002399Shenzhen Hepalink Pharmaceutical Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,85 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元16,84 Mr | 元17,54 Mr | 元19,20 Mr | 元20,82 Mr | 元19,11 Mr | 元19,03 Mr | 元15,35 Mr | 元13,72 Mr | 元12,91 Mr | 元12,17 Mr | 元9,94 Mr | 元8,27 Mr | 元8,26 Mr | 元7,99 Mr | 元8,15 Mr | 元1,47 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,35 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元4,72 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元12,08 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,97 Mr | 元3,54 Mr | 元5,56 Mr | 元6,46 Mr | 元5,65 Mr | 元5,65 Mr | 元6,41 Mr | 元4,92 Mr | 元3,88 Mr | 元2,44 Mr | 元1,01 Mr | 元262.552 | 元73,52 Mn | 元415.353 | 元0,00 | 元244,00 Mn |
| Net Borç† | 元52,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||
| Ciro | 元5,46 Mr | 元5,28 Mr | 元5,44 Mr | 元7,16 Mr | 元6,36 Mr | 元5,32 Mr | 元4,62 Mr | 元4,81 Mr | 元2,24 Mr | 元2,27 Mr | 元1,95 Mr | 元1,50 Mr | 元1,73 Mr | 元2,46 Mr | 元3,85 Mr | 元2,22 Mr |
| Brüt Kâr | 元1,62 Mr | 元1,66 Mr | 元1,70 Mr | 元2,24 Mr | 元1,93 Mr | 元1,97 Mr | 元1,63 Mr | 元1,83 Mr | 元643,95 Mn | 元799,50 Mn | 元534,30 Mn | 元343,04 Mn | 元629,67 Mn | 元680,94 Mn | 元1,61 Mr | 元1,07 Mr |
| FAVÖK | 元885,82 Mn | 元1,05 Mr | 元124,72 Mn | 元1,30 Mr | 元887,71 Mn | 元1,32 Mr | 元1,00 Mr | 元1,22 Mr | 元400,84 Mn | 元518,90 Mn | 元257,14 Mn | 元173,83 Mn | 元505,56 Mn | 元585,73 Mn | 元1,40 Mr | 元979,74 Mn |
| Net Kâr | 元349,49 Mn | 元646,74 Mn | -元783,26 Mn | 元727,43 Mn | 元240,79 Mn | 元1,02 Mr | 元1,06 Mr | 元591,46 Mn | 元396,89 Mn | 元579,78 Mn | 元338,28 Mn | 元317,33 Mn | 元624,39 Mn | 元622,08 Mn | 元1,21 Mr | 元809,06 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,24 | 0,44 | -0,53 | 0,50 | 0,16 | 0,76 | 0,85 | 0,47 | 0,32 | 0,72 | 0,42 | 0,40 | 0,78 | 0,78 | 3,13 | 2,25 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元218,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元1,61 Mr | 元2,28 Mr | 元26,51 Mn | -元843,93 Mn | 元388,22 Mn | -元98,85 Mn | -元541,77 Mn | 元162,08 Mn | 元106,70 Mn | 元836,75 Mn | 元747,02 Mn | 元127,40 Mn | 元236,34 Mn | 元1,27 Mr | 元318,93 Mn | 元300,89 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元121,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 17,7% | 20,2% | 29,0% | 31,1% | 29,6% | 29,7% | 41,8% | 35,9% | 30,0% | 20,1% | 10,2% | 0,0% | 0,9% | 0,0% | 0,0% | 16,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,32 | 0,30 | 0,28 | 0,34 | 0,33 | 0,28 | 0,30 | 0,35 | 0,17 | 0,19 | 0,20 | 0,18 | 0,21 | 0,31 | 0,47 | 1,52 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,45 | 0,44 | 0,45 | 0,59 | 0,53 | 0,44 | 0,38 | 0,40 | 0,19 | 0,19 | 0,16 | 0,12 | 0,14 | 0,20 | 0,32 | 0,18 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 29,7% | 31,4% | 31,2% | 31,3% | 30,3% | 37,1% | 35,2% | 38,1% | 28,7% | 35,2% | 27,4% | 22,9% | 36,3% | 27,6% | 41,9% | 48,2% |
| FAVÖK Marjı | 16,2% | 19,8% | 2,3% | 18,2% | 14,0% | 24,8% | 21,7% | 25,4% | 17,9% | 22,8% | 13,2% | 11,6% | 29,2% | 23,8% | 36,4% | 44,1% |
| Net Kâr Marjı | 6,4% | 12,3% | -14,4% | 10,2% | 3,8% | 19,3% | 22,9% | 12,3% | 17,7% | 25,5% | 17,4% | 21,2% | 36,0% | 25,2% | 31,4% | 36,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 29,5% | 43,3% | 0,5% | -11,8% | 6,1% | -1,9% | -11,7% | 3,4% | 4,8% | 36,8% | 38,4% | 8,5% | 13,6% | 51,6% | 8,3% | 13,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |