002388Sunyes Manufacturing (Zhejiang) Holding Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $542,38 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,98 Mr | 元2,89 Mr | 元3,03 Mr | 元2,52 Mr | 元2,24 Mr | 元2,47 Mr | 元2,16 Mr | 元1,97 Mr | 元2,13 Mr | 元1,26 Mr | 元865,35 Mn | 元824,96 Mn | 元602,46 Mn | 元620,34 Mn | 元629,86 Mn | 元640,20 Mn | 元233,24 Mn | 元234,30 Mn | 元253,40 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元117,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,76 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,22 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元848,09 Mn | 元804,92 Mn | 元637,35 Mn | 元771,84 Mn | 元482,48 Mn | 元800,01 Mn | 元603,94 Mn | 元489,49 Mn | 元555,83 Mn | 元511,40 Mn | 元100,00 Mn | 元49,55 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元8,23 Mn | 元0,00 | 元37,34 Mn | 元55,74 Mn | 元34,77 Mn |
| Net Borç† | 元729,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,93 Mr | 元2,19 Mr | 元2,14 Mr | 元1,74 Mr | 元2,30 Mr | 元2,04 Mr | 元1,51 Mr | 元834,52 Mn | 元802,72 Mn | 元811,29 Mn | 元567,09 Mn | 元514,79 Mn | 元417,63 Mn | 元422,84 Mn | 元566,76 Mn | 元509,79 Mn | 元365,25 Mn | 元377,01 Mn | 元304,48 Mn |
| Brüt Kâr | 元224,64 Mn | 元206,78 Mn | 元199,90 Mn | 元214,26 Mn | 元230,03 Mn | 元222,26 Mn | 元209,64 Mn | 元180,50 Mn | 元150,54 Mn | 元133,66 Mn | 元98,32 Mn | 元96,67 Mn | 元98,59 Mn | 元92,70 Mn | 元110,13 Mn | 元95,59 Mn | 元62,26 Mn | 元67,39 Mn | 元60,67 Mn |
| FAVÖK | 元82,88 Mn | 元62,56 Mn | 元28,33 Mn | 元48,92 Mn | 元95,05 Mn | 元92,72 Mn | 元95,12 Mn | 元57,28 Mn | 元46,12 Mn | 元37,15 Mn | 元31,39 Mn | 元24,96 Mn | 元23,70 Mn | 元31,97 Mn | 元40,36 Mn | 元34,34 Mn | 元42,48 Mn | 元34,52 Mn | 元40,27 Mn |
| Net Kâr | -元22,28 Mn | -元236,12 Mn | -元241,38 Mn | 元5,83 Mn | 元60,41 Mn | 元70,10 Mn | 元51,77 Mn | 元32,16 Mn | 元53,68 Mn | 元10,89 Mn | 元4,61 Mn | 元11,33 Mn | 元9,92 Mn | 元14,51 Mn | 元25,20 Mn | 元26,44 Mn | 元31,14 Mn | 元25,10 Mn | 元33,23 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,04 | -0,46 | -0,47 | 0,01 | 0,12 | 0,14 | 0,10 | 0,06 | 0,12 | — | 0,01 | 0,03 | 0,03 | 0,04 | 0,07 | 0,07 | 0,08 | 0,06 | 0,08 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元19,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元63,94 Mn | -元140,34 Mn | -元266,47 Mn | -元217,84 Mn | -元133,81 Mn | 元226,35 Mn | 元2,51 Mn | -元238,33 Mn | 元33,27 Mn | -元318,47 Mn | 元9,80 Mn | -元76,44 Mn | -元27,85 Mn | 元96,31 Mn | -元43,70 Mn | -元67,76 Mn | 元9,11 Mn | -元19,07 Mn | 元7,20 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元4,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 28,5% | 27,8% | 21,0% | 30,6% | 21,5% | 32,4% | 28,0% | 24,8% | 26,1% | 40,6% | 11,6% | 6,0% | 0,0% | 0,0% | 1,3% | 0,0% | 16,0% | 23,8% | 13,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,65 | 0,76 | 0,71 | 0,69 | 1,02 | 0,82 | 0,70 | 0,42 | 0,38 | 0,64 | 0,66 | 0,62 | 0,69 | 0,68 | 0,90 | 0,80 | 1,57 | 1,61 | 1,20 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,59 | 1,80 | 1,76 | 1,43 | 1,89 | 1,68 | 1,24 | 0,69 | 0,66 | 0,67 | 0,47 | 0,42 | 0,34 | 0,35 | 0,47 | 0,42 | 0,30 | 0,31 | 0,25 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 11,7% | 9,4% | 9,3% | 12,3% | 10,0% | 10,9% | 13,9% | 21,6% | 18,8% | 16,5% | 17,3% | 18,8% | 23,6% | 21,9% | 19,4% | 18,8% | 17,0% | 17,9% | 19,9% |
| FAVÖK Marjı | 4,3% | 2,9% | 1,3% | 2,8% | 4,1% | 4,6% | 6,3% | 6,9% | 5,7% | 4,6% | 5,5% | 4,8% | 5,7% | 7,6% | 7,1% | 6,7% | 11,6% | 9,2% | 13,2% |
| Net Kâr Marjı | -1,2% | -10,8% | -11,3% | 0,3% | 2,6% | 3,4% | 3,4% | 3,9% | 6,7% | 1,3% | 0,8% | 2,2% | 2,4% | 3,4% | 4,4% | 5,2% | 8,5% | 6,7% | 10,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -3,3% | -6,4% | -12,4% | -12,5% | -5,8% | 11,1% | 0,2% | -28,6% | 4,1% | -39,3% | 1,7% | -14,8% | -6,7% | 22,8% | -7,7% | -13,3% | 2,5% | -5,1% | 2,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,00 | -%0,54 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,00 | +%1,99 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,72 | +%0,58 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,60 | -%0,13 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,91 | +%0,29 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,63 | -%2,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,67 | +%0,04 |