002428Yunnan Lincang Xinyuan Germanium Industry Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $9,12 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,41 Mr | 元3,18 Mr | 元2,58 Mr | 元2,41 Mr | 元2,35 Mr | 元2,23 Mr | 元2,03 Mr | 元1,91 Mr | 元1,97 Mr | 元1,91 Mr | 元2,24 Mr | 元2,09 Mr | 元2,03 Mr | 元1,78 Mr | 元1,39 Mr | 元1,26 Mr | 元435,49 Mn | 元366,84 Mn | 元206,95 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元402,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,70 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,52 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,50 Mr | 元1,33 Mr | 元706,86 Mn | 元610,07 Mn | 元531,14 Mn | 元455,68 Mn | 元290,64 Mn | 元196,43 Mn | 元260,00 Mn | 元50,00 Mn | 元415,26 Mn | 元326,29 Mn | 元275,51 Mn | 元246,00 Mn | 元3,93 Mn | 元2,78 Mn | 元155,81 Mn | 元140,38 Mn | 元40,00 Mn |
| Net Borç† | 元1,10 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,06 Mr | 元766,11 Mn | 元670,23 Mn | 元536,13 Mn | 元555,55 Mn | 元668,29 Mn | 元417,65 Mn | 元458,18 Mn | 元461,33 Mn | 元296,36 Mn | 元399,61 Mn | 元552,03 Mn | 元819,68 Mn | 元379,39 Mn | 元270,03 Mn | 元176,12 Mn | 元186,64 Mn | 元206,07 Mn | 元164,09 Mn |
| Brüt Kâr | 元193,57 Mn | 元195,28 Mn | 元97,56 Mn | 元43,25 Mn | 元90,75 Mn | 元100,77 Mn | 元48,44 Mn | 元71,44 Mn | 元61,48 Mn | 元1,28 Mn | 元109,54 Mn | 元205,41 Mn | 元197,53 Mn | 元130,06 Mn | 元116,05 Mn | 元95,91 Mn | 元98,97 Mn | 元109,87 Mn | 元88,09 Mn |
| FAVÖK | 元157,84 Mn | 元176,68 Mn | 元103,32 Mn | 元9,57 Mn | 元97,81 Mn | 元104,60 Mn | 元36,48 Mn | 元83,57 Mn | 元82,50 Mn | -元31,54 Mn | 元84,98 Mn | 元184,52 Mn | 元172,84 Mn | 元98,09 Mn | 元90,32 Mn | 元87,81 Mn | 元78,56 Mn | 元89,47 Mn | 元71,94 Mn |
| Net Kâr | 元20,15 Mn | 元53,10 Mn | 元6,97 Mn | -元62,39 Mn | 元13,96 Mn | 元22,63 Mn | -元59,15 Mn | 元8,62 Mn | 元8,46 Mn | -元103,21 Mn | 元61,07 Mn | 元125,26 Mn | 元123,11 Mn | 元100,24 Mn | 元93,90 Mn | 元79,11 Mn | 元78,01 Mn | 元81,41 Mn | 元69,97 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,03 | 0,08 | 0,01 | -0,10 | 0,02 | 0,03 | -0,09 | 0,01 | 0,01 | -0,16 | 0,09 | 0,19 | 0,19 | 0,16 | 0,15 | 0,13 | 0,12 | 0,12 | 0,11 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元67,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元283,13 Mn | -元63,23 Mn | -元207,84 Mn | -元53,57 Mn | 元17,94 Mn | -元63,65 Mn | -元141,88 Mn | 元8,20 Mn | 元52,70 Mn | 元85,75 Mn | -元143,19 Mn | -元170,17 Mn | -元16,34 Mn | -元481,84 Mn | -元54,36 Mn | 元64,87 Mn | 元43,70 Mn | -元44,24 Mn | -元13,26 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元95,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 44,1% | 41,7% | 27,4% | 25,3% | 22,6% | 20,5% | 14,3% | 10,3% | 13,2% | 2,6% | 18,5% | 15,6% | 13,6% | 13,8% | 0,3% | 0,2% | 35,8% | 38,3% | 19,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,31 | 0,24 | 0,26 | 0,22 | 0,24 | 0,30 | 0,21 | 0,24 | 0,23 | 0,16 | 0,18 | 0,26 | 0,40 | 0,21 | 0,19 | 0,14 | 0,43 | 0,56 | 0,79 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,70 | 0,50 | 0,44 | 0,35 | 0,36 | 0,44 | 0,27 | 0,30 | 0,30 | 0,19 | 0,26 | 0,36 | 0,54 | 0,25 | 0,18 | 0,12 | 0,12 | 0,14 | 0,11 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 18,2% | 25,5% | 14,6% | 8,1% | 16,3% | 15,1% | 11,6% | 15,6% | 13,3% | 0,4% | 27,4% | 37,2% | 24,1% | 34,3% | 43,0% | 54,5% | 53,0% | 53,3% | 53,7% |
| FAVÖK Marjı | 14,8% | 23,1% | 15,4% | 1,8% | 17,6% | 15,7% | 8,7% | 18,2% | 17,9% | -10,6% | 21,3% | 33,4% | 21,1% | 25,9% | 33,4% | 49,9% | 42,1% | 43,4% | 43,8% |
| Net Kâr Marjı | 1,9% | 6,9% | 1,0% | -11,6% | 2,5% | 3,4% | -14,2% | 1,9% | 1,8% | -34,8% | 15,3% | 22,7% | 15,0% | 26,4% | 34,8% | 44,9% | 41,8% | 39,5% | 42,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -26,6% | -8,3% | -31,0% | -10,0% | 3,2% | -9,5% | -34,0% | 1,8% | 11,4% | 28,9% | -35,8% | -30,8% | -2,0% | -127,0% | -20,1% | 36,8% | 23,4% | -21,5% | -8,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |