002440Zhejiang Runtu Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,99 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元11,60 Mr | 元11,48 Mr | 元11,77 Mr | 元12,65 Mr | 元11,43 Mr | 元11,35 Mr | 元10,91 Mr | 元10,07 Mr | 元8,98 Mr | 元7,84 Mr | 元7,59 Mr | 元7,80 Mr | 元6,39 Mr | 元5,25 Mr | 元5,09 Mr | 元4,01 Mr | 元1,95 Mr | 元2,06 Mr | 元1,79 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,02 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,37 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元10,20 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元562,41 Mn | 元811,91 Mn | 元1,01 Mr | 元1,55 Mr | 元749,14 Mn | 元964,19 Mn | 元661,67 Mn | 元608,02 Mn | 元598,22 Mn | 元324,91 Mn | 元423,90 Mn | 元457,70 Mn | 元461,90 Mn | 元393,05 Mn | 元443,72 Mn | 元89,00 Mn | 元635,27 Mn | 元935,85 Mn | 元927,23 Mn |
| Net Borç† | -元1,26 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元5,72 Mr | 元5,68 Mr | 元5,57 Mr | 元6,23 Mr | 元5,53 Mr | 元5,18 Mr | 元6,44 Mr | 元6,39 Mr | 元6,03 Mr | 元4,33 Mr | 元4,50 Mr | 元5,31 Mr | 元4,77 Mr | 元3,53 Mr | 元3,05 Mr | 元2,32 Mr | 元2,16 Mr | 元2,24 Mr | 元1,99 Mr |
| Brüt Kâr | 元1,00 Mr | 元888,27 Mn | 元763,37 Mn | 元1,13 Mr | 元1,34 Mr | 元1,17 Mr | 元2,08 Mr | 元2,28 Mr | 元1,88 Mr | 元1,32 Mr | 元1,40 Mr | 元2,24 Mr | 元1,63 Mr | 元813,92 Mn | 元889,80 Mn | 元666,08 Mn | 元564,54 Mn | 元571,43 Mn | 元451,45 Mn |
| FAVÖK | 元845,07 Mn | 元811,68 Mn | 元615,41 Mn | 元932,42 Mn | 元1,12 Mr | 元1,09 Mr | 元1,74 Mr | 元1,89 Mr | 元1,52 Mr | 元1,09 Mr | 元1,08 Mr | 元1,82 Mr | 元1,26 Mr | 元514,41 Mn | 元642,87 Mn | 元512,16 Mn | 元418,88 Mn | 元396,95 Mn | 元341,77 Mn |
| Net Kâr | 元669,36 Mn | 元213,49 Mn | 元45,77 Mn | 元606,51 Mn | 元835,62 Mn | 元788,18 Mn | 元1,37 Mr | 元1,31 Mr | 元934,85 Mn | 元660,10 Mn | 元733,78 Mn | 元1,29 Mr | 元827,68 Mn | 元303,67 Mn | 元469,33 Mn | 元390,24 Mn | 元306,67 Mn | 元278,09 Mn | 元213,68 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,61 | 0,19 | 0,04 | 0,54 | 0,74 | 0,69 | 1,19 | 1,14 | 0,81 | 0,57 | 0,64 | 1,12 | 0,72 | 0,26 | 0,41 | 0,39 | 0,27 | 0,24 | 0,18 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元269,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元628,96 Mn | 元502,40 Mn | -元221,29 Mn | 元710,78 Mn | 元357,53 Mn | 元1,43 Mr | 元1,62 Mr | 元474,53 Mn | 元174,15 Mn | 元820,67 Mn | 元679,72 Mn | 元419,04 Mn | -元382,33 Mn | 元188,25 Mn | -元101,67 Mn | -元303,33 Mn | 元4,83 Mn | 元181,06 Mn | -元100,15 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元45,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 4,8% | 7,1% | 8,6% | 12,2% | 6,6% | 8,5% | 6,1% | 6,0% | 6,7% | 4,1% | 5,6% | 5,9% | 7,2% | 7,5% | 8,7% | 2,2% | 32,5% | 45,4% | 51,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,49 | 0,49 | 0,47 | 0,49 | 0,48 | 0,46 | 0,59 | 0,63 | 0,67 | 0,55 | 0,59 | 0,68 | 0,75 | 0,67 | 0,60 | 0,58 | 1,11 | 1,09 | 1,11 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,56 | 0,56 | 0,55 | 0,61 | 0,54 | 0,51 | 0,63 | 0,63 | 0,59 | 0,42 | 0,44 | 0,52 | 0,47 | 0,35 | 0,30 | 0,23 | 0,21 | 0,22 | 0,19 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 17,5% | 15,6% | 13,7% | 18,1% | 24,2% | 22,6% | 32,3% | 35,7% | 31,1% | 30,4% | 31,0% | 42,2% | 34,1% | 23,1% | 29,2% | 28,7% | 26,1% | 25,5% | 22,7% |
| FAVÖK Marjı | 14,8% | 14,3% | 11,0% | 15,0% | 20,2% | 21,0% | 27,0% | 29,5% | 25,2% | 25,2% | 24,0% | 34,2% | 26,3% | 14,6% | 21,1% | 22,1% | 19,4% | 17,7% | 17,2% |
| Net Kâr Marjı | 11,7% | 3,8% | 0,8% | 9,7% | 15,1% | 15,2% | 21,3% | 20,5% | 15,5% | 15,2% | 16,3% | 24,2% | 17,3% | 8,6% | 15,4% | 16,8% | 14,2% | 12,4% | 10,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 11,0% | 8,8% | -4,0% | 11,4% | 6,5% | 27,6% | 25,2% | 7,4% | 2,9% | 18,9% | 15,1% | 7,9% | -8,0% | 5,3% | -3,3% | -13,1% | 0,2% | 8,1% | -5,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |