002391Jiangsu Changqing Agrochemical Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $493,85 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元8,72 Mr | 元8,64 Mr | 元8,05 Mr | 元7,47 Mr | 元6,87 Mr | 元5,67 Mr | 元5,14 Mr | 元4,07 Mr | 元3,83 Mr | 元3,99 Mr | 元3,55 Mr | 元3,16 Mr | 元2,31 Mr | 元1,99 Mr | 元1,78 Mr | 元1,66 Mr | 元554,05 Mn | 元497,98 Mn | 元368,93 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元298,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元4,23 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元4,25 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元3,52 Mr | 元3,47 Mr | 元2,66 Mr | 元2,23 Mr | 元1,84 Mr | 元912,22 Mn | 元1,40 Mr | 元501,09 Mn | 元455,19 Mn | 元773,09 Mn | 元425,98 Mn | 元807,41 Mn | 元179,38 Mn | 元92,23 Mn | 元5,73 Mn | 元0,00 | 元163,72 Mn | 元149,82 Mn | 元146,00 Mn |
| Net Borç† | 元2,86 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元3,69 Mr | 元3,52 Mr | 元3,61 Mr | 元4,24 Mr | 元3,76 Mr | 元3,01 Mr | 元3,38 Mr | 元3,00 Mr | 元2,23 Mr | 元1,83 Mr | 元1,82 Mr | 元1,81 Mr | 元1,57 Mr | 元1,27 Mr | 元1,00 Mr | 元755,43 Mn | 元675,16 Mn | 元630,00 Mn | 元414,49 Mn |
| Brüt Kâr | 元448,22 Mn | 元250,14 Mn | 元470,71 Mn | 元667,35 Mn | 元599,88 Mn | 元493,28 Mn | 元793,35 Mn | 元704,75 Mn | 元535,15 Mn | 元414,15 Mn | 元465,94 Mn | 元486,96 Mn | 元403,48 Mn | 元305,85 Mn | 元212,11 Mn | 元213,54 Mn | 元221,78 Mn | 元197,65 Mn | 元108,96 Mn |
| FAVÖK | 元491,46 Mn | 元223,87 Mn | 元486,76 Mn | 元598,39 Mn | 元552,12 Mn | 元440,80 Mn | 元646,65 Mn | 元585,64 Mn | 元479,06 Mn | 元332,69 Mn | 元388,62 Mn | 元374,71 Mn | 元282,39 Mn | 元199,68 Mn | 元121,08 Mn | 元135,94 Mn | 元154,30 Mn | 元135,31 Mn | 元74,87 Mn |
| Net Kâr | 元40,54 Mn | -元119,95 Mn | 元73,11 Mn | 元262,35 Mn | 元248,53 Mn | 元194,96 Mn | 元370,84 Mn | 元319,43 Mn | 元227,90 Mn | 元162,65 Mn | 元237,56 Mn | 元234,17 Mn | 元192,55 Mn | 元159,52 Mn | 元113,44 Mn | 元106,65 Mn | 元101,13 Mn | 元95,17 Mn | 元45,82 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,06 | -0,19 | 0,11 | 0,40 | 0,39 | 0,31 | 0,56 | 0,59 | 0,42 | 0,30 | 0,46 | 0,49 | 0,41 | 0,35 | 0,24 | 0,25 | 0,22 | 0,21 | 0,10 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元170,95 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元7,45 Mn | -元784,13 Mn | -元1,11 Mr | 元5,35 Mn | -元578,80 Mn | -元199,70 Mn | -元25,27 Mn | 元278,97 Mn | 元841,38 Mn | -元94,27 Mn | -元271,97 Mn | -元338,10 Mn | -元245,56 Mn | -元262,52 Mn | -元174,78 Mn | -元116,33 Mn | -元64,36 Mn | 元77,18 Mn | 元212.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元628,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 40,4% | 40,2% | 33,0% | 29,9% | 26,8% | 16,1% | 27,2% | 12,3% | 11,9% | 19,4% | 12,0% | 25,6% | 7,8% | 4,6% | 0,3% | 0,0% | 29,5% | 30,1% | 39,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,42 | 0,41 | 0,45 | 0,57 | 0,55 | 0,53 | 0,66 | 0,74 | 0,58 | 0,46 | 0,51 | 0,57 | 0,68 | 0,64 | 0,56 | 0,46 | 1,22 | 1,27 | 1,12 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,87 | 0,83 | 0,85 | 1,00 | 0,89 | 0,71 | 0,79 | 0,71 | 0,52 | 0,43 | 0,43 | 0,43 | 0,37 | 0,30 | 0,24 | 0,18 | 0,16 | 0,15 | 0,10 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,2% | 7,1% | 13,0% | 15,7% | 15,9% | 16,4% | 23,5% | 23,5% | 24,0% | 22,6% | 25,6% | 26,9% | 25,7% | 24,1% | 21,2% | 28,3% | 32,8% | 31,4% | 26,3% |
| FAVÖK Marjı | 13,3% | 6,4% | 13,5% | 14,1% | 14,7% | 14,7% | 19,1% | 19,5% | 21,5% | 18,2% | 21,4% | 20,7% | 18,0% | 15,7% | 12,1% | 18,0% | 22,9% | 21,5% | 18,1% |
| Net Kâr Marjı | 1,1% | -3,4% | 2,0% | 6,2% | 6,6% | 6,5% | 11,0% | 10,6% | 10,2% | 8,9% | 13,1% | 13,0% | 12,3% | 12,6% | 11,3% | 14,1% | 15,0% | 15,1% | 11,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,2% | -22,3% | -30,8% | 0,1% | -15,4% | -6,6% | -0,7% | 9,3% | 37,7% | -5,1% | -14,9% | -18,7% | -15,7% | -20,7% | -17,5% | -15,4% | -9,5% | 12,3% | 0,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |