002412Hunan Hansen Pharmaceutical Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $679,02 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,69 Mr | 元2,55 Mr | 元2,34 Mr | 元2,29 Mr | 元2,11 Mr | 元1,89 Mr | 元1,88 Mr | 元1,81 Mr | 元1,70 Mr | 元1,67 Mr | 元1,38 Mr | 元1,37 Mr | 元1,32 Mr | 元1,04 Mr | 元938,60 Mn | 元948,05 Mn | 元247,20 Mn | 元214,93 Mn | 元174,25 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元249,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元289,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,38 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元72,59 Mn | 元96,58 Mn | 元109,45 Mn | 元138,81 Mn | 元156,82 Mn | 元178,00 Mn | 元190,80 Mn | 元260,00 Mn | 元344,96 Mn | 元286,66 Mn | 元8,36 Mn | 元40,00 Mn | 元40,00 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元40,00 Mn | 元52,70 Mn | 元42,50 Mn |
| Net Borç† | -元510,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,03 Mr | 元992,66 Mn | 元943,95 Mn | 元905,27 Mn | 元881,46 Mn | 元733,75 Mn | 元875,81 Mn | 元908,77 Mn | 元817,19 Mn | 元787,27 Mn | 元768,38 Mn | 元726,95 Mn | 元575,98 Mn | 元481,51 Mn | 元394,36 Mn | 元343,23 Mn | 元283,21 Mn | 元235,69 Mn | 元166,94 Mn |
| Brüt Kâr | 元777,34 Mn | 元736,11 Mn | 元671,40 Mn | 元633,04 Mn | 元618,23 Mn | 元496,15 Mn | 元625,61 Mn | 元654,54 Mn | 元576,11 Mn | 元542,29 Mn | 元528,20 Mn | 元501,03 Mn | 元420,60 Mn | 元356,24 Mn | 元295,52 Mn | 元262,57 Mn | 元215,92 Mn | 元177,92 Mn | 元122,60 Mn |
| FAVÖK | 元270,02 Mn | 元278,01 Mn | 元221,52 Mn | 元185,51 Mn | 元178,00 Mn | 元136,55 Mn | 元236,46 Mn | 元193,76 Mn | 元177,51 Mn | 元144,19 Mn | 元150,58 Mn | 元172,12 Mn | 元127,35 Mn | 元86,78 Mn | 元63,39 Mn | 元65,82 Mn | 元61,68 Mn | 元54,53 Mn | 元47,39 Mn |
| Net Kâr | 元198,12 Mn | 元220,24 Mn | 元205,01 Mn | 元167,62 Mn | 元134,85 Mn | 元106,15 Mn | 元162,38 Mn | 元147,54 Mn | 元108,81 Mn | 元84,94 Mn | 元98,08 Mn | 元117,59 Mn | 元110,83 Mn | 元81,46 Mn | 元58,83 Mn | 元62,02 Mn | 元49,25 Mn | 元42,49 Mn | 元37,87 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,39 | 0,44 | 0,41 | 0,33 | 0,27 | 0,21 | 0,32 | 0,29 | 0,22 | 0,17 | 0,19 | 0,23 | 0,22 | 0,16 | 0,12 | 0,12 | 0,10 | 0,08 | 0,08 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元37,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元237,12 Mn | 元135,38 Mn | 元158,81 Mn | 元133,48 Mn | -元16,78 Mn | 元35,13 Mn | 元132,60 Mn | 元146,51 Mn | 元67,83 Mn | 元127,33 Mn | -元5,45 Mn | 元18,92 Mn | -元243.280 | -元4,43 Mn | 元21,02 Mn | 元17,90 Mn | 元20,47 Mn | 元20,90 Mn | 元20,57 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元11,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,7% | 3,8% | 4,7% | 6,1% | 7,4% | 9,4% | 10,1% | 14,4% | 20,3% | 17,1% | 0,6% | 2,9% | 3,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 16,2% | 24,5% | 24,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,38 | 0,39 | 0,40 | 0,40 | 0,42 | 0,39 | 0,47 | 0,50 | 0,48 | 0,47 | 0,56 | 0,53 | 0,44 | 0,46 | 0,42 | 0,36 | 1,15 | 1,10 | 0,96 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,43 | 0,42 | 0,40 | 0,38 | 0,37 | 0,31 | 0,37 | 0,38 | 0,34 | 0,33 | 0,32 | 0,31 | 0,24 | 0,20 | 0,17 | 0,14 | 0,12 | 0,10 | 0,07 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 75,7% | 74,2% | 71,1% | 69,9% | 70,1% | 67,6% | 71,4% | 72,0% | 70,5% | 68,9% | 68,7% | 68,9% | 73,0% | 74,0% | 74,9% | 76,5% | 76,2% | 75,5% | 73,4% |
| FAVÖK Marjı | 26,3% | 28,0% | 23,5% | 20,5% | 20,2% | 18,6% | 27,0% | 21,3% | 21,7% | 18,3% | 19,6% | 23,7% | 22,1% | 18,0% | 16,1% | 19,2% | 21,8% | 23,1% | 28,4% |
| Net Kâr Marjı | 19,3% | 22,2% | 21,7% | 18,5% | 15,3% | 14,5% | 18,5% | 16,2% | 13,3% | 10,8% | 12,8% | 16,2% | 19,2% | 16,9% | 14,9% | 18,1% | 17,4% | 18,0% | 22,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 23,1% | 13,6% | 16,8% | 14,7% | -1,9% | 4,8% | 15,1% | 16,1% | 8,3% | 16,2% | -0,7% | 2,6% | -0,0% | -0,9% | 5,3% | 5,2% | 7,2% | 8,9% | 12,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 274,01 | -%2,18 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 664,50 | -%4,10 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,67 | +%0,28 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,12 | +%0,50 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 309,56 | -%6,42 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,49 | -%0,05 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,79 | -%2,56 |