002437Harbin Gloria Pharmaceuticals Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,15 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,13 Mr | 元2,83 Mr | 元3,15 Mr | 元4,07 Mr | 元4,70 Mr | 元4,53 Mr | 元6,41 Mr | 元9,53 Mr | 元9,06 Mr | 元8,67 Mr | 元8,31 Mr | 元4,92 Mr | 元2,94 Mr | 元2,56 Mr | 元2,31 Mr | 元2,19 Mr | 元442,48 Mn | 元279,21 Mn | 元215,51 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元396,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元812,69 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,31 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元136,02 Mn | 元106,53 Mn | 元674,86 Mn | 元1,45 Mr | 元1,66 Mr | 元1,43 Mr | 元2,75 Mr | 元3,27 Mr | 元3,58 Mr | 元2,73 Mr | 元2,09 Mr | 元789,94 Mn | 元0,00 | 元25,00 Mn | 元37,20 Mn | 元0,00 | 元92,00 Mn | 元52,00 Mn | 元36,07 Mn |
| Net Borç† | -元794,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,12 Mr | 元2,42 Mr | 元2,60 Mr | 元3,07 Mr | 元3,12 Mr | 元3,03 Mr | 元4,99 Mr | 元5,39 Mr | 元3,00 Mr | 元2,95 Mr | 元2,66 Mr | 元1,88 Mr | 元1,29 Mr | 元701,51 Mn | 元542,05 Mn | 元575,24 Mn | 元427,98 Mn | 元274,83 Mn | 元163,59 Mn |
| Brüt Kâr | 元929,48 Mn | 元1,27 Mr | 元1,49 Mr | 元2,32 Mr | 元2,25 Mr | 元2,18 Mr | 元3,56 Mr | 元3,92 Mr | 元2,04 Mr | 元1,64 Mr | 元1,60 Mr | 元1,13 Mr | 元966,54 Mn | 元427,31 Mn | 元248,13 Mn | 元299,09 Mn | 元235,61 Mn | 元170,80 Mn | 元105,45 Mn |
| FAVÖK | 元317,72 Mn | 元312,02 Mn | 元275,28 Mn | 元229,54 Mn | 元264,88 Mn | 元17,32 Mn | 元475,42 Mn | 元700,22 Mn | 元699,28 Mn | 元1,05 Mr | 元1,02 Mr | 元610,54 Mn | 元247,52 Mn | 元184,47 Mn | 元134,81 Mn | 元200,20 Mn | 元167,20 Mn | 元121,71 Mn | 元80,72 Mn |
| Net Kâr | 元376,91 Mn | 元232,76 Mn | 元120,33 Mn | -元291,33 Mn | 元45,04 Mn | 元400,05 Mn | -元2,66 Mr | 元125,89 Mn | 元309,68 Mn | 元716,65 Mn | 元677,02 Mn | 元443,77 Mn | 元226,74 Mn | 元164,77 Mn | 元116,85 Mn | 元154,71 Mn | 元130,24 Mn | 元105,95 Mn | 元74,76 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,17 | 0,11 | 0,05 | -0,13 | 0,02 | 0,18 | -1,21 | 0,06 | 0,14 | 0,33 | 0,31 | 0,21 | 0,11 | 0,08 | 0,06 | 0,08 | 0,06 | 0,05 | 0,04 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元74,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元291,02 Mn | 元360,00 Mn | 元251,17 Mn | 元244,80 Mn | 元245,82 Mn | -元24,98 Mn | 元567,78 Mn | 元1,06 Mr | 元464,87 Mn | 元859,12 Mn | 元426,19 Mn | 元557,77 Mn | 元308,68 Mn | 元66,63 Mn | -元38,30 Mn | -元125,50 Mn | 元109,34 Mn | 元19,73 Mn | 元39,01 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元23,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 4,3% | 3,8% | 21,4% | 35,7% | 35,3% | 31,5% | 43,0% | 34,3% | 39,5% | 31,6% | 25,2% | 16,0% | 0,0% | 1,0% | 1,6% | 0,0% | 20,8% | 18,6% | 16,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,68 | 0,86 | 0,83 | 0,75 | 0,66 | 0,67 | 0,78 | 0,57 | 0,33 | 0,34 | 0,32 | 0,38 | 0,44 | 0,27 | 0,23 | 0,26 | 0,97 | 0,98 | 0,76 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,92 | 1,05 | 1,13 | 1,33 | 1,35 | 1,31 | 2,16 | 2,33 | 1,30 | 1,28 | 1,15 | 0,81 | 0,56 | 0,30 | 0,23 | 0,25 | 0,19 | 0,12 | 0,07 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 43,9% | 52,3% | 57,2% | 75,6% | 72,1% | 72,1% | 71,4% | 72,7% | 67,9% | 55,7% | 60,2% | 60,3% | 75,1% | 60,9% | 45,8% | 52,0% | 55,1% | 62,1% | 64,5% |
| FAVÖK Marjı | 15,0% | 12,9% | 10,6% | 7,5% | 8,5% | 0,6% | 9,5% | 13,0% | 23,3% | 35,5% | 38,3% | 32,5% | 19,2% | 26,3% | 24,9% | 34,8% | 39,1% | 44,3% | 49,3% |
| Net Kâr Marjı | 17,8% | 9,6% | 4,6% | -9,5% | 1,4% | 13,2% | -53,4% | 2,3% | 10,3% | 24,3% | 25,4% | 23,6% | 17,6% | 23,5% | 21,6% | 26,9% | 30,4% | 38,6% | 45,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 13,8% | 14,9% | 9,6% | 8,0% | 7,9% | -0,8% | 11,4% | 19,7% | 15,5% | 29,1% | 16,0% | 29,7% | 24,0% | 9,5% | -7,1% | -21,8% | 25,5% | 7,2% | 23,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |