002453Great Chinasoft Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $647,54 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,36 Mr | 元1,70 Mr | 元2,05 Mr | 元3,10 Mr | 元3,43 Mr | 元2,92 Mr | 元1,83 Mr | 元2,66 Mr | 元2,20 Mr | 元2,22 Mr | 元1,95 Mr | 元1,97 Mr | 元1,80 Mr | 元1,26 Mr | 元1,20 Mr | 元930,68 Mn | 元558,45 Mn | 元461,73 Mn | 元292,17 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元202,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元559,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元802,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元293,11 Mn | 元385,77 Mn | 元418,30 Mn | 元1,12 Mr | 元776,27 Mn | 元734,02 Mn | 元808,75 Mn | 元990,53 Mn | 元623,96 Mn | 元557,66 Mn | 元433,14 Mn | 元508,54 Mn | 元422,80 Mn | 元329,00 Mn | 元239,14 Mn | 元117,36 Mn | 元247,85 Mn | 元202,70 Mn | 元78,36 Mn |
| Net Borç† | -元64,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元371,62 Mn | 元507,70 Mn | 元550,89 Mn | 元2,70 Mr | 元3,94 Mr | 元2,74 Mr | 元2,63 Mr | 元2,06 Mr | 元1,47 Mr | 元1,19 Mr | 元1,06 Mr | 元1,04 Mr | 元1,12 Mr | 元1,04 Mr | 元871,47 Mn | 元677,11 Mn | 元429,95 Mn | 元430,32 Mn | 元328,07 Mn |
| Brüt Kâr | -元45,67 Mn | 元13,48 Mn | -元1,23 Mn | 元187,39 Mn | 元304,87 Mn | 元191,33 Mn | 元207,78 Mn | 元284,98 Mn | 元253,20 Mn | 元179,94 Mn | 元173,33 Mn | 元166,20 Mn | 元160,49 Mn | 元204,15 Mn | 元159,67 Mn | 元122,26 Mn | 元99,03 Mn | 元81,61 Mn | 元74,77 Mn |
| FAVÖK | -元148,39 Mn | -元148,25 Mn | -元174,54 Mn | 元80,75 Mn | 元167,96 Mn | 元89,73 Mn | -元30,57 Mn | 元129,63 Mn | 元132,08 Mn | 元87,56 Mn | 元146,99 Mn | 元120,99 Mn | 元125,69 Mn | 元148,48 Mn | 元128,02 Mn | 元90,07 Mn | 元59,63 Mn | 元46,65 Mn | 元46,54 Mn |
| Net Kâr | -元258,00 Mn | -元287,62 Mn | -元176,37 Mn | -元184,78 Mn | -元226,76 Mn | 元33,38 Mn | -元314,00 Mn | 元24,47 Mn | 元15,67 Mn | -元307,25 Mn | 元25,29 Mn | 元36,23 Mn | 元47,03 Mn | 元72,87 Mn | 元75,78 Mn | 元57,38 Mn | 元46,24 Mn | 元33,51 Mn | 元24,45 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,32 | -0,35 | -0,21 | -0,20 | -0,28 | 0,04 | -0,55 | 0,04 | 0,03 | -0,54 | 0,04 | 0,06 | 0,09 | 0,15 | 0,16 | 0,14 | 0,10 | 0,07 | 0,05 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元14,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元56,91 Mn | -元37,81 Mn | -元114,63 Mn | -元377,50 Mn | 元125,96 Mn | 元156,71 Mn | 元203,51 Mn | 元152,34 Mn | 元91,90 Mn | -元178,95 Mn | 元58,03 Mn | -元105,73 Mn | -元119,48 Mn | -元59,71 Mn | -元89,09 Mn | -元87,75 Mn | -元16,75 Mn | -元68,79 Mn | 元9,54 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元14,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 21,5% | 22,7% | 20,4% | 36,0% | 22,7% | 25,1% | 44,2% | 37,3% | 28,4% | 25,1% | 22,2% | 25,9% | 23,4% | 26,2% | 20,0% | 12,6% | 44,4% | 43,9% | 26,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,27 | 0,30 | 0,27 | 0,87 | 1,15 | 0,94 | 1,44 | 0,77 | 0,67 | 0,54 | 0,54 | 0,53 | 0,62 | 0,83 | 0,73 | 0,73 | 0,77 | 0,93 | 1,12 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,46 | 0,63 | 0,69 | 3,36 | 4,91 | 3,41 | 3,28 | 2,56 | 1,83 | 1,48 | 1,32 | 1,29 | 1,39 | 1,30 | 1,09 | 0,84 | 0,54 | 0,54 | 0,41 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -12,3% | 2,7% | -0,2% | 7,0% | 7,7% | 7,0% | 7,9% | 13,9% | 17,3% | 15,1% | 16,4% | 16,0% | 14,4% | 19,6% | 18,3% | 18,1% | 23,0% | 19,0% | 22,8% |
| FAVÖK Marjı | -39,9% | -29,2% | -31,7% | 3,0% | 4,3% | 3,3% | -1,2% | 6,3% | 9,0% | 7,4% | 13,9% | 11,7% | 11,2% | 14,3% | 14,7% | 13,3% | 13,9% | 10,8% | 14,2% |
| Net Kâr Marjı | -69,4% | -56,7% | -32,0% | -6,9% | -5,8% | 1,2% | -11,9% | 1,2% | 1,1% | -25,9% | 2,4% | 3,5% | 4,2% | 7,0% | 8,7% | 8,5% | 10,8% | 7,8% | 7,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -15,3% | -7,4% | -20,8% | -14,0% | 3,2% | 5,7% | 7,7% | 7,4% | 6,3% | -15,1% | 5,5% | -10,2% | -10,7% | -5,7% | -10,2% | -13,0% | -3,9% | -16,0% | 2,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |