002386Yibin Tianyuan Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,14 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元19,84 Mr | 元19,64 Mr | 元18,29 Mr | 元15,44 Mr | 元15,90 Mr | 元14,75 Mr | 元13,77 Mr | 元13,98 Mr | 元13,40 Mr | 元14,23 Mr | 元13,47 Mr | 元15,12 Mr | 元14,04 Mr | 元13,33 Mr | 元12,05 Mr | 元10,23 Mr | 元7,10 Mr | 元6,40 Mr | 元5,99 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,50 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元12,03 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元7,66 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元9,30 Mr | 元9,47 Mr | 元8,13 Mr | 元7,31 Mr | 元8,11 Mr | 元7,80 Mr | 元6,96 Mr | 元7,18 Mr | 元5,75 Mr | 元7,15 Mr | 元7,41 Mr | 元8,85 Mr | 元7,95 Mr | 元7,06 Mr | 元6,73 Mr | 元4,45 Mr | 元3,51 Mr | 元3,20 Mr | 元2,67 Mr |
| Net Borç† | 元6,80 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元11,28 Mr | 元13,36 Mr | 元18,36 Mr | 元20,32 Mr | 元18,80 Mr | 元21,63 Mr | 元23,08 Mr | 元18,10 Mr | 元15,23 Mr | 元12,48 Mr | 元10,67 Mr | 元9,15 Mr | 元9,11 Mr | 元5,80 Mr | 元5,62 Mr | 元4,95 Mr | 元3,67 Mr | 元3,96 Mr | 元3,15 Mr |
| Brüt Kâr | 元791,35 Mn | 元246,21 Mn | 元511,87 Mn | 元1,39 Mr | 元1,78 Mr | 元1,13 Mr | 元1,34 Mr | 元1,42 Mr | 元937,94 Mn | 元864,47 Mn | 元524,88 Mn | 元510,50 Mn | 元721,48 Mn | 元702,38 Mn | 元719,51 Mn | 元710,84 Mn | 元651,86 Mn | 元716,97 Mn | 元695,91 Mn |
| FAVÖK | 元720,00 Mn | 元107,16 Mn | 元339,94 Mn | 元1,27 Mr | 元1,50 Mr | 元929,29 Mn | 元922,04 Mn | 元1,04 Mr | 元851,23 Mn | 元725,39 Mn | 元517,15 Mn | 元459,48 Mn | 元751,17 Mn | 元558,47 Mn | 元681,11 Mn | 元575,56 Mn | 元281,88 Mn | 元338,72 Mn | 元355,45 Mn |
| Net Kâr | 元87,78 Mn | -元459,57 Mn | 元39,96 Mn | 元550,55 Mn | 元644,52 Mn | 元115,88 Mn | 元78,76 Mn | 元155,18 Mn | 元102,65 Mn | 元55,14 Mn | 元16,36 Mn | 元60,61 Mn | 元56,42 Mn | 元65,28 Mn | 元20,73 Mn | 元111,85 Mn | 元174,75 Mn | 元188,49 Mn | 元276,39 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,07 | -0,35 | 0,03 | 0,54 | 0,63 | 0,11 | 0,08 | 0,17 | 0,12 | 0,06 | 0,02 | 0,07 | 0,07 | 0,08 | 0,02 | 0,14 | 0,17 | 0,18 | 0,26 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元78,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元1,27 Mr | -元941,59 Mn | -元1,37 Mr | 元703,74 Mn | 元844,36 Mn | 元514,14 Mn | 元265,95 Mn | -元130,13 Mn | -元233,26 Mn | 元219,13 Mn | 元148,09 Mn | -元326,11 Mn | -元67,70 Mn | 元67,32 Mn | -元1,21 Mr | -元815,94 Mn | -元610,63 Mn | -元1,07 Mr | -元36,29 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元1,06 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 46,9% | 48,2% | 44,5% | 47,4% | 51,0% | 52,9% | 50,6% | 51,4% | 42,9% | 50,3% | 55,0% | 58,5% | 56,6% | 53,0% | 55,8% | 43,5% | 49,5% | 50,0% | 44,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,57 | 0,68 | 1,00 | 1,32 | 1,18 | 1,47 | 1,68 | 1,29 | 1,14 | 0,88 | 0,79 | 0,60 | 0,65 | 0,44 | 0,47 | 0,48 | 0,52 | 0,62 | 0,53 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,47 | 1,74 | 2,40 | 2,65 | 2,45 | 2,82 | 3,01 | 2,36 | 1,99 | 1,63 | 1,39 | 1,19 | 1,19 | 0,76 | 0,73 | 0,65 | 0,48 | 0,52 | 0,41 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 7,0% | 1,8% | 2,8% | 6,8% | 9,5% | 5,2% | 5,8% | 7,9% | 6,2% | 6,9% | 4,9% | 5,6% | 7,9% | 12,1% | 12,8% | 14,4% | 17,8% | 18,1% | 22,1% |
| FAVÖK Marjı | 6,4% | 0,8% | 1,9% | 6,2% | 8,0% | 4,3% | 4,0% | 5,7% | 5,6% | 5,8% | 4,8% | 5,0% | 8,2% | 9,6% | 12,1% | 11,6% | 7,7% | 8,6% | 11,3% |
| Net Kâr Marjı | 0,8% | -3,4% | 0,2% | 2,7% | 3,4% | 0,5% | 0,3% | 0,9% | 0,7% | 0,4% | 0,2% | 0,7% | 0,6% | 1,1% | 0,4% | 2,3% | 4,8% | 4,8% | 8,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -11,3% | -7,0% | -7,5% | 3,5% | 4,5% | 2,4% | 1,2% | -0,7% | -1,5% | 1,8% | 1,4% | -3,6% | -0,7% | 1,2% | -21,6% | -16,5% | -16,6% | -27,0% | -1,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,85 | -%2,24 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 662,00 | -%4,46 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,36 | -%0,10 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,55 | -%0,18 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 307,73 | -%6,97 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 585,95 | -%0,15 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,99 | -%2,11 |