002432Andon Health Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,26 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元29,33 Mr | 元26,34 Mr | 元22,62 Mr | 元21,73 Mr | 元3,93 Mr | 元2,53 Mr | 元1,94 Mr | 元1,95 Mr | 元2,10 Mr | 元2,36 Mr | 元819,87 Mn | 元1,00 Mr | 元933,67 Mn | 元818,77 Mn | 元836,49 Mn | 元822,23 Mn | 元237,65 Mn | 元205,32 Mn | 元151,43 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元3,33 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元7,28 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元22,03 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元5,68 Mr | 元3,36 Mr | 元1,58 Mr | 元317,75 Mn | 元378,34 Mn | 元440,71 Mn | 元198,78 Mn | 元222,51 Mn | 元359,42 Mn | 元448,19 Mn | 元49,31 Mn | 元122,72 Mn | 元96,58 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元8,10 Mn | 元0,00 | 元0,00 |
| Net Borç† | -元5,89 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,36 Mr | 元2,59 Mr | 元3,19 Mr | 元26,31 Mr | 元2,39 Mr | 元2,00 Mr | 元704,13 Mn | 元559,24 Mn | 元595,43 Mn | 元417,72 Mn | 元396,16 Mn | 元423,04 Mn | 元404,73 Mn | 元353,41 Mn | 元351,84 Mn | 元298,70 Mn | 元313,16 Mn | 元279,50 Mn | 元216,94 Mn |
| Brüt Kâr | 元826,74 Mn | 元1,78 Mr | 元1,95 Mr | 元20,86 Mr | 元1,44 Mr | 元1,06 Mr | 元137,39 Mn | 元114,39 Mn | 元145,61 Mn | 元107,50 Mn | 元83,13 Mn | 元112,71 Mn | 元125,91 Mn | 元112,34 Mn | 元111,89 Mn | 元99,84 Mn | 元105,46 Mn | 元84,54 Mn | 元77,92 Mn |
| FAVÖK | -元245,81 Mn | 元742,54 Mn | 元857,13 Mn | 元18,64 Mr | 元1,02 Mr | 元508,06 Mn | -元133,62 Mn | -元73,86 Mn | -元134,30 Mn | -元98,51 Mn | -元111,88 Mn | -元62,76 Mn | -元11,34 Mn | -元1,41 Mn | 元15,36 Mn | 元21,57 Mn | 元44,79 Mn | 元35,42 Mn | 元43,06 Mn |
| Net Kâr | 元2,27 Mr | 元1,67 Mr | 元1,25 Mr | 元16,03 Mr | 元908,64 Mn | 元242,33 Mn | 元66,45 Mn | 元12,69 Mn | -元165,86 Mn | 元14,50 Mn | -元150,76 Mn | 元10,20 Mn | -元8,35 Mn | 元6,98 Mn | 元20,81 Mn | 元23,72 Mn | 元39,04 Mn | 元31,30 Mn | 元43,91 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 5,21 | 3,78 | 2,77 | 34,30 | 2,00 | 0,56 | 0,15 | 0,03 | -0,38 | — | -0,41 | 0,03 | -0,02 | 0,02 | 0,05 | 0,06 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元311,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元670,49 Mn | 元1,51 Mr | 元1,80 Mr | 元18,07 Mr | 元276,47 Mn | 元744,58 Mn | -元101,34 Mn | -元277,48 Mn | -元137,04 Mn | -元106,12 Mn | -元152,59 Mn | -元127,88 Mn | -元135,09 Mn | -元38,49 Mn | -元80,28 Mn | -元43,90 Mn | -元11,75 Mn | -元48,09 Mn | 元38,79 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元264,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 19,4% | 12,8% | 7,0% | 1,5% | 9,6% | 17,4% | 10,2% | 11,4% | 17,1% | 19,0% | 6,0% | 12,2% | 10,3% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 3,4% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,05 | 0,10 | 0,14 | 1,21 | 0,61 | 0,79 | 0,36 | 0,29 | 0,28 | 0,18 | 0,48 | 0,42 | 0,43 | 0,43 | 0,42 | 0,36 | 1,32 | 1,36 | 1,43 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,06 | 0,12 | 0,14 | 1,19 | 0,11 | 0,09 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 60,6% | 68,7% | 61,2% | 79,3% | 60,2% | 53,0% | 19,5% | 20,5% | 24,5% | 25,7% | 21,0% | 26,6% | 31,1% | 31,8% | 31,8% | 33,4% | 33,7% | 30,2% | 35,9% |
| FAVÖK Marjı | -18,0% | 28,7% | 26,9% | 70,8% | 42,5% | 25,4% | -19,0% | -13,2% | -22,6% | -23,6% | -28,2% | -14,8% | -2,8% | -0,4% | 4,4% | 7,2% | 14,3% | 12,7% | 19,8% |
| Net Kâr Marjı | 166,1% | 64,5% | 39,2% | 60,9% | 38,0% | 12,1% | 9,4% | 2,3% | -27,9% | 3,5% | -38,1% | 2,4% | -2,1% | 2,0% | 5,9% | 7,9% | 12,5% | 11,2% | 20,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 49,1% | 58,5% | 56,6% | 68,7% | 11,6% | 37,2% | -14,4% | -49,6% | -23,0% | -25,4% | -38,5% | -30,2% | -33,4% | -10,9% | -22,8% | -14,7% | -3,8% | -17,2% | 17,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |