002427Zhejiang Unifull Industrial Fiber Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $679,58 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,41 Mr | 元2,49 Mr | 元2,50 Mr | 元2,48 Mr | 元4,42 Mr | 元5,40 Mr | 元5,91 Mr | 元6,35 Mr | 元7,87 Mr | 元5,74 Mr | 元3,07 Mr | 元2,53 Mr | 元2,55 Mr | 元1,87 Mr | 元1,29 Mr | 元1,20 Mr | 元412,45 Mn | 元414,18 Mn | 元380,75 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元356,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,43 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元966,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元870,77 Mn | 元1,10 Mr | 元837,43 Mn | 元958,00 Mn | 元3,55 Mr | 元3,66 Mr | 元3,84 Mr | 元4,14 Mr | 元4,95 Mr | 元2,44 Mr | 元737,67 Mn | 元1,12 Mr | 元1,30 Mr | 元763,96 Mn | 元258,21 Mn | 元179,43 Mn | 元63,47 Mn | 元146,80 Mn | 元52,45 Mn |
| Net Borç† | 元514,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,24 Mr | 元2,28 Mr | 元2,58 Mr | 元2,44 Mr | 元2,89 Mr | 元2,44 Mr | 元3,07 Mr | 元3,85 Mr | 元5,06 Mr | 元2,46 Mr | 元2,00 Mr | 元2,48 Mr | 元1,76 Mr | 元912,77 Mn | 元798,75 Mn | 元578,72 Mn | 元523,07 Mn | 元456,44 Mn | 元348,57 Mn |
| Brüt Kâr | 元263,89 Mn | 元140,66 Mn | 元91,75 Mn | -元108,51 Mn | 元124,67 Mn | 元250,47 Mn | 元406,37 Mn | 元767,75 Mn | 元1,19 Mr | 元465,59 Mn | 元317,06 Mn | 元368,41 Mn | 元188,70 Mn | 元107,04 Mn | 元115,37 Mn | 元97,21 Mn | 元98,48 Mn | 元97,44 Mn | 元62,16 Mn |
| FAVÖK | 元191,41 Mn | 元88,34 Mn | 元78,96 Mn | -元125,79 Mn | -元115,40 Mn | 元183,76 Mn | 元191,26 Mn | -元192,00 Mn | 元927,08 Mn | 元393,32 Mn | 元291,92 Mn | 元296,96 Mn | 元111,82 Mn | 元66,76 Mn | 元72,55 Mn | 元86,13 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | 元38,03 Mn | -元26,94 Mn | -元93,22 Mn | 元517,28 Mn | -元1,41 Mr | -元751,09 Mn | 元61,16 Mn | -元1,05 Mr | 元323,88 Mn | 元168,62 Mn | 元100,04 Mn | 元94,91 Mn | 元17,13 Mn | 元13,38 Mn | 元36,05 Mn | 元58,01 Mn | 元63,83 Mn | 元77,34 Mn | 元37,53 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,04 | -0,03 | -0,09 | 0,52 | -2,58 | -1,37 | 0,11 | -1,91 | 0,59 | 0,31 | 0,20 | 0,21 | 0,04 | 0,03 | 0,08 | 0,14 | 0,14 | 0,17 | 0,08 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元90,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元17,73 Mn | -元1,05 Mn | -元128,40 Mn | -元95,84 Mn | -元4,41 Mn | 元94,80 Mn | 元257,68 Mn | -元554,58 Mn | -元503,02 Mn | 元169,50 Mn | -元25,27 Mn | 元332,71 Mn | -元354,45 Mn | -元530,99 Mn | -元377,54 Mn | -元281,38 Mn | 元40,67 Mn | -元131,01 Mn | 元30,08 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元32,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 36,1% | 44,2% | 33,4% | 38,6% | 80,2% | 67,8% | 65,0% | 65,2% | 62,9% | 42,5% | 24,1% | 44,3% | 50,8% | 41,0% | 20,0% | 14,9% | 15,4% | 35,4% | 13,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,93 | 0,92 | 1,03 | 0,98 | 0,65 | 0,45 | 0,52 | 0,61 | 0,64 | 0,43 | 0,65 | 0,98 | 0,69 | 0,49 | 0,62 | 0,48 | 1,27 | 1,10 | 0,92 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,31 | 2,36 | 2,67 | 2,52 | 2,99 | 2,52 | 3,18 | 3,98 | 5,24 | 2,54 | 2,07 | 2,56 | 1,82 | 0,94 | 0,83 | 0,60 | 0,54 | 0,47 | 0,36 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 11,8% | 6,2% | 3,6% | -4,4% | 4,3% | 10,3% | 13,2% | 20,0% | 23,5% | 18,9% | 15,8% | 14,9% | 10,7% | 11,7% | 14,4% | 16,8% | 18,8% | 21,3% | 17,8% |
| FAVÖK Marjı | 8,6% | 3,9% | 3,1% | -5,2% | -4,0% | 7,5% | 6,2% | -5,0% | 18,3% | 16,0% | 14,6% | 12,0% | 6,4% | 7,3% | 9,1% | 14,9% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 1,7% | -1,2% | -3,6% | 21,2% | -48,8% | -30,8% | 2,0% | -27,2% | 6,4% | 6,9% | 5,0% | 3,8% | 1,0% | 1,5% | 4,5% | 10,0% | 12,2% | 16,9% | 10,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,8% | -0,0% | -5,0% | -3,9% | -0,2% | 3,9% | 8,4% | -14,4% | -9,9% | 6,9% | -1,3% | 13,4% | -20,2% | -58,2% | -47,3% | -48,6% | 7,8% | -28,7% | 8,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 278,50 | -%0,58 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,94 | -%5,19 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,24 | +%0,98 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,71 | +%1,21 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,01 | -%7,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 610,00 | +%3,95 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,65 | -%0,65 |