002430Hangzhou Oxygen Plant Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,79 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元24,65 Mr | 元24,07 Mr | 元22,62 Mr | 元19,24 Mr | 元16,05 Mr | 元14,45 Mr | 元12,30 Mr | 元11,35 Mr | 元11,09 Mr | 元9,91 Mr | 元9,73 Mr | 元9,40 Mr | 元9,98 Mr | 元8,25 Mr | 元6,31 Mr | 元5,63 Mr | 元3,42 Mr | 元3,43 Mr | 元2,67 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,24 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元13,41 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元11,16 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元7,81 Mr | 元7,54 Mr | 元6,79 Mr | 元5,18 Mr | 元2,81 Mr | 元2,47 Mr | 元2,08 Mr | 元2,08 Mr | 元2,67 Mr | 元3,43 Mr | 元3,03 Mr | 元2,93 Mr | 元2,73 Mr | 元1,70 Mr | 元762,09 Mn | 元683,69 Mn | 元290,58 Mn | 元379,03 Mn | 元168,41 Mn |
| Net Borç† | 元5,07 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元15,04 Mr | 元13,69 Mr | 元13,30 Mr | 元12,74 Mr | 元11,83 Mr | 元9,99 Mr | 元8,13 Mr | 元7,87 Mr | 元6,42 Mr | 元4,92 Mr | 元5,91 Mr | 元5,91 Mr | 元5,48 Mr | 元5,32 Mr | 元4,21 Mr | 元3,02 Mr | 元2,67 Mr | 元2,65 Mr | 元2,28 Mr |
| Brüt Kâr | 元3,00 Mr | 元2,71 Mr | 元2,91 Mr | 元3,11 Mr | 元2,79 Mr | 元2,17 Mr | 元1,66 Mr | 元1,72 Mr | 元1,26 Mr | 元621,33 Mn | 元927,82 Mn | 元978,34 Mn | 元1,02 Mr | 元1,17 Mr | 元1,06 Mr | 元882,14 Mn | 元639,68 Mn | 元556,95 Mn | 元431,71 Mn |
| FAVÖK | 元2,57 Mr | 元2,29 Mr | 元2,50 Mr | 元2,34 Mr | 元2,28 Mr | 元1,74 Mr | 元1,41 Mr | 元1,58 Mr | 元1,13 Mr | 元330,04 Mn | 元760,80 Mn | 元726,17 Mn | 元674,43 Mn | 元725,50 Mn | 元700,99 Mn | 元509,52 Mn | 元298,42 Mn | 元280,00 Mn | 元228,52 Mn |
| Net Kâr | 元948,85 Mn | 元922,36 Mn | 元1,22 Mr | 元1,21 Mr | 元1,19 Mr | 元843,18 Mn | 元635,30 Mn | 元740,86 Mn | 元360,70 Mn | -元282,62 Mn | 元144,11 Mn | 元135,44 Mn | 元231,64 Mn | 元452,27 Mn | 元497,35 Mn | 元354,76 Mn | 元250,78 Mn | 元214,44 Mn | 元135,33 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,96 | 0,93 | 1,22 | 1,20 | 1,24 | 0,87 | 0,66 | 0,77 | 0,41 | -0,34 | 0,17 | 0,16 | 0,29 | 0,56 | 0,61 | 0,48 | 0,31 | 0,26 | 0,25 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元428,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元543,10 Mn | -元695,54 Mn | -元603,09 Mn | -元568,92 Mn | 元175,99 Mn | 元172,75 Mn | 元225,65 Mn | 元890,31 Mn | 元778,04 Mn | -元681,70 Mn | 元108,77 Mn | -元494,74 Mn | -元977,91 Mn | -元1,31 Mr | -元680,37 Mn | 元100,48 Mn | -元19,08 Mn | -元168,64 Mn | 元353,42 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元1,70 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 31,7% | 31,3% | 30,0% | 26,9% | 17,5% | 17,1% | 16,9% | 18,3% | 24,1% | 34,6% | 31,2% | 31,1% | 27,4% | 20,6% | 12,1% | 12,1% | 8,5% | 11,0% | 6,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,61 | 0,57 | 0,59 | 0,66 | 0,74 | 0,69 | 0,66 | 0,69 | 0,58 | 0,50 | 0,61 | 0,63 | 0,55 | 0,64 | 0,67 | 0,54 | 0,78 | 0,77 | 0,85 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,35 | 1,23 | 1,19 | 1,14 | 1,06 | 0,90 | 0,73 | 0,71 | 0,58 | 0,44 | 0,53 | 0,53 | 0,49 | 0,48 | 0,38 | 0,27 | 0,24 | 0,24 | 0,20 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 20,0% | 19,8% | 21,9% | 24,4% | 23,6% | 21,7% | 20,4% | 21,9% | 19,7% | 12,6% | 15,7% | 16,6% | 18,6% | 22,0% | 25,2% | 29,2% | 24,0% | 21,0% | 18,9% |
| FAVÖK Marjı | 17,1% | 16,8% | 18,8% | 18,3% | 19,3% | 17,4% | 17,4% | 20,1% | 17,5% | 6,7% | 12,9% | 12,3% | 12,3% | 13,6% | 16,6% | 16,9% | 11,2% | 10,5% | 10,0% |
| Net Kâr Marjı | 6,3% | 6,7% | 9,1% | 9,5% | 10,1% | 8,4% | 7,8% | 9,4% | 5,6% | -5,7% | 2,4% | 2,3% | 4,2% | 8,5% | 11,8% | 11,7% | 9,4% | 8,1% | 5,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,6% | -5,1% | -4,5% | -4,5% | 1,5% | 1,7% | 2,8% | 11,3% | 12,1% | -13,9% | 1,8% | -8,4% | -17,8% | -24,6% | -16,2% | 3,3% | -0,7% | -6,4% | 15,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,10 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 735,00 | +%1,45 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,18 | -%2,86 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,79 | -%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,30 | +%1,06 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 591,00 | +%0,51 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,15 | -%0,37 |