002434Zhejiang Wanliyang Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,14 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元9,73 Mr | 元10,68 Mr | 元10,77 Mr | 元10,09 Mr | 元10,13 Mr | 元11,58 Mr | 元10,90 Mr | 元9,84 Mr | 元9,12 Mr | 元9,88 Mr | 元6,08 Mr | 元4,06 Mr | 元3,42 Mr | 元2,93 Mr | 元2,69 Mr | 元2,12 Mr | 元909,45 Mn | 元651,97 Mn | 元554,67 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元616,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,56 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元5,85 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,96 Mr | 元2,72 Mr | 元2,75 Mr | 元2,74 Mr | 元2,97 Mr | 元2,73 Mr | 元2,51 Mr | 元2,40 Mr | 元1,43 Mr | 元2,17 Mr | 元2,09 Mr | 元992,94 Mn | 元940,77 Mn | 元591,05 Mn | 元373,06 Mn | 元190,47 Mn | 元331,16 Mn | 元246,75 Mn | 元183,58 Mn |
| Net Borç† | 元1,35 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元5,43 Mr | 元6,03 Mr | 元5,91 Mr | 元5,08 Mr | 元5,46 Mr | 元6,05 Mr | 元5,08 Mr | 元4,37 Mr | 元5,00 Mr | 元3,71 Mr | 元1,95 Mr | 元1,36 Mr | 元1,41 Mr | 元1,55 Mr | 元1,12 Mr | 元827,14 Mn | 元727,10 Mn | 元564,38 Mn | 元505,73 Mn |
| Brüt Kâr | 元541,85 Mn | 元836,52 Mn | 元856,65 Mn | 元744,14 Mn | 元757,04 Mn | 元1,05 Mr | 元954,35 Mn | 元940,61 Mn | 元1,08 Mr | 元821,76 Mn | 元518,93 Mn | 元352,41 Mn | 元294,43 Mn | 元303,34 Mn | 元248,15 Mn | 元215,64 Mn | 元213,75 Mn | 元142,10 Mn | 元106,13 Mn |
| FAVÖK | 元578,38 Mn | 元811,81 Mn | 元801,98 Mn | 元616,27 Mn | 元688,21 Mn | 元995,29 Mn | 元690,51 Mn | 元746,72 Mn | 元935,79 Mn | 元608,82 Mn | 元359,49 Mn | 元247,18 Mn | 元171,67 Mn | 元162,45 Mn | 元154,14 Mn | 元150,79 Mn | 元134,15 Mn | 元88,66 Mn | 元60,09 Mn |
| Net Kâr | 元240,09 Mn | 元239,99 Mn | 元301,10 Mn | 元300,11 Mn | -元774,72 Mn | 元617,28 Mn | 元400,33 Mn | 元351,61 Mn | 元643,10 Mn | 元312,26 Mn | 元211,65 Mn | 元191,54 Mn | 元145,56 Mn | 元92,10 Mn | 元111,33 Mn | 元150,26 Mn | 元137,54 Mn | 元89,90 Mn | 元59,00 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,18 | 0,18 | 0,23 | 0,23 | -0,59 | 0,47 | 0,31 | 0,27 | 0,48 | 0,30 | 0,21 | 0,19 | 0,14 | 0,09 | 0,11 | 0,17 | 0,13 | 0,09 | 0,06 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元231,71 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元183,44 Mn | -元71,79 Mn | 元22,85 Mn | 元354,37 Mn | 元112,10 Mn | 元602,33 Mn | 元295,88 Mn | -元154,50 Mn | -元385,07 Mn | -元534,49 Mn | 元98,82 Mn | 元216,28 Mn | 元924,69 Mn | -元144,53 Mn | -元193,70 Mn | -元189,89 Mn | 元69,78 Mn | -元39,89 Mn | 元43,81 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元698,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 20,2% | 25,5% | 25,5% | 27,2% | 29,3% | 23,6% | 23,0% | 24,4% | 15,7% | 21,9% | 34,4% | 24,4% | 27,5% | 20,2% | 13,9% | 9,0% | 36,4% | 37,8% | 33,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,56 | 0,56 | 0,55 | 0,50 | 0,54 | 0,52 | 0,47 | 0,44 | 0,55 | 0,38 | 0,32 | 0,34 | 0,41 | 0,53 | 0,42 | 0,39 | 0,80 | 0,87 | 0,91 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,93 | 1,03 | 1,01 | 0,87 | 0,93 | 1,03 | 0,87 | 0,75 | 0,85 | 0,63 | 0,33 | 0,23 | 0,24 | 0,26 | 0,19 | 0,14 | 0,12 | 0,10 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,0% | 13,9% | 14,5% | 14,6% | 13,9% | 17,3% | 18,8% | 21,5% | 21,6% | 22,1% | 26,6% | 25,8% | 20,8% | 19,6% | 22,2% | 26,1% | 29,4% | 25,2% | 21,0% |
| FAVÖK Marjı | 10,6% | 13,5% | 13,6% | 12,1% | 12,6% | 16,5% | 13,6% | 17,1% | 18,7% | 16,4% | 18,4% | 18,1% | 12,1% | 10,5% | 13,8% | 18,2% | 18,5% | 15,7% | 11,9% |
| Net Kâr Marjı | 4,4% | 4,0% | 5,1% | 5,9% | -14,2% | 10,2% | 7,9% | 8,0% | 12,9% | 8,4% | 10,8% | 14,0% | 10,3% | 6,0% | 9,9% | 18,2% | 18,9% | 15,9% | 11,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,4% | -1,2% | 0,4% | 7,0% | 2,1% | 10,0% | 5,8% | -3,5% | -7,7% | -14,4% | 5,1% | 15,8% | 65,4% | -9,3% | -17,3% | -23,0% | 9,6% | -7,1% | 8,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |