002406Xuchang Yuandong Drive Shaft Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $747,36 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元5,13 Mr | 元4,82 Mr | 元4,81 Mr | 元4,55 Mr | 元4,54 Mr | 元4,26 Mr | 元4,02 Mr | 元2,81 Mr | 元2,73 Mr | 元2,52 Mr | 元2,48 Mr | 元2,42 Mr | 元2,35 Mr | 元2,19 Mr | 元2,10 Mr | 元1,98 Mr | 元710,33 Mn | 元584,24 Mn | 元482,24 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元725,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元876,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元4,11 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元353,67 Mn | 元158,49 Mn | 元166,27 Mn | 元575,81 Mn | 元624,87 Mn | 元436,12 Mn | 元678,40 Mn | 元6,00 Mn | 元1,00 Mn | 元13,14 Mn | 元31,66 Mn | 元18,19 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元140,00 Mn | 元116,95 Mn | 元40,66 Mn |
| Net Borç† | -元783,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,56 Mr | 元1,27 Mr | 元1,31 Mr | 元1,07 Mr | 元2,00 Mr | 元2,16 Mr | 元1,75 Mr | 元1,71 Mr | 元1,51 Mr | 元1,02 Mr | 元921,01 Mn | 元1,18 Mr | 元1,10 Mr | 元860,74 Mn | 元1,03 Mr | 元1,01 Mr | 元613,45 Mn | 元602,92 Mn | 元525,05 Mn |
| Brüt Kâr | 元372,19 Mn | 元243,52 Mn | 元253,75 Mn | 元217,44 Mn | 元476,74 Mn | 元584,92 Mn | 元535,10 Mn | 元502,37 Mn | 元432,93 Mn | 元299,87 Mn | 元264,94 Mn | 元332,60 Mn | 元321,21 Mn | 元269,68 Mn | 元359,12 Mn | 元347,75 Mn | 元199,14 Mn | 元169,08 Mn | 元148,69 Mn |
| FAVÖK | 元313,96 Mn | 元211,97 Mn | 元187,39 Mn | 元169,47 Mn | 元350,97 Mn | 元458,21 Mn | 元387,81 Mn | 元339,71 Mn | 元275,68 Mn | 元186,15 Mn | 元149,72 Mn | 元187,61 Mn | 元184,74 Mn | 元169,75 Mn | 元250,46 Mn | 元224,87 Mn | 元137,71 Mn | 元112,14 Mn | 元96,67 Mn |
| Net Kâr | 元156,22 Mn | 元118,34 Mn | 元94,10 Mn | 元72,82 Mn | 元234,93 Mn | 元324,47 Mn | 元272,58 Mn | 元271,34 Mn | 元187,21 Mn | 元116,94 Mn | 元92,48 Mn | 元129,08 Mn | 元125,58 Mn | 元119,98 Mn | 元197,24 Mn | 元185,23 Mn | 元130,63 Mn | 元93,62 Mn | 元73,73 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,21 | 0,16 | 0,14 | 0,11 | 0,33 | 0,53 | 0,49 | 0,48 | 0,33 | 0,21 | 0,16 | 0,23 | 0,23 | 0,22 | 0,35 | 0,37 | 0,23 | 0,17 | 0,13 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元66,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元64,68 Mn | 元80,26 Mn | -元82,45 Mn | 元279,40 Mn | 元168,92 Mn | 元136,79 Mn | 元185,98 Mn | 元49,30 Mn | 元61,21 Mn | 元60,88 Mn | 元73,44 Mn | 元127,08 Mn | -元81,88 Mn | 元82,09 Mn | -元190,16 Mn | -元249,87 Mn | 元15,98 Mn | -元267.690 | -元14,54 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元38,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 6,9% | 3,3% | 3,5% | 12,6% | 13,8% | 10,2% | 16,9% | 0,2% | 0,0% | 0,5% | 1,3% | 0,8% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 19,7% | 20,0% | 8,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,30 | 0,26 | 0,27 | 0,24 | 0,44 | 0,51 | 0,43 | 0,61 | 0,56 | 0,40 | 0,37 | 0,49 | 0,47 | 0,39 | 0,49 | 0,51 | 0,86 | 1,03 | 1,09 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,38 | 0,31 | 0,32 | 0,26 | 0,49 | 0,53 | 0,42 | 0,42 | 0,37 | 0,25 | 0,22 | 0,29 | 0,27 | 0,21 | 0,25 | 0,25 | 0,15 | 0,15 | 0,13 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 23,8% | 19,1% | 19,4% | 20,3% | 23,9% | 27,1% | 30,6% | 29,4% | 28,6% | 29,4% | 28,8% | 28,2% | 29,3% | 31,3% | 35,0% | 34,3% | 32,5% | 28,0% | 28,3% |
| FAVÖK Marjı | 20,1% | 16,6% | 14,4% | 15,8% | 17,6% | 21,2% | 22,2% | 19,8% | 18,2% | 18,3% | 16,3% | 15,9% | 16,8% | 19,7% | 24,4% | 22,2% | 22,4% | 18,6% | 18,4% |
| Net Kâr Marjı | 10,0% | 9,3% | 7,2% | 6,8% | 11,8% | 15,0% | 15,6% | 15,9% | 12,4% | 11,5% | 10,0% | 10,9% | 11,4% | 13,9% | 19,2% | 18,3% | 21,3% | 15,5% | 14,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,1% | 6,3% | -6,3% | 26,1% | 8,5% | 6,3% | 10,6% | 2,9% | 4,0% | 6,0% | 8,0% | 10,8% | -7,5% | 9,5% | -18,5% | -24,6% | 2,6% | -0,0% | -2,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |