002445Zhongnanhong Culture Group Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,13 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,96 Mr | 元2,86 Mr | 元2,65 Mr | 元2,68 Mr | 元2,65 Mr | 元2,04 Mr | 元2,88 Mr | 元5,15 Mr | 元7,77 Mr | 元6,31 Mr | 元3,66 Mr | 元2,51 Mr | 元2,34 Mr | 元2,03 Mr | 元1,83 Mr | 元1,13 Mr | 元533,05 Mn | 元588,07 Mn | 元357,05 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元81,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元605,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,36 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元251,69 Mn | 元170,49 Mn | 元87,66 Mn | 元45,14 Mn | 元31,49 Mn | 元21,44 Mn | 元1,63 Mr | 元1,76 Mr | 元2,57 Mr | 元1,77 Mr | 元892,68 Mn | 元1,13 Mr | 元1,00 Mr | 元648,45 Mn | 元664,53 Mn | 元151,66 Mn | 元174,45 Mn | 元221,74 Mn | 元111,50 Mn |
| Net Borç† | -元1,01 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,16 Mr | 元917,72 Mn | 元718,93 Mn | 元652,85 Mn | 元472,03 Mn | 元383,75 Mn | 元594,62 Mn | 元966,01 Mn | 元1,52 Mr | 元1,35 Mr | 元1,11 Mr | 元720,60 Mn | 元1,17 Mr | 元698,37 Mn | 元617,89 Mn | 元401,17 Mn | 元442,82 Mn | 元433,02 Mn | 元309,78 Mn |
| Brüt Kâr | 元213,02 Mn | 元191,81 Mn | 元176,12 Mn | 元109,82 Mn | 元77,20 Mn | -元29,49 Mn | 元63,16 Mn | 元123,62 Mn | 元660,86 Mn | 元514,55 Mn | 元344,18 Mn | 元182,51 Mn | 元159,24 Mn | 元183,32 Mn | 元165,66 Mn | 元114,46 Mn | 元126,01 Mn | 元119,51 Mn | 元91,60 Mn |
| FAVÖK | 元96,37 Mn | 元103,78 Mn | 元107,08 Mn | 元78,32 Mn | -元104,78 Mn | -元328,79 Mn | -元586,83 Mn | -元476,17 Mn | 元418,47 Mn | 元369,70 Mn | 元236,31 Mn | 元104,65 Mn | 元84,64 Mn | 元103,26 Mn | 元103,36 Mn | 元70,49 Mn | 元87,31 Mn | 元78,06 Mn | 元67,53 Mn |
| Net Kâr | 元74,67 Mn | 元57,42 Mn | 元128,71 Mn | 元27,72 Mn | 元207,20 Mn | 元131,26 Mn | -元1,80 Mr | -元2,10 Mr | 元292,86 Mn | 元228,62 Mn | 元139,36 Mn | 元65,61 Mn | 元50,35 Mn | 元35,44 Mn | 元69,76 Mn | 元49,02 Mn | 元67,06 Mn | 元65,48 Mn | 元53,24 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,03 | 0,02 | 0,05 | 0,01 | 0,09 | 0,06 | -1,30 | -1,50 | 0,21 | 0,18 | 0,11 | 0,08 | 0,06 | 0,04 | 0,08 | 0,07 | 0,08 | 0,08 | 0,06 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元41,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元3,67 Mn | 元91,04 Mn | 元871.230 | 元138,30 Mn | 元14,06 Mn | -元6,23 Mn | 元53,06 Mn | 元171,07 Mn | -元154,79 Mn | 元94,52 Mn | 元176,63 Mn | -元354,77 Mn | 元35,30 Mn | -元268,46 Mn | -元229,79 Mn | -元83,65 Mn | -元3,34 Mn | -元32,73 Mn | 元1,61 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元78,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 8,5% | 6,0% | 3,3% | 1,7% | 1,2% | 1,0% | 56,5% | 34,2% | 33,1% | 28,1% | 24,4% | 44,9% | 42,8% | 31,9% | 36,2% | 13,4% | 32,7% | 37,7% | 31,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,39 | 0,32 | 0,27 | 0,24 | 0,18 | 0,19 | 0,21 | 0,19 | 0,20 | 0,21 | 0,30 | 0,29 | 0,50 | 0,34 | 0,34 | 0,36 | 0,83 | 0,74 | 0,87 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,49 | 0,39 | 0,30 | 0,28 | 0,20 | 0,16 | 0,25 | 0,41 | 0,64 | 0,57 | 0,47 | 0,31 | 0,50 | 0,30 | 0,26 | 0,17 | 0,19 | 0,18 | 0,13 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 18,3% | 20,9% | 24,5% | 16,8% | 16,4% | -7,7% | 10,6% | 12,8% | 43,5% | 38,2% | 31,0% | 25,3% | 13,6% | 26,3% | 26,8% | 28,5% | 28,5% | 27,6% | 29,6% |
| FAVÖK Marjı | 8,3% | 11,3% | 14,9% | 12,0% | -22,2% | -85,7% | -98,7% | -49,3% | 27,6% | 27,5% | 21,3% | 14,5% | 7,2% | 14,8% | 16,7% | 17,6% | 19,7% | 18,0% | 21,8% |
| Net Kâr Marjı | 6,4% | 6,3% | 17,9% | 4,2% | 43,9% | 34,2% | -302,5% | -217,5% | 19,3% | 17,0% | 12,5% | 9,1% | 4,3% | 5,1% | 11,3% | 12,2% | 15,1% | 15,1% | 17,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,3% | 9,9% | 0,1% | 21,2% | 3,0% | -1,6% | 8,9% | 17,7% | -10,2% | 7,0% | 15,9% | -49,2% | 3,0% | -38,4% | -37,2% | -20,9% | -0,8% | -7,6% | 0,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 274,69 | -%1,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 648,51 | -%6,41 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,65 | +%0,26 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,48 | +%0,93 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 300,99 | -%9,01 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 589,70 | +%0,49 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,06 | -%1,96 |