002397Hunan Mendale Hometextile Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $408,29 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,49 Mr | 元2,52 Mr | 元2,63 Mr | 元2,78 Mr | 元3,41 Mr | 元3,39 Mr | 元3,47 Mr | 元3,39 Mr | 元3,30 Mr | 元2,49 Mr | 元1,98 Mr | 元1,88 Mr | 元1,74 Mr | 元1,61 Mr | 元1,56 Mr | 元1,36 Mr | 元655,50 Mn | 元570,87 Mn | 元410,10 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元396,23 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,26 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,20 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元732,23 Mn | 元803,28 Mn | 元656,43 Mn | 元907,02 Mn | 元1,21 Mr | 元978,24 Mn | 元905,36 Mn | 元776,79 Mn | 元729,96 Mn | 元440,37 Mn | 元147,96 Mn | 元184,74 Mn | 元218,96 Mn | 元201,28 Mn | 元139,28 Mn | 元61,38 Mn | 元240,10 Mn | 元218,98 Mn | 元132,18 Mn |
| Net Borç† | 元335,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,67 Mr | 元1,70 Mr | 元2,15 Mr | 元2,03 Mr | 元2,45 Mr | 元2,21 Mr | 元2,59 Mr | 元2,28 Mr | 元1,92 Mr | 元1,45 Mr | 元1,50 Mr | 元1,55 Mr | 元1,41 Mr | 元1,19 Mr | 元1,24 Mr | 元855,14 Mn | 元626,00 Mn | 元617,38 Mn | 元499,63 Mn |
| Brüt Kâr | 元601,44 Mn | 元594,50 Mn | 元751,74 Mn | 元547,42 Mn | 元783,84 Mn | 元730,46 Mn | 元913,74 Mn | 元844,92 Mn | 元781,62 Mn | 元676,05 Mn | 元678,44 Mn | 元668,90 Mn | 元594,48 Mn | 元498,08 Mn | 元533,00 Mn | 元343,78 Mn | 元223,89 Mn | 元201,40 Mn | 元166,15 Mn |
| FAVÖK | 元183,19 Mn | 元187,70 Mn | 元225,55 Mn | -元218,13 Mn | 元27,71 Mn | 元248,39 Mn | 元334,63 Mn | 元301,26 Mn | 元194,75 Mn | 元174,45 Mn | 元234,26 Mn | 元223,70 Mn | 元150,07 Mn | 元101,06 Mn | 元160,59 Mn | 元132,56 Mn | 元90,29 Mn | 元77,84 Mn | 元62,40 Mn |
| Net Kâr | 元47,67 Mn | 元26,55 Mn | 元22,41 Mn | -元448,23 Mn | -元155,92 Mn | 元44,92 Mn | 元85,39 Mn | 元84,38 Mn | 元51,26 Mn | 元97,27 Mn | 元155,33 Mn | 元148,30 Mn | 元98,68 Mn | 元57,74 Mn | 元111,84 Mn | 元91,75 Mn | 元88,61 Mn | 元50,43 Mn | 元45,83 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,06 | 0,04 | 0,03 | -0,60 | -0,21 | 0,06 | 0,11 | 0,11 | 0,07 | 0,14 | 0,23 | 0,22 | 0,15 | 0,09 | 0,17 | 0,15 | 0,13 | 0,08 | 0,07 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元57,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元6,95 Mn | -元115,20 Mn | 元209,88 Mn | 元143,24 Mn | -元179,71 Mn | 元221,84 Mn | 元261,30 Mn | -元243,69 Mn | -元193,29 Mn | -元61,62 Mn | -元67,49 Mn | 元143,95 Mn | 元52,35 Mn | -元87,31 Mn | -元78,44 Mn | -元246,29 Mn | 元24,33 Mn | 元21,35 Mn | -元15,62 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元72,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 29,5% | 31,8% | 24,9% | 32,7% | 35,5% | 28,8% | 26,1% | 22,9% | 22,1% | 17,7% | 7,5% | 9,8% | 12,6% | 12,5% | 8,9% | 4,5% | 36,6% | 38,4% | 32,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,67 | 0,67 | 0,81 | 0,73 | 0,72 | 0,65 | 0,74 | 0,67 | 0,58 | 0,58 | 0,76 | 0,83 | 0,81 | 0,74 | 0,79 | 0,63 | 0,96 | 1,08 | 1,22 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,39 | 1,41 | 1,78 | 1,68 | 2,04 | 1,83 | 2,15 | 1,90 | 1,59 | 1,20 | 1,25 | 1,29 | 1,17 | 0,99 | 1,03 | 0,71 | 0,52 | 0,51 | 0,42 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 36,0% | 34,9% | 35,0% | 27,0% | 32,0% | 33,1% | 35,3% | 37,0% | 40,7% | 46,7% | 45,2% | 43,2% | 42,1% | 41,8% | 43,0% | 40,2% | 35,8% | 32,6% | 33,3% |
| FAVÖK Marjı | 11,0% | 11,0% | 10,5% | -10,8% | 1,1% | 11,3% | 12,9% | 13,2% | 10,1% | 12,1% | 15,6% | 14,4% | 10,6% | 8,5% | 13,0% | 15,5% | 14,4% | 12,6% | 12,5% |
| Net Kâr Marjı | 2,9% | 1,6% | 1,0% | -22,1% | -6,4% | 2,0% | 3,3% | 3,7% | 2,7% | 6,7% | 10,3% | 9,6% | 7,0% | 4,8% | 9,0% | 10,7% | 14,2% | 8,2% | 9,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,4% | -6,8% | 9,8% | 7,1% | -7,3% | 10,1% | 10,1% | -10,7% | -10,1% | -4,3% | -4,5% | 9,3% | 3,7% | -7,3% | -6,3% | -28,8% | 3,9% | 3,5% | -3,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,35 | -%2,42 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 652,00 | -%5,90 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,13 | -%0,38 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,65 | -%0,06 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 303,70 | -%8,19 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 578,82 | -%1,36 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,85 | -%2,43 |