002414Wuhan Guide Infrared Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $7,92 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元10,92 Mr | 元9,24 Mr | 元8,62 Mr | 元8,89 Mr | 元9,26 Mr | 元6,34 Mr | 元4,33 Mr | 元4,40 Mr | 元4,13 Mr | 元4,06 Mr | 元3,37 Mr | 元2,57 Mr | 元2,76 Mr | 元2,41 Mr | 元2,50 Mr | 元2,51 Mr | 元702,71 Mn | 元533,98 Mn | 元341,93 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元569,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,61 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元7,04 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元763,28 Mn | 元1,19 Mr | 元766,00 Mn | 元630,29 Mn | 元152,61 Mn | 元1,02 Mr | 元236,74 Mn | 元623,33 Mn | 元384,55 Mn | 元357,08 Mn | 元143,79 Mn | 元0,00 | 元250,00 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元215,00 Mn | 元145,00 Mn | 元85,00 Mn |
| Net Borç† | -元374,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元4,58 Mr | 元2,67 Mr | 元2,40 Mr | 元2,51 Mr | 元3,49 Mr | 元3,31 Mr | 元1,63 Mr | 元1,08 Mr | 元1,01 Mr | 元807,58 Mn | 元628,99 Mn | 元397,97 Mn | 元356,27 Mn | 元296,44 Mn | 元306,71 Mn | 元377,39 Mn | 元350,38 Mn | 元382,98 Mn | 元296,89 Mn |
| Brüt Kâr | 元2,43 Mr | 元992,84 Mn | 元973,30 Mn | 元1,10 Mr | 元1,88 Mr | 元1,90 Mr | 元735,82 Mn | 元405,18 Mn | 元473,37 Mn | 元394,94 Mn | 元264,58 Mn | 元176,47 Mn | 元184,72 Mn | 元166,69 Mn | 元182,39 Mn | 元229,81 Mn | 元211,49 Mn | 元197,63 Mn | 元147,84 Mn |
| FAVÖK | 元1,27 Mr | -元101,16 Mn | 元274,34 Mn | 元601,01 Mn | 元1,24 Mr | 元1,15 Mr | 元288,31 Mn | 元214,30 Mn | 元131,29 Mn | 元170,23 Mn | 元108,82 Mn | 元52,76 Mn | 元44,11 Mn | 元28,39 Mn | 元89,05 Mn | 元155,12 Mn | — | — | 元125,69 Mn |
| Net Kâr | 元686,19 Mn | -元447,19 Mn | 元67,70 Mn | 元501,95 Mn | 元1,11 Mr | 元1,00 Mr | 元220,64 Mn | 元131,85 Mn | 元58,44 Mn | 元70,86 Mn | 元63,40 Mn | 元67,96 Mn | 元61,51 Mn | 元60,18 Mn | 元103,35 Mn | 元140,03 Mn | 元137,80 Mn | 元117,45 Mn | 元104,63 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,16 | -0,10 | 0,02 | 0,12 | 0,26 | 0,25 | 0,05 | 0,03 | 0,01 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,03 | 0,04 | 0,04 | 0,03 | 0,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元857,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元1,17 Mr | -元480,81 Mn | -元317,88 Mn | -元265,78 Mn | 元704,66 Mn | -元286,53 Mn | 元170,49 Mn | 元195,58 Mn | -元164,41 Mn | -元292,32 Mn | -元77,25 Mn | -元207,82 Mn | -元266,76 Mn | -元425,87 Mn | -元101,26 Mn | -元87,08 Mn | -元37,13 Mn | -元38,17 Mn | -元111,77 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元455,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 7,0% | 12,8% | 8,9% | 7,1% | 1,6% | 16,1% | 5,5% | 14,2% | 9,3% | 8,8% | 4,3% | 0,0% | 9,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 30,6% | 27,2% | 24,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,42 | 0,29 | 0,28 | 0,28 | 0,38 | 0,52 | 0,38 | 0,25 | 0,24 | 0,20 | 0,19 | 0,16 | 0,13 | 0,12 | 0,12 | 0,15 | 0,50 | 0,72 | 0,87 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,65 | 0,38 | 0,34 | 0,36 | 0,50 | 0,47 | 0,23 | 0,15 | 0,14 | 0,11 | 0,09 | 0,06 | 0,05 | 0,04 | 0,04 | 0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 52,9% | 37,2% | 40,6% | 43,7% | 54,0% | 57,4% | 45,1% | 37,5% | 46,8% | 48,9% | 42,1% | 44,3% | 51,8% | 56,2% | 59,5% | 60,9% | 60,4% | 51,6% | 49,8% |
| FAVÖK Marjı | 27,7% | -3,8% | 11,4% | 23,9% | 35,6% | 34,6% | 17,7% | 19,8% | 13,0% | 21,1% | 17,3% | 13,3% | 12,4% | 9,6% | 29,0% | 41,1% | — | — | 42,3% |
| Net Kâr Marjı | 15,0% | -16,8% | 2,8% | 20,0% | 31,9% | 30,2% | 13,5% | 12,2% | 5,8% | 8,8% | 10,1% | 17,1% | 17,3% | 20,3% | 33,7% | 37,1% | 39,3% | 30,7% | 35,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 25,4% | -18,0% | -13,3% | -10,6% | 20,2% | -8,6% | 10,4% | 18,1% | -16,3% | -36,2% | -12,3% | -52,2% | -74,9% | -143,7% | -33,0% | -23,1% | -10,6% | -10,0% | -37,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,10 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 735,00 | +%1,45 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,18 | -%2,86 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,79 | -%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,30 | +%1,06 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 591,00 | +%0,51 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,15 | -%0,37 |