002443Zhejiang Kingland Pipeline and Technologies Co Ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $971,25 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,82 Mr | 元4,51 Mr | 元4,64 Mr | 元4,74 Mr | 元4,44 Mr | 元4,04 Mr | 元3,71 Mr | 元3,76 Mr | 元3,26 Mr | 元3,26 Mr | 元2,74 Mr | 元2,64 Mr | 元2,63 Mr | 元2,33 Mr | 元2,07 Mr | 元1,88 Mr | 元1,15 Mr | 元1,23 Mr | 元1,20 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元520,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元992,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,70 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元448,84 Mn | 元100,40 Mn | 元317,55 Mn | 元670,63 Mn | 元397,02 Mn | 元180,18 Mn | 元363,76 Mn | 元871,21 Mn | 元510,40 Mn | 元765,20 Mn | 元400,43 Mn | 元349,60 Mn | 元351,23 Mn | 元604,60 Mn | 元613,03 Mn | 元511,54 Mn | 元507,50 Mn | 元598,08 Mn | 元676,18 Mn |
| Net Borç† | -元1,32 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元4,25 Mr | 元4,60 Mr | 元5,73 Mr | 元6,08 Mr | 元7,03 Mr | 元5,10 Mr | 元5,04 Mr | 元4,79 Mr | 元3,86 Mr | 元2,63 Mr | 元2,63 Mr | 元3,04 Mr | 元3,50 Mr | 元3,40 Mr | 元3,16 Mr | 元2,56 Mr | 元2,31 Mr | 元3,07 Mr | 元2,54 Mr |
| Brüt Kâr | 元418,85 Mn | 元460,99 Mn | 元670,55 Mn | 元628,84 Mn | 元806,74 Mn | 元703,25 Mn | 元706,29 Mn | 元574,02 Mn | 元421,37 Mn | 元323,58 Mn | 元292,43 Mn | 元244,04 Mn | 元268,86 Mn | 元272,22 Mn | 元204,50 Mn | 元193,89 Mn | 元214,84 Mn | 元280,90 Mn | 元188,48 Mn |
| FAVÖK | 元210,53 Mn | 元311,70 Mn | 元433,58 Mn | 元377,94 Mn | 元551,38 Mn | 元498,87 Mn | 元389,11 Mn | 元323,36 Mn | 元217,81 Mn | 元166,98 Mn | 元187,96 Mn | 元140,38 Mn | 元179,56 Mn | 元176,08 Mn | 元116,31 Mn | 元129,26 Mn | 元148,67 Mn | — | — |
| Net Kâr | 元137,74 Mn | 元201,39 Mn | 元283,78 Mn | 元235,42 Mn | 元385,55 Mn | 元584,09 Mn | 元275,50 Mn | 元191,01 Mn | 元162,65 Mn | 元62,82 Mn | 元95,36 Mn | 元78,44 Mn | 元110,73 Mn | 元101,34 Mn | 元62,02 Mn | 元73,06 Mn | 元101,97 Mn | 元85,59 Mn | 元51,22 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,26 | 0,36 | 0,55 | 0,45 | 0,74 | 1,12 | 0,53 | 0,37 | 0,31 | 0,12 | 0,18 | 0,15 | 0,23 | 0,24 | 0,15 | 0,20 | 0,24 | 0,20 | 0,12 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元136,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元12,31 Mn | 元570,18 Mn | 元625,19 Mn | 元195,59 Mn | 元95,84 Mn | 元180,58 Mn | 元55,48 Mn | -元115,48 Mn | -元152,68 Mn | -元93,69 Mn | 元270,22 Mn | 元16,62 Mn | -元386,99 Mn | -元138,70 Mn | -元104,03 Mn | -元47,79 Mn | 元91,33 Mn | 元148,98 Mn | 元159,91 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元20,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 9,3% | 2,2% | 6,8% | 14,2% | 8,9% | 4,5% | 9,8% | 23,2% | 15,7% | 23,5% | 14,6% | 13,2% | 13,4% | 26,0% | 29,7% | 27,3% | 44,2% | 48,7% | 56,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,88 | 1,02 | 1,24 | 1,28 | 1,58 | 1,26 | 1,36 | 1,28 | 1,18 | 0,81 | 0,96 | 1,15 | 1,33 | 1,46 | 1,53 | 1,36 | 2,01 | 2,50 | 2,11 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,15 | 1,24 | 1,55 | 1,64 | 1,90 | 1,38 | 1,36 | 1,30 | 1,04 | 0,71 | 0,71 | 0,82 | 0,95 | 0,92 | 0,85 | 0,69 | 0,62 | 0,83 | 0,69 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 9,9% | 10,0% | 11,7% | 10,3% | 11,5% | 13,8% | 14,0% | 12,0% | 10,9% | 12,3% | 11,1% | 8,0% | 7,7% | 8,0% | 6,5% | 7,6% | 9,3% | 9,1% | 7,4% |
| FAVÖK Marjı | 5,0% | 6,8% | 7,6% | 6,2% | 7,8% | 9,8% | 7,7% | 6,7% | 5,6% | 6,3% | 7,1% | 4,6% | 5,1% | 5,2% | 3,7% | 5,1% | 6,4% | — | — |
| Net Kâr Marjı | 3,2% | 4,4% | 5,0% | 3,9% | 5,5% | 11,5% | 5,5% | 4,0% | 4,2% | 2,4% | 3,6% | 2,6% | 3,2% | 3,0% | 2,0% | 2,9% | 4,4% | 2,8% | 2,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,3% | 12,4% | 10,9% | 3,2% | 1,4% | 3,5% | 1,1% | -2,4% | -4,0% | -3,6% | 10,3% | 0,5% | -11,1% | -4,1% | -3,3% | -1,9% | 4,0% | 4,8% | 6,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 276,03 | -%0,89 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,81 | +%2,11 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,68 | +%0,54 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,42 | -%0,34 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 307,88 | +%0,61 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 602,35 | -%1,25 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,83 | +%0,40 |