002438Jiangsu Shentong Valve Co., Ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,02 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元6,22 Mr | 元6,08 Mr | 元5,85 Mr | 元5,80 Mr | 元4,39 Mr | 元3,59 Mr | 元3,36 Mr | 元3,30 Mr | 元2,91 Mr | 元1,95 Mr | 元1,75 Mr | 元1,26 Mr | 元1,24 Mr | 元1,16 Mr | 元1,10 Mr | 元910,09 Mn | 元373,41 Mn | 元305,94 Mn | 元242,24 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元714,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,44 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,72 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,28 Mr | 元1,48 Mr | 元1,46 Mr | 元1,73 Mr | 元1,06 Mr | 元484,08 Mn | 元469,84 Mn | 元519,03 Mn | 元389,72 Mn | 元327,64 Mn | 元186,18 Mn | 元45,72 Mn | 元48,85 Mn | 元33,66 Mn | 元50,99 Mn | 元9,00 Mn | 元49,08 Mn | 元40,00 Mn | 元38,00 Mn |
| Net Borç† | 元452,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,12 Mr | 元2,14 Mr | 元2,13 Mr | 元1,95 Mr | 元1,90 Mr | 元1,58 Mr | 元1,34 Mr | 元1,08 Mr | 元751,82 Mn | 元594,73 Mn | 元424,73 Mn | 元460,80 Mn | 元506,99 Mn | 元443,08 Mn | 元375,72 Mn | 元301,71 Mn | 元285,78 Mn | 元287,60 Mn | 元214,53 Mn |
| Brüt Kâr | 元712,15 Mn | 元683,77 Mn | 元639,78 Mn | 元554,04 Mn | 元572,59 Mn | 元481,49 Mn | 元465,52 Mn | 元328,57 Mn | 元257,63 Mn | 元224,57 Mn | 元135,54 Mn | 元161,19 Mn | 元187,27 Mn | 元174,51 Mn | 元143,72 Mn | 元125,56 Mn | 元112,49 Mn | 元104,62 Mn | 元82,95 Mn |
| FAVÖK | 元624,54 Mn | 元609,72 Mn | 元478,44 Mn | 元362,77 Mn | 元367,78 Mn | 元325,14 Mn | 元250,17 Mn | 元183,90 Mn | 元120,48 Mn | 元102,10 Mn | 元30,01 Mn | 元67,56 Mn | 元87,45 Mn | 元82,32 Mn | 元59,30 Mn | 元52,87 Mn | 元52,65 Mn | 元43,36 Mn | 元35,46 Mn |
| Net Kâr | 元285,41 Mn | 元294,88 Mn | 元268,87 Mn | 元227,55 Mn | 元253,40 Mn | 元216,03 Mn | 元172,03 Mn | 元103,34 Mn | 元62,40 Mn | 元51,59 Mn | 元16,58 Mn | 元53,82 Mn | 元65,89 Mn | 元65,00 Mn | 元50,87 Mn | 元44,10 Mn | 元41,01 Mn | 元33,65 Mn | 元31,32 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,56 | 0,58 | 0,53 | 0,45 | 0,52 | 0,44 | 0,35 | 0,21 | 0,13 | 0,12 | 0,04 | 0,13 | 0,16 | 0,16 | 0,12 | 0,12 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元104,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元329,30 Mn | 元138,34 Mn | -元25,49 Mn | -元461,93 Mn | -元284,05 Mn | 元25,32 Mn | 元72,39 Mn | 元45,09 Mn | 元83,83 Mn | -元63,88 Mn | -元135,83 Mn | -元46,23 Mn | -元16,10 Mn | -元88,81 Mn | -元83,86 Mn | -元64,44 Mn | 元4,53 Mn | 元10,13 Mn | -元5,85 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元107,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 20,6% | 24,4% | 25,0% | 29,8% | 24,1% | 13,5% | 14,0% | 15,7% | 13,4% | 16,8% | 10,6% | 3,6% | 3,9% | 2,9% | 4,7% | 1,0% | 13,1% | 13,1% | 15,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,34 | 0,35 | 0,36 | 0,34 | 0,43 | 0,44 | 0,40 | 0,33 | 0,26 | 0,31 | 0,24 | 0,36 | 0,41 | 0,38 | 0,34 | 0,33 | 0,77 | 0,94 | 0,89 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,57 | 0,57 | 0,57 | 0,52 | 0,51 | 0,42 | 0,36 | 0,29 | 0,20 | 0,16 | 0,11 | 0,12 | 0,14 | 0,12 | 0,10 | 0,08 | 0,08 | 0,08 | 0,06 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 33,6% | 32,0% | 30,1% | 28,4% | 30,1% | 30,5% | 34,7% | 30,3% | 34,3% | 37,8% | 31,9% | 35,0% | 36,9% | 39,4% | 38,3% | 41,6% | 39,4% | 36,4% | 38,7% |
| FAVÖK Marjı | 29,5% | 28,5% | 22,5% | 18,6% | 19,3% | 20,6% | 18,7% | 17,0% | 16,0% | 17,2% | 7,1% | 14,7% | 17,2% | 18,6% | 15,8% | 17,5% | 18,4% | 15,1% | 16,5% |
| Net Kâr Marjı | 13,5% | 13,8% | 12,6% | 11,7% | 13,3% | 13,7% | 12,8% | 9,5% | 8,3% | 8,7% | 3,9% | 11,7% | 13,0% | 14,7% | 13,5% | 14,6% | 14,4% | 11,7% | 14,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 15,5% | 6,5% | -1,2% | -23,7% | -14,9% | 1,6% | 5,4% | 4,2% | 11,2% | -10,7% | -32,0% | -10,0% | -3,2% | -20,0% | -22,3% | -21,4% | 1,6% | 3,5% | -2,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 278,50 | -%0,58 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,94 | -%5,19 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,24 | +%0,98 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,71 | +%1,21 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,01 | -%7,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 610,00 | +%3,95 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,65 | -%0,65 |