002449Foshan Nationstar Optoelectronics Co., Ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $605,62 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元6,11 Mr | 元6,25 Mr | 元6,53 Mr | 元6,58 Mr | 元6,56 Mr | 元5,72 Mr | 元6,63 Mr | 元6,22 Mr | 元6,27 Mr | 元5,68 Mr | 元4,39 Mr | 元3,68 Mr | 元3,47 Mr | 元3,21 Mr | 元2,70 Mr | 元2,31 Mr | 元686,23 Mn | 元599,52 Mn | 元519,71 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,27 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,24 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,79 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,40 Mr | 元1,36 Mr | 元1,52 Mr | 元1,40 Mr | 元1,25 Mr | 元887,90 Mn | 元1,56 Mr | 元1,61 Mr | 元1,88 Mr | 元1,75 Mr | 元681,41 Mn | 元563,00 Mn | 元516,97 Mn | 元515,45 Mn | 元35,00 Mn | 元0,00 | 元40,00 Mn | 元77,90 Mn | 元73,00 Mn |
| Net Borç† | 元137,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元3,27 Mr | 元3,46 Mr | 元3,53 Mr | 元3,57 Mr | 元4,03 Mr | 元3,25 Mr | 元4,06 Mr | 元4,07 Mr | 元3,45 Mr | 元2,41 Mr | 元1,83 Mr | 元1,54 Mr | 元1,14 Mr | 元942,26 Mn | 元1,07 Mr | 元877,35 Mn | 元624,70 Mn | 元563,50 Mn | 元441,76 Mn |
| Brüt Kâr | 元304,93 Mn | 元331,47 Mn | 元366,22 Mn | 元382,68 Mn | 元633,48 Mn | 元342,44 Mn | 元799,12 Mn | 元843,89 Mn | 元776,85 Mn | 元490,90 Mn | 元389,05 Mn | 元372,06 Mn | 元281,84 Mn | 元224,25 Mn | 元234,33 Mn | 元263,39 Mn | 元201,16 Mn | 元186,80 Mn | 元123,70 Mn |
| FAVÖK | 元283,00 Mn | 元327,90 Mn | 元396,42 Mn | 元405,14 Mn | 元586,75 Mn | 元376,56 Mn | 元738,68 Mn | 元745,15 Mn | 元641,62 Mn | 元390,31 Mn | 元308,33 Mn | 元245,42 Mn | 元149,59 Mn | 元142,49 Mn | 元175,11 Mn | 元210,16 Mn | 元141,11 Mn | 元141,35 Mn | 元85,36 Mn |
| Net Kâr | -元12,99 Mn | 元51,53 Mn | 元85,64 Mn | 元121,34 Mn | 元234,33 Mn | 元101,15 Mn | 元407,80 Mn | 元446,54 Mn | 元359,13 Mn | 元192,32 Mn | 元160,24 Mn | 元144,76 Mn | 元112,98 Mn | 元39,33 Mn | 元120,51 Mn | 元147,38 Mn | 元114,88 Mn | 元106,57 Mn | 元62,59 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,02 | 0,08 | 0,14 | 0,20 | 0,38 | 0,16 | 0,66 | 0,72 | 0,58 | 0,31 | 0,27 | 0,26 | 0,20 | 0,07 | 0,22 | 0,31 | 0,21 | 0,19 | 0,11 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元163,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元27,56 Mn | 元44,16 Mn | 元172,98 Mn | 元8,36 Mn | 元392,25 Mn | -元9,85 Mn | 元420,76 Mn | 元204,47 Mn | 元178,06 Mn | 元271,53 Mn | -元170,59 Mn | -元242,54 Mn | -元220,10 Mn | -元343,23 Mn | -元199,27 Mn | -元99,90 Mn | 元46,28 Mn | 元52,76 Mn | -元34,41 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元195,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 23,0% | 21,7% | 23,2% | 21,3% | 19,0% | 15,5% | 23,5% | 25,9% | 30,1% | 30,9% | 15,5% | 15,3% | 14,9% | 16,1% | 1,3% | 0,0% | 5,8% | 13,0% | 14,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,54 | 0,55 | 0,54 | 0,54 | 0,61 | 0,57 | 0,61 | 0,65 | 0,55 | 0,42 | 0,42 | 0,42 | 0,33 | 0,29 | 0,40 | 0,38 | 0,91 | 0,94 | 0,85 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,86 | 0,91 | 0,93 | 0,94 | 1,06 | 0,86 | 1,07 | 1,07 | 0,91 | 0,64 | 0,48 | 0,41 | 0,30 | 0,25 | 0,28 | 0,23 | 0,16 | 0,15 | 0,12 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 9,3% | 9,6% | 10,4% | 10,7% | 15,7% | 10,5% | 19,7% | 20,8% | 22,5% | 20,4% | 21,2% | 24,2% | 24,8% | 23,8% | 21,8% | 30,0% | 32,2% | 33,1% | 28,0% |
| FAVÖK Marjı | 8,6% | 9,5% | 11,2% | 11,3% | 14,6% | 11,6% | 18,2% | 18,3% | 18,6% | 16,2% | 16,8% | 15,9% | 13,1% | 15,1% | 16,3% | 24,0% | 22,6% | 25,1% | 19,3% |
| Net Kâr Marjı | -0,4% | 1,5% | 2,4% | 3,4% | 5,8% | 3,1% | 10,1% | 11,0% | 10,4% | 8,0% | 8,7% | 9,4% | 9,9% | 4,2% | 11,2% | 16,8% | 18,4% | 18,9% | 14,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,8% | 1,3% | 4,9% | 0,2% | 9,7% | -0,3% | 10,4% | 5,0% | 5,2% | 11,3% | -9,3% | -15,7% | -19,3% | -36,4% | -18,6% | -11,4% | 7,4% | 9,4% | -7,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |