturing Co., Ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $53,47 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元60,86 Mr | 元46,25 Mr | 元44,37 Mr | 元40,80 Mr | 元37,95 Mr | 元37,57 Mr | 元31,67 Mr | 元31,14 Mr | 元22,11 Mr | 元15,14 Mr | 元6,91 Mr | 元5,11 Mr | 元3,28 Mr | 元2,74 Mr | 元1,98 Mr | 元1,71 Mr | 元683,17 Mn | 元515,84 Mn | 元408,21 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元7,05 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元38,27 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元21,70 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元20,64 Mr | 元14,85 Mr | 元15,11 Mr | 元15,84 Mr | 元14,70 Mr | 元15,34 Mr | 元15,84 Mr | 元15,51 Mr | 元9,35 Mr | 元9,14 Mr | 元2,69 Mr | 元2,19 Mr | 元1,14 Mr | 元819,26 Mn | 元204,28 Mn | 元51,59 Mn | 元152,10 Mn | 元162,35 Mn | 元88,67 Mn |
| Net Borç† | 元12,79 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元40,06 Mr | 元36,66 Mr | 元33,53 Mr | 元31,47 Mr | 元31,75 Mr | 元28,03 Mr | 元23,49 Mr | 元19,76 Mr | 元15,35 Mr | 元8,40 Mr | 元3,98 Mr | 元3,51 Mr | 元2,64 Mr | 元1,82 Mr | 元1,18 Mr | 元882,17 Mn | 元587,28 Mn | 元506,11 Mn | 元377,40 Mn |
| Brüt Kâr | 元5,29 Mr | 元4,78 Mr | 元4,74 Mr | 元5,25 Mr | 元4,45 Mr | 元4,21 Mr | 元3,66 Mr | 元2,99 Mr | 元2,12 Mr | 元981,37 Mn | 元554,40 Mn | 元516,59 Mn | 元357,34 Mn | 元303,64 Mn | 元238,76 Mn | 元217,91 Mn | 元162,01 Mn | 元141,92 Mn | 元127,26 Mn |
| FAVÖK | 元4,56 Mr | 元4,25 Mr | 元4,31 Mr | 元4,84 Mr | 元4,12 Mr | 元3,82 Mr | 元2,67 Mr | 元2,20 Mr | 元1,33 Mr | 元627,81 Mn | 元326,19 Mn | 元295,46 Mn | 元190,78 Mn | 元141,23 Mn | 元149,10 Mn | 元150,49 Mn | 元127,73 Mn | 元117,87 Mn | 元105,78 Mn |
| Net Kâr | 元1,39 Mr | 元1,09 Mr | 元1,96 Mr | 元2,37 Mr | 元1,86 Mr | 元1,53 Mr | 元702,66 Mn | 元811,06 Mn | 元526,19 Mn | 元144,21 Mn | 元31,71 Mn | 元43,63 Mn | 元26,77 Mn | -元110,56 Mn | 元67,73 Mn | 元92,02 Mn | 元72,31 Mn | 元64,89 Mn | 元55,35 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,79 | 0,64 | 1,15 | 1,39 | 1,09 | 0,93 | 0,44 | 0,50 | 0,33 | 0,11 | 0,03 | 0,04 | 0,02 | -0,10 | 0,06 | 0,09 | 0,06 | 0,06 | 0,05 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元1,29 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元943,18 Mn | 元1,19 Mr | 元1,84 Mr | 元1,27 Mr | 元181,37 Mn | 元560,81 Mn | 元1,56 Mr | -元2,56 Mr | -元2,80 Mr | -元1,07 Mr | -元612,58 Mn | -元571,47 Mn | -元60,42 Mn | -元409,73 Mn | -元381,18 Mn | -元299,82 Mn | 元20,79 Mn | -元5,66 Mn | -元70,83 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元4,38 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 33,9% | 32,1% | 34,1% | 38,8% | 38,7% | 40,8% | 50,0% | 49,8% | 42,3% | 60,4% | 39,0% | 42,8% | 34,6% | 29,9% | 10,3% | 3,0% | 22,3% | 31,5% | 21,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,66 | 0,79 | 0,76 | 0,77 | 0,84 | 0,75 | 0,74 | 0,63 | 0,69 | 0,56 | 0,58 | 0,69 | 0,80 | 0,66 | 0,59 | 0,52 | 0,86 | 0,98 | 0,92 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,85 | 1,69 | 1,54 | 1,45 | 1,46 | 1,29 | 1,08 | 0,91 | 0,71 | 0,39 | 0,18 | 0,16 | 0,12 | 0,08 | 0,05 | 0,04 | 0,03 | 0,02 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,2% | 13,0% | 14,1% | 16,7% | 14,0% | 15,0% | 15,6% | 15,1% | 13,8% | 11,7% | 13,9% | 14,7% | 13,6% | 16,7% | 20,3% | 24,7% | 27,6% | 28,0% | 33,7% |
| FAVÖK Marjı | 11,4% | 11,6% | 12,9% | 15,4% | 13,0% | 13,6% | 11,4% | 11,1% | 8,7% | 7,5% | 8,2% | 8,4% | 7,2% | 7,8% | 12,7% | 17,1% | 21,8% | 23,3% | 28,0% |
| Net Kâr Marjı | 3,5% | 3,0% | 5,9% | 7,5% | 5,9% | 5,5% | 3,0% | 4,1% | 3,4% | 1,7% | 0,8% | 1,2% | 1,0% | -6,1% | 5,8% | 10,4% | 12,3% | 12,8% | 14,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,4% | 3,3% | 5,5% | 4,0% | 0,6% | 2,0% | 6,6% | -13,0% | -18,2% | -12,7% | -15,4% | -16,3% | -2,3% | -22,6% | -32,4% | -34,0% | 3,5% | -1,1% | -18,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,10 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 735,00 | +%1,45 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,18 | -%2,86 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,79 | -%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,30 | +%1,06 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 591,00 | +%0,51 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,15 | -%0,37 |