002409Jiangsu Yoke Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $9,86 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元16,96 Mr | 元14,80 Mr | 元12,61 Mr | 元10,61 Mr | 元7,30 Mr | 元5,94 Mr | 元5,07 Mr | 元4,76 Mr | 元1,77 Mr | 元1,84 Mr | 元1,71 Mr | 元1,69 Mr | 元1,39 Mr | 元1,32 Mr | 元1,30 Mr | 元1,23 Mr | 元371,68 Mn | 元301,84 Mn | 元190,43 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,59 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元7,03 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元9,74 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元4,67 Mr | 元3,54 Mr | 元2,11 Mr | 元1,25 Mr | 元491,16 Mn | 元405,46 Mn | 元154,58 Mn | 元174,21 Mn | 元70,53 Mn | 元139,89 Mn | 元245,60 Mn | 元233,91 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元54,70 Mn | 元37,06 Mn | 元46,38 Mn | 元87,48 Mn | 元53,49 Mn |
| Net Borç† | 元1,98 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元8,60 Mr | 元6,84 Mr | 元4,73 Mr | 元4,25 Mr | 元3,78 Mr | 元2,27 Mr | 元1,82 Mr | 元1,53 Mr | 元1,13 Mr | 元896,49 Mn | 元1,00 Mr | 元1,32 Mr | 元1,30 Mr | 元1,05 Mr | 元999,92 Mn | 元892,64 Mn | 元565,59 Mn | 元518,28 Mn | 元393,97 Mn |
| Brüt Kâr | 元2,52 Mr | 元2,02 Mr | 元1,38 Mr | 元1,28 Mr | 元905,53 Mn | 元751,19 Mn | 元632,73 Mn | 元386,12 Mn | 元224,11 Mn | 元195,23 Mn | 元222,44 Mn | 元224,85 Mn | 元220,83 Mn | 元165,65 Mn | 元143,39 Mn | 元151,50 Mn | 元122,39 Mn | 元93,70 Mn | 元73,44 Mn |
| FAVÖK | 元1,84 Mr | 元1,39 Mr | 元939,67 Mn | 元848,15 Mn | 元596,17 Mn | 元533,05 Mn | 元387,85 Mn | 元214,04 Mn | 元90,52 Mn | 元81,97 Mn | 元111,16 Mn | 元94,96 Mn | 元115,21 Mn | 元101,31 Mn | 元93,44 Mn | 元89,08 Mn | 元83,08 Mn | 元64,13 Mn | 元52,14 Mn |
| Net Kâr | 元1,00 Mr | 元871,58 Mn | 元579,48 Mn | 元524,75 Mn | 元334,75 Mn | 元413,18 Mn | 元292,64 Mn | 元132,90 Mn | 元34,53 Mn | 元67,84 Mn | 元90,28 Mn | 元60,28 Mn | 元78,68 Mn | 元83,12 Mn | 元72,67 Mn | 元66,91 Mn | 元71,62 Mn | 元47,56 Mn | 元30,36 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,10 | 1,83 | 1,22 | 1,10 | 0,72 | 0,89 | 0,63 | 0,31 | 0,10 | 0,20 | 0,27 | 0,18 | 0,24 | 0,25 | 0,22 | 0,22 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元305,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元234,12 Mn | -元1,15 Mr | -元898,36 Mn | -元765,78 Mn | -元160,65 Mn | -元281,77 Mn | 元150,68 Mn | 元157,32 Mn | -元65,41 Mn | 元39,07 Mn | 元54,18 Mn | 元109,02 Mn | -元44,96 Mn | 元6,36 Mn | -元4,82 Mn | -元138,98 Mn | 元57,32 Mn | -元4,42 Mn | 元12,08 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元1,28 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 27,5% | 23,9% | 16,7% | 11,8% | 6,7% | 6,8% | 3,0% | 3,7% | 4,0% | 7,6% | 14,4% | 13,8% | 0,0% | 0,0% | 4,2% | 3,0% | 12,5% | 29,0% | 28,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,51 | 0,46 | 0,38 | 0,40 | 0,52 | 0,38 | 0,36 | 0,32 | 0,64 | 0,49 | 0,59 | 0,78 | 0,94 | 0,80 | 0,77 | 0,72 | 1,52 | 1,72 | 2,07 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,88 | 0,70 | 0,49 | 0,44 | 0,39 | 0,23 | 0,19 | 0,16 | 0,12 | 0,09 | 0,10 | 0,14 | 0,13 | 0,11 | 0,10 | 0,09 | 0,06 | 0,05 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 29,3% | 29,5% | 29,3% | 30,0% | 24,0% | 33,1% | 34,7% | 25,2% | 19,8% | 21,8% | 22,2% | 17,1% | 16,9% | 15,8% | 14,3% | 17,0% | 21,6% | 18,1% | 18,6% |
| FAVÖK Marjı | 21,4% | 20,4% | 19,9% | 19,9% | 15,8% | 23,5% | 21,3% | 14,0% | 8,0% | 9,1% | 11,1% | 7,2% | 8,8% | 9,7% | 9,3% | 10,0% | 14,7% | 12,4% | 13,2% |
| Net Kâr Marjı | 11,6% | 12,8% | 12,2% | 12,3% | 8,9% | 18,2% | 16,0% | 8,7% | 3,1% | 7,6% | 9,0% | 4,6% | 6,0% | 7,9% | 7,3% | 7,5% | 12,7% | 9,2% | 7,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -2,7% | -16,8% | -19,0% | -18,0% | -4,3% | -12,4% | 8,3% | 10,3% | -5,8% | 4,4% | 5,4% | 8,3% | -3,4% | 0,6% | -0,5% | -15,6% | 10,1% | -0,9% | 3,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,10 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 735,00 | +%1,45 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,18 | -%2,86 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,79 | -%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,30 | +%1,06 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 591,00 | +%0,51 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,15 | -%0,37 |