002446Guangdong Shenglu Telecommunication Tech. Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,11 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,75 Mr | 元3,58 Mr | 元4,26 Mr | 元4,11 Mr | 元3,88 Mr | 元3,89 Mr | 元4,50 Mr | 元5,40 Mr | 元3,40 Mr | 元3,26 Mr | 元2,94 Mr | 元1,52 Mr | 元836,78 Mn | 元821,59 Mn | 元834,08 Mn | 元840,65 Mn | 元430,57 Mn | 元321,18 Mn | 元312,13 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元503,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,17 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,53 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元581,42 Mn | 元461,16 Mn | 元522,18 Mn | 元405,22 Mn | 元303,33 Mn | 元266,58 Mn | 元535,03 Mn | 元1,24 Mr | 元263,72 Mn | 元197,17 Mn | 元86,56 Mn | 元48,78 Mn | 元38,21 Mn | 元45,23 Mn | 元22,66 Mn | 元49,46 Mn | 元58,08 Mn | 元19,86 Mn | 元32,69 Mn |
| Net Borç† | -元308,85 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,20 Mr | 元1,07 Mr | 元1,18 Mr | 元1,42 Mr | 元957,98 Mn | 元1,14 Mr | 元1,33 Mr | 元1,41 Mr | 元952,42 Mn | 元1,15 Mr | 元909,77 Mn | 元525,95 Mn | 元318,69 Mn | 元312,51 Mn | 元389,42 Mn | 元408,72 Mn | 元389,59 Mn | 元305,78 Mn | 元284,31 Mn |
| Brüt Kâr | 元308,59 Mn | 元291,67 Mn | 元383,30 Mn | 元498,17 Mn | 元322,42 Mn | 元353,68 Mn | 元373,15 Mn | 元412,04 Mn | 元341,07 Mn | 元425,11 Mn | 元276,47 Mn | 元152,97 Mn | 元70,39 Mn | 元71,24 Mn | 元82,85 Mn | 元104,40 Mn | 元106,90 Mn | 元82,03 Mn | 元69,40 Mn |
| FAVÖK | 元103,08 Mn | 元106,38 Mn | 元223,08 Mn | 元323,84 Mn | -元201,90 Mn | 元19,01 Mn | 元9,83 Mn | 元203,76 Mn | 元120,21 Mn | 元257,61 Mn | 元161,48 Mn | 元73,22 Mn | 元21,37 Mn | 元24,55 Mn | 元28,83 Mn | 元63,86 Mn | 元61,04 Mn | 元50,32 Mn | 元42,47 Mn |
| Net Kâr | 元69,63 Mn | -元749,45 Mn | 元52,39 Mn | 元243,62 Mn | -元212,14 Mn | 元181,16 Mn | -元756,54 Mn | 元121,13 Mn | 元100,78 Mn | 元161,38 Mn | 元121,32 Mn | 元48,21 Mn | 元4,53 Mn | 元9,99 Mn | 元12,09 Mn | 元44,05 Mn | 元41,60 Mn | 元31,29 Mn | 元28,91 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,08 | -0,82 | 0,06 | 0,27 | -0,23 | 0,20 | -0,87 | 0,16 | 0,13 | 0,21 | 0,19 | 0,09 | 0,01 | 0,02 | 0,02 | 0,10 | 0,08 | 0,06 | 0,06 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元101,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元25,79 Mn | -元61,86 Mn | -元84,82 Mn | 元39,92 Mn | -元70,50 Mn | -元3,16 Mn | 元43,62 Mn | -元76,05 Mn | -元9,72 Mn | 元32,25 Mn | -元10,71 Mn | -元59,98 Mn | 元14,78 Mn | -元33,38 Mn | -元82,66 Mn | -元52,81 Mn | 元23,88 Mn | 元19,69 Mn | -元31,12 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元171,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 15,5% | 12,9% | 12,3% | 9,9% | 7,8% | 6,9% | 11,9% | 23,0% | 7,8% | 6,0% | 2,9% | 3,2% | 4,6% | 5,5% | 2,7% | 5,9% | 13,5% | 6,2% | 10,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,32 | 0,30 | 0,28 | 0,34 | 0,25 | 0,29 | 0,29 | 0,26 | 0,28 | 0,35 | 0,31 | 0,35 | 0,38 | 0,38 | 0,47 | 0,49 | 0,90 | 0,95 | 0,91 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,47 | 0,42 | 0,47 | 0,56 | 0,38 | 0,45 | 0,52 | 0,56 | 0,38 | 0,45 | 0,36 | 0,21 | 0,13 | 0,12 | 0,15 | 0,16 | 0,15 | 0,12 | 0,11 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 25,7% | 27,2% | 32,4% | 35,2% | 33,7% | 31,0% | 28,1% | 29,2% | 35,8% | 37,0% | 30,4% | 29,1% | 22,1% | 22,8% | 21,3% | 25,5% | 27,4% | 26,8% | 24,4% |
| FAVÖK Marjı | 8,6% | 9,9% | 18,9% | 22,9% | -21,1% | 1,7% | 0,7% | 14,4% | 12,6% | 22,4% | 17,7% | 13,9% | 6,7% | 7,9% | 7,4% | 15,6% | 15,7% | 16,5% | 14,9% |
| Net Kâr Marjı | 5,8% | -69,9% | 4,4% | 17,2% | -22,1% | 15,9% | -57,0% | 8,6% | 10,6% | 14,1% | 13,3% | 9,2% | 1,4% | 3,2% | 3,1% | 10,8% | 10,7% | 10,2% | 10,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,2% | -5,8% | -7,2% | 2,8% | -7,4% | -0,3% | 3,3% | -5,4% | -1,0% | 2,8% | -1,2% | -11,4% | 4,6% | -10,7% | -21,2% | -12,9% | 6,1% | 6,4% | -10,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,62 | -%0,32 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 667,48 | +%1,60 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,51 | +%0,33 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 85,03 | +%0,38 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,50 | +%0,16 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 597,68 | -%2,02 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,73 | +%0,18 |