002402Shenzhen H&T Intelligent Control Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,62 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元14,67 Mr | 元11,97 Mr | 元9,96 Mr | 元8,49 Mr | 元7,14 Mr | 元6,22 Mr | 元4,54 Mr | 元3,61 Mr | 元2,10 Mr | 元1,60 Mr | 元1,40 Mr | 元1,26 Mr | 元1,04 Mr | 元951,01 Mn | 元931,62 Mn | 元907,13 Mn | 元320,80 Mn | 元238,66 Mn | 元184,21 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,32 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元7,11 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元7,47 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元3,63 Mr | 元3,62 Mr | 元2,19 Mr | 元1,64 Mr | 元1,24 Mr | 元895,67 Mn | 元946,47 Mn | 元568,23 Mn | 元175,92 Mn | 元141,10 Mn | 元114,35 Mn | 元100,29 Mn | 元64,98 Mn | 元40,69 Mn | 元51,49 Mn | 元66,17 Mn | 元86,37 Mn | 元60,21 Mn | 元33,93 Mn |
| Net Borç† | 元2,19 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元10,69 Mr | 元9,63 Mr | 元7,49 Mr | 元5,95 Mr | 元5,97 Mr | 元4,65 Mr | 元3,64 Mr | 元2,66 Mr | 元1,97 Mr | 元1,34 Mr | 元1,10 Mr | 元863,52 Mn | 元747,48 Mn | 元559,29 Mn | 元498,62 Mn | 元431,07 Mn | 元326,05 Mn | 元300,03 Mn | 元230,46 Mn |
| Brüt Kâr | 元2,00 Mr | 元1,64 Mr | 元1,36 Mr | 元1,14 Mr | 元1,19 Mr | 元1,02 Mr | 元768,24 Mn | 元516,76 Mn | 元413,35 Mn | 元292,51 Mn | 元223,34 Mn | 元174,62 Mn | 元143,69 Mn | 元97,73 Mn | 元81,46 Mn | 元92,27 Mn | 元76,02 Mn | 元70,69 Mn | 元58,80 Mn |
| FAVÖK | 元1,19 Mr | 元675,31 Mn | 元599,12 Mn | 元656,18 Mn | 元733,87 Mn | 元554,76 Mn | 元444,78 Mn | 元286,95 Mn | 元236,17 Mn | 元160,56 Mn | 元84,48 Mn | 元76,07 Mn | 元67,02 Mn | 元37,14 Mn | 元29,78 Mn | 元45,59 Mn | 元34,88 Mn | 元34,85 Mn | 元31,08 Mn |
| Net Kâr | 元663,43 Mn | 元364,29 Mn | 元331,43 Mn | 元437,62 Mn | 元553,36 Mn | 元396,02 Mn | 元303,37 Mn | 元221,94 Mn | 元178,10 Mn | 元119,66 Mn | 元74,95 Mn | 元45,05 Mn | 元35,17 Mn | 元26,23 Mn | 元23,29 Mn | 元42,35 Mn | 元36,49 Mn | 元28,60 Mn | 元26,98 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,73 | 0,39 | 0,36 | 0,48 | 0,60 | 0,43 | 0,35 | 0,26 | 0,21 | 0,14 | 0,09 | 0,06 | 0,05 | 0,03 | 0,03 | 0,06 | 0,05 | 0,04 | 0,04 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元580,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元198,45 Mn | -元200,11 Mn | -元277,25 Mn | -元377,37 Mn | -元199,75 Mn | 元295,82 Mn | 元200,58 Mn | 元15,92 Mn | 元66,17 Mn | 元78,23 Mn | 元77,51 Mn | 元15,11 Mn | 元6,95 Mn | -元42,38 Mn | -元120,56 Mn | -元117,74 Mn | 元15,92 Mn | 元43,77 Mn | 元4,68 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元331,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 24,7% | 30,2% | 21,9% | 19,3% | 17,4% | 14,4% | 20,8% | 15,7% | 8,4% | 8,8% | 8,2% | 7,9% | 6,2% | 4,3% | 5,5% | 7,3% | 26,9% | 25,2% | 18,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,73 | 0,80 | 0,75 | 0,70 | 0,84 | 0,75 | 0,80 | 0,74 | 0,94 | 0,84 | 0,79 | 0,68 | 0,72 | 0,59 | 0,54 | 0,48 | 1,02 | 1,26 | 1,25 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,43 | 1,29 | 1,00 | 0,80 | 0,80 | 0,62 | 0,49 | 0,36 | 0,26 | 0,18 | 0,15 | 0,12 | 0,10 | 0,07 | 0,07 | 0,06 | 0,04 | 0,04 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 18,7% | 17,0% | 18,2% | 19,2% | 19,9% | 21,9% | 21,1% | 19,4% | 21,0% | 21,9% | 20,3% | 20,2% | 19,2% | 17,5% | 16,3% | 21,4% | 23,3% | 23,6% | 25,5% |
| FAVÖK Marjı | 11,1% | 7,0% | 8,0% | 11,0% | 12,3% | 11,9% | 12,2% | 10,8% | 12,0% | 12,0% | 7,7% | 8,8% | 9,0% | 6,6% | 6,0% | 10,6% | 10,7% | 11,6% | 13,5% |
| Net Kâr Marjı | 6,2% | 3,8% | 4,4% | 7,4% | 9,3% | 8,5% | 8,3% | 8,3% | 9,1% | 8,9% | 6,8% | 5,2% | 4,7% | 4,7% | 4,7% | 9,8% | 11,2% | 9,5% | 11,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,9% | -2,1% | -3,7% | -6,3% | -3,3% | 6,4% | 5,5% | 0,6% | 3,4% | 5,8% | 7,0% | 1,8% | 0,9% | -7,6% | -24,2% | -27,3% | 4,9% | 14,6% | 2,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |