002431Palm Eco-Town Development Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $363,21 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元17,53 Mr | 元18,23 Mr | 元18,89 Mr | 元18,61 Mr | 元17,93 Mr | 元16,51 Mr | 元16,50 Mr | 元17,64 Mr | 元15,68 Mr | 元13,66 Mr | 元12,25 Mr | 元9,36 Mr | 元7,18 Mr | 元4,99 Mr | 元3,36 Mr | 元2,19 Mr | 元497,24 Mn | 元397,34 Mn | 元288,89 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元902,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元16,93 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元602,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元6,88 Mr | 元6,39 Mr | 元6,30 Mr | 元5,97 Mr | 元6,66 Mr | 元5,81 Mr | 元6,38 Mr | 元6,00 Mr | 元5,49 Mr | 元5,19 Mr | 元4,53 Mr | 元2,75 Mr | 元2,06 Mr | 元1,24 Mr | 元469,01 Mn | 元10,23 Mn | 元22,00 Mn | 元20,00 Mn | 元12,00 Mn |
| Net Borç† | 元5,97 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,02 Mr | 元3,06 Mr | 元4,05 Mr | 元4,24 Mr | 元4,04 Mr | 元4,82 Mr | 元2,69 Mr | 元5,30 Mr | 元5,24 Mr | 元3,94 Mr | 元4,29 Mr | 元4,86 Mr | 元4,15 Mr | 元3,08 Mr | 元2,40 Mr | 元1,25 Mr | 元633,49 Mn | 元466,71 Mn | 元376,41 Mn |
| Brüt Kâr | 元60,56 Mn | 元40,47 Mn | 元366,34 Mn | 元261,50 Mn | 元405,44 Mn | 元916,79 Mn | 元96,26 Mn | 元788,32 Mn | 元1,05 Mr | 元655,29 Mn | 元618,28 Mn | 元1,01 Mr | 元850,25 Mn | 元725,55 Mn | 元597,57 Mn | 元313,80 Mn | 元139,81 Mn | 元99,30 Mn | 元73,55 Mn |
| FAVÖK | -元445,36 Mn | -元1,01 Mr | -元196,52 Mn | -元178,54 Mn | -元234,41 Mn | 元259,10 Mn | -元800,11 Mn | 元4,66 Mn | 元544,35 Mn | 元246,54 Mn | 元235,99 Mn | 元664,10 Mn | 元559,91 Mn | 元453,05 Mn | 元355,78 Mn | 元183,97 Mn | 元95,43 Mn | 元68,91 Mn | 元53,72 Mn |
| Net Kâr | -元1,19 Mr | -元1,58 Mr | -元939,89 Mn | -元691,04 Mn | -元751,92 Mn | 元44,24 Mn | -元981,45 Mn | 元50,20 Mn | 元304,27 Mn | 元120,83 Mn | -元211,46 Mn | 元428,13 Mn | 元398,76 Mn | 元297,64 Mn | 元276,46 Mn | 元168,44 Mn | 元77,58 Mn | 元55,73 Mn | 元35,27 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,67 | -0,88 | -0,52 | -0,44 | -0,51 | 0,03 | -0,66 | 0,03 | 0,21 | 0,09 | -0,16 | 0,37 | 0,35 | 0,26 | 0,24 | 0,17 | 0,07 | 0,05 | 0,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元122,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元1,15 Mn | 元563,42 Mn | 元29,74 Mn | -元59,53 Mn | -元461,26 Mn | -元131,04 Mn | -元335,22 Mn | 元82,32 Mn | 元203,80 Mn | -元105,03 Mn | -元660,45 Mn | -元286,13 Mn | -元288,17 Mn | -元558,72 Mn | -元684,92 Mn | -元212,06 Mn | 元20,86 Mn | -元1,67 Mn | 元2,16 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元50,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 39,2% | 35,0% | 33,3% | 32,1% | 37,1% | 35,2% | 38,6% | 34,0% | 35,0% | 38,0% | 37,0% | 29,4% | 28,7% | 24,9% | 14,0% | 0,5% | 4,4% | 5,0% | 4,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,11 | 0,17 | 0,21 | 0,23 | 0,23 | 0,29 | 0,16 | 0,30 | 0,33 | 0,29 | 0,35 | 0,52 | 0,58 | 0,62 | 0,71 | 0,57 | 1,27 | 1,17 | 1,30 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,35 | 5,08 | 6,72 | 7,04 | 6,71 | 8,00 | 4,47 | 8,81 | 8,71 | 6,55 | 7,12 | 8,06 | 6,90 | 5,11 | 3,98 | 2,08 | 1,05 | 0,78 | 0,63 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 3,0% | 1,3% | 9,1% | 6,2% | 10,0% | 19,0% | 3,6% | 14,9% | 20,0% | 16,6% | 14,4% | 20,8% | 20,5% | 23,6% | 24,9% | 25,1% | 22,1% | 21,3% | 19,5% |
| FAVÖK Marjı | -22,1% | -33,1% | -4,9% | -4,2% | -5,8% | 5,4% | -29,8% | 0,1% | 10,4% | 6,2% | 5,5% | 13,7% | 13,5% | 14,7% | 14,8% | 14,7% | 15,1% | 14,8% | 14,3% |
| Net Kâr Marjı | -59,1% | -51,6% | -23,2% | -16,3% | -18,6% | 0,9% | -36,5% | 0,9% | 5,8% | 3,1% | -4,9% | 8,8% | 9,6% | 9,7% | 11,5% | 13,5% | 12,2% | 11,9% | 9,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,1% | 18,4% | 0,7% | -1,4% | -11,4% | -2,7% | -12,5% | 1,6% | 3,9% | -2,7% | -15,4% | -5,9% | -6,9% | -18,2% | -28,6% | -17,0% | 3,3% | -0,4% | 0,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,94 | -%2,21 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 659,25 | -%4,86 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,49 | +%0,06 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,79 | +%0,11 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 307,33 | -%7,09 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,60 | -%0,04 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,69 | -%2,78 |