002398Lets Holdings Group Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $427,32 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元5,81 Mr | 元5,98 Mr | 元6,47 Mr | 元6,38 Mr | 元6,51 Mr | 元5,48 Mr | 元4,45 Mr | 元3,64 Mr | 元3,15 Mr | 元2,66 Mr | 元2,48 Mr | 元2,43 Mr | 元2,33 Mr | 元1,96 Mr | 元1,49 Mr | 元1,35 Mr | 元480,49 Mn | 元401,86 Mn | 元311,24 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元366,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,15 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,65 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元675,44 Mn | 元536,07 Mn | 元659,39 Mn | 元820,14 Mn | 元1,54 Mr | 元1,24 Mr | 元755,37 Mn | 元589,59 Mn | 元316,85 Mn | 元181,13 Mn | 元71,34 Mn | 元114,95 Mn | 元161,61 Mn | 元70,82 Mn | 元31,12 Mn | 元80,80 Mn | 元113,74 Mn | 元90,31 Mn | 元47,14 Mn |
| Net Borç† | -元531,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,37 Mr | 元2,61 Mr | 元3,05 Mr | 元3,93 Mr | 元4,91 Mr | 元3,86 Mr | 元3,37 Mr | 元2,71 Mr | 元1,99 Mr | 元1,38 Mr | 元1,33 Mr | 元1,78 Mr | 元1,76 Mr | 元1,29 Mr | 元969,13 Mn | 元587,16 Mn | 元355,96 Mn | 元375,09 Mn | 元472,92 Mn |
| Brüt Kâr | 元487,08 Mn | 元533,97 Mn | 元706,76 Mn | 元797,82 Mn | 元851,15 Mn | 元891,40 Mn | 元969,69 Mn | 元682,28 Mn | 元493,96 Mn | 元428,29 Mn | 元499,55 Mn | 元553,64 Mn | 元539,03 Mn | 元407,26 Mn | 元269,03 Mn | 元128,02 Mn | 元114,12 Mn | 元102,52 Mn | 元111,38 Mn |
| FAVÖK | 元141,14 Mn | 元133,65 Mn | 元263,03 Mn | 元340,39 Mn | 元341,08 Mn | 元441,90 Mn | 元503,46 Mn | 元316,83 Mn | 元240,46 Mn | 元222,13 Mn | 元297,55 Mn | 元325,44 Mn | 元321,57 Mn | 元266,31 Mn | 元179,76 Mn | 元69,65 Mn | 元88,13 Mn | 元83,76 Mn | 元91,20 Mn |
| Net Kâr | 元54,13 Mn | 元49,26 Mn | 元158,88 Mn | 元211,22 Mn | 元271,90 Mn | 元372,45 Mn | 元402,44 Mn | 元249,13 Mn | 元191,09 Mn | 元167,28 Mn | 元202,06 Mn | 元221,90 Mn | 元226,48 Mn | 元194,28 Mn | 元136,80 Mn | 元57,50 Mn | 元68,67 Mn | 元55,88 Mn | 元66,34 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,08 | 0,07 | 0,22 | 0,29 | 0,38 | 0,54 | 0,58 | 0,36 | 0,28 | 0,25 | 0,30 | 0,32 | 0,33 | 0,28 | 0,20 | 0,09 | 0,10 | 0,08 | 0,10 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元123,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元198,74 Mn | 元115,73 Mn | 元246,75 Mn | 元224,09 Mn | 元233,70 Mn | 元193,91 Mn | 元230,29 Mn | 元60,53 Mn | 元41,14 Mn | 元272,51 Mn | 元177,98 Mn | 元48,00 Mn | -元39,64 Mn | -元64,34 Mn | -元56,76 Mn | -元66,92 Mn | 元11,01 Mn | -元37,29 Mn | 元39,04 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元174,95 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 11,6% | 9,0% | 10,2% | 12,9% | 23,6% | 22,7% | 17,0% | 16,2% | 10,1% | 6,8% | 2,9% | 4,7% | 6,9% | 3,6% | 2,1% | 6,0% | 23,7% | 22,5% | 15,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,41 | 0,44 | 0,47 | 0,62 | 0,75 | 0,70 | 0,76 | 0,74 | 0,63 | 0,52 | 0,54 | 0,73 | 0,75 | 0,66 | 0,65 | 0,44 | 0,74 | 0,93 | 1,52 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,65 | 0,72 | 0,84 | 1,08 | 1,35 | 1,06 | 0,93 | 0,74 | 0,55 | 0,38 | 0,37 | 0,49 | 0,48 | 0,35 | 0,27 | 0,16 | 0,10 | 0,10 | 0,13 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 20,6% | 20,5% | 23,2% | 20,3% | 17,3% | 23,1% | 28,7% | 25,2% | 24,8% | 31,1% | 37,5% | 31,2% | 30,6% | 31,6% | 27,8% | 21,8% | 32,1% | 27,3% | 23,6% |
| FAVÖK Marjı | 6,0% | 5,1% | 8,6% | 8,7% | 7,0% | 11,5% | 14,9% | 11,7% | 12,1% | 16,1% | 22,3% | 18,3% | 18,3% | 20,6% | 18,5% | 11,9% | 24,8% | 22,3% | 19,3% |
| Net Kâr Marjı | 2,3% | 1,9% | 5,2% | 5,4% | 5,5% | 9,7% | 11,9% | 9,2% | 9,6% | 12,1% | 15,2% | 12,5% | 12,9% | 15,1% | 14,1% | 9,8% | 19,3% | 14,9% | 14,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 8,4% | 4,4% | 8,1% | 5,7% | 4,8% | 5,0% | 6,8% | 2,2% | 2,1% | 19,8% | 13,4% | 2,7% | -2,3% | -5,0% | -5,9% | -11,4% | 3,1% | -9,9% | 8,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |