002439Venustech Group, Inc. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,50 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元13,01 Mr | 元13,78 Mr | 元14,86 Mr | 元10,01 Mr | 元8,94 Mr | 元8,45 Mr | 元6,90 Mr | 元4,24 Mr | 元4,28 Mr | 元3,25 Mr | 元2,83 Mr | 元2,40 Mr | 元1,83 Mr | 元1,58 Mr | 元1,24 Mr | 元1,18 Mr | 元536,28 Mn | 元511,14 Mn | 元415,15 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元875,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,14 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元10,84 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元39,98 Mn | 元131,60 Mn | 元298,21 Mn | 元339,97 Mn | 元51,66 Mn | 元78,59 Mn | 元850,95 Mn | 元0,00 | 元5,90 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元41,35 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元252.980 | 元40,26 Mn | 元80,00 Mn | 元65,00 Mn |
| Net Borç† | -元1,47 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,32 Mr | 元3,30 Mr | 元4,48 Mr | 元4,40 Mr | 元4,36 Mr | 元3,62 Mr | 元3,07 Mr | 元2,50 Mr | 元2,25 Mr | 元1,91 Mr | 元1,51 Mr | 元1,18 Mr | 元935,87 Mn | 元718,09 Mn | 元417,29 Mn | 元361,77 Mn | 元293,61 Mn | 元268,00 Mn | 元231,93 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,13 Mr | 元1,76 Mr | 元2,43 Mr | 元2,60 Mr | 元2,75 Mr | 元2,20 Mr | 元1,89 Mr | 元1,52 Mr | 元1,36 Mr | 元1,19 Mr | 元958,27 Mn | 元724,04 Mn | 元544,92 Mn | 元396,97 Mn | 元244,04 Mn | 元232,58 Mn | 元112,65 Mn | 元100,52 Mn | 元90,23 Mn |
| FAVÖK | -元391,50 Mn | -元83,87 Mn | 元614,15 Mn | 元700,32 Mn | 元965,89 Mn | 元887,46 Mn | 元745,90 Mn | 元564,91 Mn | 元337,86 Mn | 元287,36 Mn | 元220,57 Mn | 元179,01 Mn | 元86,68 Mn | 元83,91 Mn | 元60,31 Mn | 元47,52 Mn | 元34,89 Mn | 元42,32 Mn | 元38,20 Mn |
| Net Kâr | -元572,32 Mn | -元226,30 Mn | 元741,14 Mn | 元626,11 Mn | 元861,53 Mn | 元804,06 Mn | 元688,28 Mn | 元568,95 Mn | 元451,89 Mn | 元265,17 Mn | 元244,13 Mn | 元170,37 Mn | 元122,40 Mn | 元73,65 Mn | 元61,01 Mn | 元59,95 Mn | 元51,87 Mn | 元47,35 Mn | 元39,04 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,47 | -0,19 | 0,79 | 0,67 | 0,92 | 0,87 | 0,77 | 0,64 | 0,51 | 0,31 | 0,29 | 0,21 | 0,15 | 0,09 | 0,08 | 0,09 | 0,07 | 0,06 | 0,05 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元557,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元245,39 Mn | -元501,37 Mn | -元498,59 Mn | -元212,81 Mn | -元104,64 Mn | 元467,21 Mn | 元354,77 Mn | 元190,06 Mn | 元152,38 Mn | -元54,86 Mn | 元344,37 Mn | 元314,76 Mn | 元189,94 Mn | 元66,01 Mn | -元88,64 Mn | 元19,82 Mn | 元26,25 Mn | 元8,49 Mn | 元643.460 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元172,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,3% | 1,0% | 2,0% | 3,4% | 0,6% | 0,9% | 12,3% | 0,0% | 0,1% | 0,0% | 0,0% | 1,7% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 7,5% | 15,7% | 15,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,18 | 0,24 | 0,30 | 0,44 | 0,49 | 0,43 | 0,44 | 0,59 | 0,53 | 0,59 | 0,53 | 0,49 | 0,51 | 0,45 | 0,34 | 0,31 | 0,55 | 0,52 | 0,56 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,21 | 0,30 | 0,41 | 0,41 | 0,40 | 0,33 | 0,28 | 0,23 | 0,21 | 0,18 | 0,14 | 0,11 | 0,09 | 0,07 | 0,04 | 0,03 | 0,03 | 0,02 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 48,6% | 53,4% | 54,1% | 59,1% | 63,0% | 60,7% | 61,7% | 60,6% | 60,5% | 62,3% | 63,4% | 61,4% | 58,2% | 55,3% | 58,5% | 64,3% | 38,4% | 37,5% | 38,9% |
| FAVÖK Marjı | -16,9% | -2,5% | 13,7% | 15,9% | 22,2% | 24,5% | 24,3% | 22,6% | 15,0% | 15,1% | 14,6% | 15,2% | 9,3% | 11,7% | 14,5% | 13,1% | 11,9% | 15,8% | 16,5% |
| Net Kâr Marjı | -24,7% | -6,9% | 16,5% | 14,2% | 19,8% | 22,2% | 22,4% | 22,8% | 20,0% | 13,9% | 16,1% | 14,5% | 13,1% | 10,3% | 14,6% | 16,6% | 17,7% | 17,7% | 16,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,6% | -15,2% | -11,1% | -4,8% | -2,4% | 12,9% | 11,6% | 7,6% | 6,8% | -2,9% | 22,8% | 26,7% | 20,3% | 9,2% | -21,2% | 5,5% | 8,9% | 3,2% | 0,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |