002390Guizhou Xinbang Pharmaceutical Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $772,63 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元8,59 Mr | 元9,03 Mr | 元9,24 Mr | 元9,79 Mr | 元9,63 Mr | 元9,69 Mr | 元10,42 Mr | 元10,85 Mr | 元11,95 Mr | 元10,80 Mr | 元6,50 Mr | 元5,22 Mr | 元1,49 Mr | 元1,33 Mr | 元1,24 Mr | 元1,12 Mr | 元470,35 Mn | 元442,73 Mn | 元391,07 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,11 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,53 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元7,04 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元681,32 Mn | 元1,06 Mr | 元1,08 Mr | 元1,66 Mr | 元1,67 Mr | 元3,62 Mr | 元4,03 Mr | 元4,48 Mr | 元3,93 Mr | 元3,03 Mr | 元2,52 Mr | 元1,97 Mr | 元321,86 Mn | 元235,11 Mn | 元194,86 Mn | 元134,86 Mn | 元173,95 Mn | 元195,95 Mn | 元177,95 Mn |
| Net Borç† | -元432,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元5,61 Mr | 元6,02 Mr | 元6,45 Mr | 元6,33 Mr | 元6,45 Mr | 元5,83 Mr | 元6,64 Mr | 元6,56 Mr | 元5,98 Mr | 元5,14 Mr | 元4,16 Mr | 元2,46 Mr | 元562,85 Mn | 元442,77 Mn | 元358,13 Mn | 元318,63 Mn | 元336,69 Mn | 元274,74 Mn | 元217,75 Mn |
| Brüt Kâr | 元877,77 Mn | 元915,03 Mn | 元1,11 Mr | 元1,08 Mr | 元1,22 Mr | 元1,13 Mr | 元1,32 Mr | 元1,30 Mr | 元1,16 Mr | 元1,02 Mr | 元799,54 Mn | 元608,16 Mn | 元343,27 Mn | 元271,91 Mn | 元226,37 Mn | 元207,40 Mn | 元228,96 Mn | 元184,72 Mn | 元137,59 Mn |
| FAVÖK | 元449,40 Mn | 元498,33 Mn | 元654,02 Mn | 元580,48 Mn | 元800,62 Mn | 元645,36 Mn | 元751,39 Mn | -元856,61 Mn | 元671,30 Mn | 元483,12 Mn | 元423,28 Mn | 元290,31 Mn | 元66,68 Mn | 元53,26 Mn | 元45,29 Mn | 元45,26 Mn | 元59,43 Mn | 元42,69 Mn | 元37,90 Mn |
| Net Kâr | 元120,29 Mn | 元101,38 Mn | 元287,23 Mn | 元224,37 Mn | 元272,87 Mn | 元173,52 Mn | 元236,30 Mn | -元1,30 Mr | 元319,38 Mn | 元246,01 Mn | 元174,38 Mn | 元144,77 Mn | 元40,24 Mn | 元47,83 Mn | 元46,08 Mn | 元37,76 Mn | 元46,69 Mn | 元33,84 Mn | 元30,04 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,06 | 0,05 | 0,15 | 0,12 | 0,15 | 0,11 | 0,15 | -0,78 | 0,19 | 0,15 | 0,14 | 0,13 | 0,05 | 0,06 | 0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,04 | 0,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元5,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元666,94 Mn | 元514,18 Mn | 元666,27 Mn | 元465,99 Mn | 元250,80 Mn | 元608,87 Mn | 元679,45 Mn | -元480,45 Mn | -元229,67 Mn | -元626,24 Mn | -元272,29 Mn | -元549,82 Mn | -元63,94 Mn | -元88,66 Mn | -元169,84 Mn | -元75,59 Mn | 元28,74 Mn | 元8,25 Mn | -元5,18 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元85,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 7,9% | 11,8% | 11,7% | 16,9% | 17,4% | 37,4% | 38,7% | 41,2% | 32,9% | 28,1% | 38,7% | 37,7% | 21,7% | 17,6% | 15,7% | 12,0% | 37,0% | 44,3% | 45,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,65 | 0,67 | 0,70 | 0,65 | 0,67 | 0,60 | 0,64 | 0,60 | 0,50 | 0,48 | 0,64 | 0,47 | 0,38 | 0,33 | 0,29 | 0,28 | 0,72 | 0,62 | 0,56 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,80 | 0,86 | 0,92 | 0,90 | 0,92 | 0,83 | 0,94 | 0,93 | 0,85 | 0,73 | 0,59 | 0,35 | 0,08 | 0,06 | 0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,04 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 15,7% | 15,2% | 17,2% | 17,1% | 18,9% | 19,4% | 19,9% | 19,8% | 19,4% | 19,9% | 19,2% | 24,7% | 61,0% | 61,4% | 63,2% | 65,1% | 68,0% | 67,2% | 63,2% |
| FAVÖK Marjı | 8,0% | 8,3% | 10,1% | 9,2% | 12,4% | 11,1% | 11,3% | -13,1% | 11,2% | 9,4% | 10,2% | 11,8% | 11,8% | 12,0% | 12,6% | 14,2% | 17,7% | 15,5% | 17,4% |
| Net Kâr Marjı | 2,1% | 1,7% | 4,5% | 3,5% | 4,2% | 3,0% | 3,6% | -19,8% | 5,3% | 4,8% | 4,2% | 5,9% | 7,1% | 10,8% | 12,9% | 11,9% | 13,9% | 12,3% | 13,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 11,9% | 8,5% | 10,3% | 7,4% | 3,9% | 10,4% | 10,2% | -7,3% | -3,8% | -12,2% | -6,5% | -22,3% | -11,4% | -20,0% | -47,4% | -23,7% | 8,5% | 3,0% | -2,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |