002422Sichuan Kelun Pharmaceutical Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $9,44 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元39,93 Mr | 元37,40 Mr | 元36,52 Mr | 元34,26 Mr | 元31,58 Mr | 元32,06 Mr | 元31,53 Mr | 元29,34 Mr | 元27,99 Mr | 元23,41 Mr | 元22,58 Mr | 元21,20 Mr | 元17,95 Mr | 元14,93 Mr | 元10,47 Mr | 元8,79 Mr | 元3,33 Mr | 元2,65 Mr | 元1,77 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元6,03 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元10,31 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元29,29 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元4,36 Mr | 元4,42 Mr | 元7,56 Mr | 元11,56 Mr | 元12,23 Mr | 元12,53 Mr | 元11,63 Mr | 元11,20 Mr | 元11,45 Mr | 元9,53 Mr | 元9,15 Mr | 元7,27 Mr | 元5,87 Mr | 元4,48 Mr | 元1,58 Mr | 元1,12 Mr | 元1,35 Mr | 元1,02 Mr | 元540,98 Mn |
| Net Borç† | -元3,76 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元18,35 Mr | 元21,62 Mr | 元21,26 Mr | 元18,87 Mr | 元17,14 Mr | 元16,34 Mr | 元17,50 Mr | 元16,21 Mr | 元11,25 Mr | 元8,49 Mr | 元7,69 Mr | 元7,95 Mr | 元6,76 Mr | 元5,83 Mr | 元5,10 Mr | 元4,03 Mr | 元3,22 Mr | 元2,60 Mr | 元2,02 Mr |
| Brüt Kâr | 元8,40 Mr | 元10,83 Mr | 元10,81 Mr | 元9,57 Mr | 元9,24 Mr | 元8,61 Mr | 元10,29 Mr | 元9,47 Mr | 元5,57 Mr | 元3,52 Mr | 元3,07 Mr | 元3,24 Mr | 元2,97 Mr | 元2,37 Mr | 元2,10 Mr | 元1,64 Mr | 元1,23 Mr | 元928,68 Mn | 元718,57 Mn |
| FAVÖK | 元3,43 Mr | 元5,14 Mr | 元4,54 Mr | 元3,39 Mr | 元2,63 Mr | 元2,37 Mr | 元2,55 Mr | 元2,69 Mr | 元1,84 Mr | 元1,78 Mr | 元1,61 Mr | 元1,93 Mr | 元1,79 Mr | 元1,47 Mr | 元1,26 Mr | 元855,34 Mn | 元551,62 Mn | 元400,08 Mn | 元277,14 Mn |
| Net Kâr | 元1,70 Mr | 元2,94 Mr | 元2,46 Mr | 元1,71 Mr | 元1,10 Mr | 元829,39 Mn | 元937,86 Mn | 元1,21 Mr | 元748,54 Mn | 元584,64 Mn | 元645,27 Mn | 元1,00 Mr | 元1,08 Mr | 元1,09 Mr | 元966,13 Mn | 元661,23 Mn | 元427,85 Mn | 元309,89 Mn | 元216,29 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,07 | 1,86 | 1,59 | 1,15 | 0,78 | 0,58 | 0,66 | 0,85 | 0,52 | 0,41 | 0,45 | 0,70 | 0,75 | 0,76 | 0,67 | 0,51 | 0,30 | 0,22 | 0,15 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元2,05 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元1,19 Mr | 元3,02 Mr | 元3,70 Mr | 元2,34 Mr | 元1,92 Mr | 元1,07 Mr | 元940,75 Mn | 元1,68 Mr | -元343,83 Mn | 元374,00 Mn | -元574,10 Mn | -元1,53 Mr | -元1,21 Mr | -元2,37 Mr | -元1,66 Mr | -元497,93 Mn | -元24,60 Mn | -元5,50 Mn | -元6,54 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元1,62 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 10,9% | 11,8% | 20,7% | 33,7% | 38,7% | 39,1% | 36,9% | 38,2% | 40,9% | 40,7% | 40,5% | 34,3% | 32,7% | 30,0% | 15,1% | 12,7% | 40,4% | 38,6% | 30,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,46 | 0,58 | 0,58 | 0,55 | 0,54 | 0,51 | 0,55 | 0,55 | 0,40 | 0,36 | 0,34 | 0,38 | 0,38 | 0,39 | 0,49 | 0,46 | 0,97 | 0,98 | 1,14 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,63 | 0,74 | 0,73 | 0,64 | 0,59 | 0,56 | 0,60 | 0,55 | 0,38 | 0,29 | 0,26 | 0,27 | 0,23 | 0,20 | 0,17 | 0,14 | 0,11 | 0,09 | 0,07 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 45,8% | 50,1% | 50,8% | 50,7% | 53,9% | 52,7% | 58,8% | 58,4% | 49,5% | 41,5% | 40,0% | 40,8% | 43,9% | 40,7% | 41,1% | 40,7% | 38,2% | 35,7% | 35,6% |
| FAVÖK Marjı | 18,7% | 23,8% | 21,3% | 17,9% | 15,3% | 14,5% | 14,6% | 16,6% | 16,4% | 21,0% | 21,0% | 24,3% | 26,4% | 25,3% | 24,7% | 21,2% | 17,1% | 15,4% | 13,7% |
| Net Kâr Marjı | 9,3% | 13,6% | 11,6% | 9,0% | 6,4% | 5,1% | 5,4% | 7,5% | 6,7% | 6,9% | 8,4% | 12,6% | 16,0% | 18,7% | 18,9% | 16,4% | 13,3% | 11,9% | 10,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,5% | 14,0% | 17,4% | 12,4% | 11,2% | 6,5% | 5,4% | 10,4% | -3,1% | 4,4% | -7,5% | -19,2% | -17,9% | -40,7% | -32,6% | -12,4% | -0,8% | -0,2% | -0,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,10 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 735,00 | +%1,45 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,18 | -%2,86 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,79 | -%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,30 | +%1,06 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 591,00 | +%0,51 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,15 | -%0,37 |