002418Zhejiang Kangsheng Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $792,17 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,34 Mr | 元3,10 Mr | 元2,65 Mr | 元3,18 Mr | 元2,67 Mr | 元3,36 Mr | 元4,24 Mr | 元4,97 Mr | 元12,48 Mr | 元7,31 Mr | 元4,10 Mr | 元2,26 Mr | 元2,27 Mr | 元2,13 Mr | 元1,90 Mr | 元1,60 Mr | 元705,29 Mn | 元579,16 Mn | 元512,84 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元142,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,65 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,63 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元873,61 Mn | 元662,96 Mn | 元552,10 Mn | 元1,02 Mr | 元542,38 Mn | 元1,03 Mr | 元1,92 Mr | 元2,58 Mr | 元5,05 Mr | 元4,44 Mr | 元1,20 Mr | 元901,24 Mn | 元962,01 Mn | 元818,08 Mn | 元628,42 Mn | 元431,00 Mn | 元294,45 Mn | 元256,89 Mn | 元229,24 Mn |
| Net Borç† | 元694,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,82 Mr | 元2,61 Mr | 元2,29 Mr | 元3,14 Mr | 元2,36 Mr | 元2,35 Mr | 元2,00 Mr | 元2,91 Mr | 元4,92 Mr | 元2,79 Mr | 元2,17 Mr | 元1,86 Mr | 元1,47 Mr | 元1,33 Mr | 元1,13 Mr | 元1,10 Mr | 元718,84 Mn | 元643,72 Mn | 元552,13 Mn |
| Brüt Kâr | 元277,56 Mn | 元224,67 Mn | 元184,17 Mn | 元216,69 Mn | 元176,05 Mn | 元234,09 Mn | 元191,97 Mn | 元177,79 Mn | 元785,22 Mn | 元559,58 Mn | 元320,55 Mn | 元213,24 Mn | 元203,03 Mn | 元239,49 Mn | 元191,38 Mn | 元211,44 Mn | 元162,24 Mn | 元126,04 Mn | 元120,10 Mn |
| FAVÖK | 元133,61 Mn | 元547.500 | 元119,45 Mn | 元131,61 Mn | 元148,87 Mn | 元55,48 Mn | -元272,76 Mn | -元1,09 Mr | 元489,99 Mn | 元378,81 Mn | 元202,80 Mn | 元114,42 Mn | 元122,14 Mn | 元155,39 Mn | 元107,69 Mn | 元119,65 Mn | 元97,81 Mn | 元57,39 Mn | 元59,20 Mn |
| Net Kâr | 元25,08 Mn | -元98,31 Mn | 元21,77 Mn | 元17,91 Mn | 元37,39 Mn | 元21,13 Mn | -元542,34 Mn | -元1,23 Mr | 元226,12 Mn | 元190,81 Mn | 元90,37 Mn | -元30,37 Mn | 元14,67 Mn | 元56,39 Mn | 元78,36 Mn | 元75,81 Mn | 元69,14 Mn | 元42,41 Mn | 元43,01 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,02 | -0,09 | 0,02 | 0,02 | 0,03 | 0,02 | -0,48 | -1,08 | 0,20 | 0,17 | 0,09 | -0,04 | 0,02 | 0,08 | 0,11 | 0,12 | 0,10 | 0,06 | 0,06 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元46,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元96,54 Mn | -元5,10 Mn | 元150,60 Mn | -元36,72 Mn | 元160,21 Mn | 元111,95 Mn | 元38,15 Mn | -元567,29 Mn | -元2,34 Mr | -元2,41 Mr | -元47,82 Mn | 元80,81 Mn | 元21,60 Mn | -元180,11 Mn | -元353,68 Mn | -元510,35 Mn | 元54,27 Mn | 元14,68 Mn | -元153,64 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元111,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 26,1% | 21,4% | 20,8% | 32,2% | 20,3% | 30,8% | 45,2% | 52,0% | 40,5% | 60,7% | 29,3% | 39,9% | 42,4% | 38,4% | 33,1% | 27,0% | 41,7% | 44,4% | 44,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,84 | 0,84 | 0,87 | 0,99 | 0,89 | 0,70 | 0,47 | 0,59 | 0,39 | 0,38 | 0,53 | 0,82 | 0,65 | 0,62 | 0,60 | 0,69 | 1,02 | 1,11 | 1,08 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,73 | 1,60 | 1,40 | 1,92 | 1,45 | 1,44 | 1,23 | 1,78 | 3,01 | 1,71 | 1,33 | 1,14 | 0,90 | 0,81 | 0,69 | 0,68 | 0,44 | 0,39 | 0,34 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 9,8% | 8,6% | 8,0% | 6,9% | 7,5% | 10,0% | 9,6% | 6,1% | 16,0% | 20,0% | 14,8% | 11,5% | 13,8% | 18,1% | 16,9% | 19,2% | 22,6% | 19,6% | 21,8% |
| FAVÖK Marjı | 4,7% | 0,0% | 5,2% | 4,2% | 6,3% | 2,4% | -13,6% | -37,4% | 10,0% | 13,6% | 9,4% | 6,2% | 8,3% | 11,7% | 9,5% | 10,8% | 13,6% | 8,9% | 10,7% |
| Net Kâr Marjı | 0,9% | -3,8% | 0,9% | 0,6% | 1,6% | 0,9% | -27,1% | -42,2% | 4,6% | 6,8% | 4,2% | -1,6% | 1,0% | 4,3% | 6,9% | 6,9% | 9,6% | 6,6% | 7,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -3,4% | -0,2% | 6,6% | -1,2% | 6,8% | 4,8% | 1,9% | -19,5% | -47,7% | -86,3% | -2,2% | 4,4% | 1,5% | -13,6% | -31,3% | -46,3% | 7,6% | 2,3% | -27,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |