002393Tianjin Lisheng Pharmaceutical Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $625,40 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元5,58 Mr | 元5,79 Mr | 元5,78 Mr | 元5,29 Mr | 元5,19 Mr | 元5,03 Mr | 元5,27 Mr | 元5,51 Mr | 元3,68 Mr | 元3,49 Mr | 元3,41 Mr | 元3,25 Mr | 元3,24 Mr | 元2,93 Mr | 元2,86 Mr | 元2,73 Mr | 元880,82 Mn | 元745,11 Mn | 元873,26 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,54 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元890,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元4,66 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元173,90 Mn | 元112,93 Mn | 元63,04 Mn | 元66,09 Mn | 元34,74 Mn | 元63,87 Mn | 元62,29 Mn | 元81,22 Mn | 元90,01 Mn | 元91,43 Mn | 元100,00 Mn | 元110,00 Mn | 元138,00 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元20,00 Mn | 元180,00 Mn | 元165,87 Mn | 元209,03 Mn |
| Net Borç† | -元2,38 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,38 Mr | 元1,32 Mr | 元1,14 Mr | 元1,13 Mr | 元1,08 Mr | 元1,13 Mr | 元1,60 Mr | 元1,47 Mr | 元1,02 Mr | 元829,74 Mn | 元765,58 Mn | 元763,84 Mn | 元1,03 Mr | 元1,10 Mr | 元749,44 Mn | 元733,08 Mn | 元595,70 Mn | 元592,54 Mn | 元393,29 Mn |
| Brüt Kâr | 元732,12 Mn | 元696,94 Mn | 元645,74 Mn | 元619,92 Mn | 元604,07 Mn | 元661,62 Mn | 元1,12 Mr | 元1,02 Mr | 元615,70 Mn | 元453,06 Mn | 元411,86 Mn | 元410,53 Mn | 元653,77 Mn | 元665,76 Mn | 元445,40 Mn | 元432,97 Mn | 元331,06 Mn | 元306,26 Mn | 元236,24 Mn |
| FAVÖK | 元173,17 Mn | 元147,63 Mn | 元179,93 Mn | 元124,03 Mn | 元88,66 Mn | 元103,13 Mn | 元244,78 Mn | 元222,42 Mn | 元149,97 Mn | 元159,43 Mn | 元155,34 Mn | 元110,60 Mn | 元327,47 Mn | 元343,87 Mn | 元256,49 Mn | 元260,04 Mn | 元327,41 Mn | 元286,01 Mn | 元156,74 Mn |
| Net Kâr | 元416,28 Mn | 元184,53 Mn | 元361,83 Mn | 元93,61 Mn | 元122,11 Mn | 元8,62 Mn | 元188,14 Mn | 元184,98 Mn | 元116,82 Mn | 元115,61 Mn | 元114,21 Mn | 元92,88 Mn | 元298,06 Mn | 元297,11 Mn | 元324,77 Mn | 元203,40 Mn | 元154,51 Mn | 元132,01 Mn | 元132,45 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,38 | 0,60 | 1,17 | 0,31 | 0,40 | 0,03 | 0,61 | 0,60 | 0,38 | 0,38 | 0,38 | 0,30 | 0,97 | 0,97 | 1,06 | 0,73 | 0,67 | 0,58 | 0,58 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元110,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元414,39 Mn | 元74,94 Mn | 元147,79 Mn | 元310,51 Mn | 元120,13 Mn | -元15,91 Mn | 元191,98 Mn | 元97,33 Mn | 元144,13 Mn | 元52,61 Mn | 元2,29 Mn | -元216,96 Mn | -元5,94 Mn | 元34,62 Mn | 元47,45 Mn | 元119,06 Mn | 元179,52 Mn | 元63,73 Mn | 元166,61 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元37,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,1% | 2,0% | 1,1% | 1,2% | 0,7% | 1,3% | 1,2% | 1,5% | 2,4% | 2,6% | 2,9% | 3,4% | 4,3% | 0,0% | 0,0% | 0,7% | 20,4% | 22,3% | 23,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,25 | 0,23 | 0,20 | 0,21 | 0,21 | 0,22 | 0,30 | 0,27 | 0,28 | 0,24 | 0,22 | 0,24 | 0,32 | 0,37 | 0,26 | 0,27 | 0,68 | 0,80 | 0,45 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,30 | 0,28 | 0,24 | 0,24 | 0,23 | 0,24 | 0,34 | 0,32 | 0,22 | 0,18 | 0,16 | 0,16 | 0,22 | 0,24 | 0,16 | 0,16 | 0,13 | 0,13 | 0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 53,1% | 52,6% | 56,6% | 54,7% | 55,9% | 58,6% | 70,3% | 69,4% | 60,6% | 54,6% | 53,8% | 53,7% | 63,5% | 60,5% | 59,4% | 59,1% | 55,6% | 51,7% | 60,1% |
| FAVÖK Marjı | 12,6% | 11,1% | 15,8% | 10,9% | 8,2% | 9,1% | 15,3% | 15,1% | 14,8% | 19,2% | 20,3% | 14,5% | 31,8% | 31,3% | 34,2% | 35,5% | 55,0% | 48,3% | 39,9% |
| Net Kâr Marjı | 30,2% | 13,9% | 31,7% | 8,3% | 11,3% | 0,8% | 11,8% | 12,6% | 11,5% | 13,9% | 14,9% | 12,2% | 29,0% | 27,0% | 43,3% | 27,7% | 25,9% | 22,3% | 33,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 30,0% | 5,7% | 12,9% | 27,4% | 11,1% | -1,4% | 12,0% | 6,6% | 14,2% | 6,3% | 0,3% | -28,4% | -0,6% | 3,1% | 6,3% | 16,2% | 30,1% | 10,8% | 42,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,58 | -%0,91 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 673,08 | -%2,86 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,58 | +%0,17 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,36 | +%0,79 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 318,53 | -%3,71 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 583,00 | -%0,65 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,38 | -%1,25 |