002413Beijing LeiKe Defense Technology Co Ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,59 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元5,16 Mr | 元4,94 Mr | 元5,29 Mr | 元5,97 Mr | 元6,44 Mr | 元5,84 Mr | 元4,58 Mr | 元4,57 Mr | 元4,10 Mr | 元3,73 Mr | 元2,34 Mr | 元1,61 Mr | 元1,79 Mr | 元1,48 Mr | 元1,62 Mr | 元1,66 Mr | 元888,68 Mn | 元628,54 Mn | 元730,28 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元656,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,84 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,29 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元408,16 Mn | 元330,03 Mn | 元551,66 Mn | 元820,91 Mn | 元595,82 Mn | 元1,03 Mr | 元358,17 Mn | 元218,87 Mn | 元139,01 Mn | 元21,10 Mn | 元62,25 Mn | 元174,98 Mn | 元406,17 Mn | 元113,25 Mn | 元249,66 Mn | 元331,18 Mn | 元357,88 Mn | 元274,66 Mn | 元323,56 Mn |
| Net Borç† | -元330,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,45 Mr | 元1,24 Mr | 元1,27 Mr | 元1,36 Mr | 元1,62 Mr | 元1,21 Mr | 元1,12 Mr | 元989,84 Mn | 元762,29 Mn | 元528,52 Mn | 元2,02 Mr | 元2,16 Mr | 元1,85 Mr | 元1,36 Mr | 元1,73 Mr | 元1,62 Mr | 元966,06 Mn | 元1,05 Mr | 元1,23 Mr |
| Brüt Kâr | 元403,02 Mn | 元344,61 Mn | 元236,78 Mn | 元303,08 Mn | 元544,73 Mn | 元491,83 Mn | 元447,23 Mn | 元393,90 Mn | 元330,12 Mn | 元257,75 Mn | 元276,13 Mn | 元182,15 Mn | 元134,90 Mn | 元139,69 Mn | 元210,53 Mn | 元187,71 Mn | 元134,60 Mn | 元116,35 Mn | 元131,76 Mn |
| FAVÖK | 元35,12 Mn | -元41,74 Mn | -元91,50 Mn | -元38,38 Mn | 元263,48 Mn | 元213,61 Mn | 元229,35 Mn | 元195,75 Mn | 元179,49 Mn | 元138,64 Mn | 元174,49 Mn | 元123,72 Mn | 元105,83 Mn | 元1,41 Mr | 元166,45 Mn | 元133,56 Mn | 元93,59 Mn | 元68,85 Mn | 元97,87 Mn |
| Net Kâr | -元86,77 Mn | -元396,03 Mn | -元443,01 Mn | -元935,40 Mn | -元240,76 Mn | 元172,36 Mn | 元136,54 Mn | 元136,28 Mn | 元122,56 Mn | 元105,31 Mn | 元140,55 Mn | 元33,40 Mn | 元25,52 Mn | 元48,45 Mn | 元95,93 Mn | 元85,09 Mn | 元64,56 Mn | 元37,16 Mn | 元52,10 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,07 | -0,30 | -0,33 | -0,70 | -0,19 | 0,16 | 0,13 | 0,12 | 0,11 | 0,10 | 0,17 | 0,05 | 0,04 | 0,07 | 0,14 | 0,14 | 0,09 | 0,05 | 0,08 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元190,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元202,45 Mn | 元175,47 Mn | 元182,60 Mn | -元162,18 Mn | -元279,24 Mn | -元128,99 Mn | -元43,30 Mn | -元95,59 Mn | -元222,24 Mn | -元232,92 Mn | -元182,24 Mn | 元100,70 Mn | -元69,82 Mn | -元43,06 Mn | -元362,52 Mn | -元325,11 Mn | 元148,07 Mn | 元19,94 Mn | 元26,03 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元58,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 7,9% | 6,7% | 10,4% | 13,8% | 9,3% | 17,6% | 7,8% | 4,8% | 3,4% | 0,6% | 2,7% | 10,9% | 22,7% | 7,7% | 15,4% | 19,9% | 40,3% | 43,7% | 44,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,28 | 0,25 | 0,24 | 0,23 | 0,25 | 0,21 | 0,24 | 0,22 | 0,19 | 0,14 | 0,86 | 1,34 | 1,03 | 0,92 | 1,07 | 0,98 | 1,09 | 1,67 | 1,68 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,44 | 0,38 | 0,39 | 0,41 | 0,49 | 0,37 | 0,34 | 0,30 | 0,23 | 0,16 | 0,61 | 0,66 | 0,56 | 0,41 | 0,53 | 0,49 | 0,29 | 0,32 | 0,37 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 27,8% | 27,9% | 18,7% | 22,3% | 33,7% | 40,6% | 40,0% | 39,8% | 43,3% | 48,8% | 13,7% | 8,4% | 7,3% | 10,3% | 12,1% | 11,6% | 13,9% | 11,1% | 10,7% |
| FAVÖK Marjı | 2,4% | -3,4% | -7,2% | -2,8% | 16,3% | 17,7% | 20,5% | 19,8% | 23,5% | 26,2% | 8,6% | 5,7% | 5,7% | 103,7% | 9,6% | 8,2% | 9,7% | 6,6% | 8,0% |
| Net Kâr Marjı | -6,0% | -32,0% | -35,0% | -68,8% | -14,9% | 14,2% | 12,2% | 13,8% | 16,1% | 19,9% | 7,0% | 1,5% | 1,4% | 3,6% | 5,5% | 5,2% | 6,7% | 3,5% | 4,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 14,0% | 14,2% | 14,4% | -11,9% | -17,3% | -10,7% | -3,9% | -9,7% | -29,2% | -44,1% | -9,0% | 4,7% | -3,8% | -3,2% | -20,9% | -20,0% | 15,3% | 1,9% | 2,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |