002421Shenzhen Das Intellitech Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,03 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元7,44 Mr | 元9,64 Mr | 元9,67 Mr | 元9,16 Mr | 元8,49 Mr | 元7,99 Mr | 元6,55 Mr | 元6,77 Mr | 元5,46 Mr | 元4,83 Mr | 元4,84 Mr | 元2,60 Mr | 元1,47 Mr | 元1,22 Mr | 元830,84 Mn | 元907,25 Mn | 元303,81 Mn | 元222,41 Mn | 元234,65 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,62 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元4,68 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,76 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,73 Mr | 元3,77 Mr | 元3,56 Mr | 元3,72 Mr | 元3,56 Mr | 元2,71 Mr | 元2,07 Mr | 元2,02 Mr | 元870,20 Mn | 元668,08 Mn | 元732,32 Mn | 元192,17 Mn | 元68,89 Mn | 元6,73 Mn | 元15,42 Mn | 元137,07 Mn | 元68,30 Mn | 元29,00 Mn | 元58,63 Mn |
| Net Borç† | 元1,11 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,02 Mr | 元3,16 Mr | 元3,82 Mr | 元3,58 Mr | 元3,15 Mr | 元3,20 Mr | 元2,20 Mr | 元2,52 Mr | 元2,57 Mr | 元2,45 Mr | 元1,67 Mr | 元1,23 Mr | 元985,12 Mn | 元800,72 Mn | 元515,63 Mn | 元375,18 Mn | 元305,81 Mn | 元257,74 Mn | 元212,54 Mn |
| Brüt Kâr | 元298,47 Mn | 元767,89 Mn | 元819,45 Mn | 元875,58 Mn | 元909,74 Mn | 元905,58 Mn | 元636,51 Mn | 元776,24 Mn | 元821,64 Mn | 元727,29 Mn | 元441,54 Mn | 元357,44 Mn | 元266,45 Mn | 元224,24 Mn | 元122,56 Mn | 元90,85 Mn | 元71,13 Mn | 元61,98 Mn | 元58,80 Mn |
| FAVÖK | -元200,67 Mn | 元362,16 Mn | 元360,25 Mn | 元456,34 Mn | -元205,45 Mn | 元520,89 Mn | 元280,73 Mn | 元348,91 Mn | 元426,42 Mn | 元408,62 Mn | 元210,58 Mn | 元201,21 Mn | 元146,77 Mn | 元133,46 Mn | 元63,64 Mn | 元40,83 Mn | 元36,54 Mn | 元25,25 Mn | 元28,50 Mn |
| Net Kâr | -元653,22 Mn | 元25,88 Mn | 元114,78 Mn | 元211,77 Mn | -元499,66 Mn | 元315,28 Mn | -元342,89 Mn | 元216,77 Mn | 元311,83 Mn | 元275,50 Mn | 元152,63 Mn | 元112,17 Mn | 元82,29 Mn | 元77,80 Mn | 元44,96 Mn | 元31,57 Mn | 元29,09 Mn | 元19,57 Mn | 元22,24 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,31 | 0,01 | 0,06 | 0,11 | -0,26 | 0,17 | -0,18 | 0,11 | 0,16 | 0,14 | 0,09 | 0,08 | 0,06 | 0,06 | 0,03 | 0,03 | 0,02 | 0,01 | 0,02 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元56,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元144,65 Mn | -元199,78 Mn | -元371,38 Mn | 元318,15 Mn | -元700,33 Mn | -元327,47 Mn | -元11,76 Mn | -元651,96 Mn | 元6,66 Mn | -元113,68 Mn | 元13,34 Mn | -元55,21 Mn | -元22,85 Mn | 元79,31 Mn | -元15,97 Mn | 元16,98 Mn | 元21,77 Mn | 元12,24 Mn | 元14,22 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元90,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 36,7% | 39,1% | 36,9% | 40,6% | 41,9% | 33,9% | 31,5% | 29,8% | 15,9% | 13,8% | 15,1% | 7,4% | 4,7% | 0,6% | 1,9% | 15,1% | 22,5% | 13,0% | 25,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,27 | 0,33 | 0,40 | 0,39 | 0,37 | 0,40 | 0,34 | 0,37 | 0,47 | 0,51 | 0,34 | 0,47 | 0,67 | 0,66 | 0,62 | 0,41 | 1,01 | 1,16 | 0,91 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,73 | 1,15 | 1,39 | 1,30 | 1,14 | 1,16 | 0,80 | 0,91 | 0,93 | 0,89 | 0,60 | 0,44 | 0,36 | 0,29 | 0,19 | 0,14 | 0,11 | 0,09 | 0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 14,8% | 24,3% | 21,4% | 24,4% | 28,9% | 28,3% | 29,0% | 30,8% | 32,0% | 29,7% | 26,5% | 29,1% | 27,0% | 28,0% | 23,8% | 24,2% | 23,3% | 24,0% | 27,7% |
| FAVÖK Marjı | -10,0% | 11,4% | 9,4% | 12,7% | -6,5% | 16,3% | 12,8% | 13,8% | 16,6% | 16,7% | 12,6% | 16,4% | 14,9% | 16,7% | 12,3% | 10,9% | 12,0% | 9,8% | 13,4% |
| Net Kâr Marjı | -32,4% | 0,8% | 3,0% | 5,9% | -15,9% | 9,8% | -15,6% | 8,6% | 12,1% | 11,3% | 9,1% | 9,1% | 8,4% | 9,7% | 8,7% | 8,4% | 9,5% | 7,6% | 10,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -7,2% | -6,3% | -9,7% | 8,9% | -22,2% | -10,2% | -0,5% | -25,8% | 0,3% | -4,6% | 0,8% | -4,5% | -2,3% | 9,9% | -3,1% | 4,5% | 7,1% | 4,7% | 6,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |