002455Jiangsu Baichuan High-Tech New Materials Co.,Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $768,91 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元11,78 Mr | 元11,66 Mr | 元11,44 Mr | 元10,07 Mr | 元7,20 Mr | 元5,01 Mr | 元2,86 Mr | 元2,84 Mr | 元2,61 Mr | 元1,95 Mr | 元1,89 Mr | 元2,11 Mr | 元2,02 Mr | 元1,67 Mr | 元1,40 Mr | 元1,16 Mr | 元564,40 Mn | 元478,08 Mn | 元506,46 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元647,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元9,78 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,93 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元7,49 Mr | 元7,42 Mr | 元6,35 Mr | 元5,27 Mr | 元3,53 Mr | 元2,40 Mr | 元1,26 Mr | 元1,25 Mr | 元1,07 Mr | 元976,33 Mn | 元948,88 Mn | 元1,08 Mr | 元1,06 Mr | 元701,83 Mn | 元412,99 Mn | 元265,33 Mn | 元199,50 Mn | 元196,31 Mn | 元227,77 Mn |
| Net Borç† | 元6,84 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元5,76 Mr | 元5,55 Mr | 元4,11 Mr | 元4,12 Mr | 元4,28 Mr | 元2,18 Mr | 元2,57 Mr | 元3,02 Mr | 元2,46 Mr | 元2,05 Mr | 元2,29 Mr | 元2,90 Mr | 元2,50 Mr | 元1,72 Mr | 元1,60 Mr | 元1,69 Mr | 元1,13 Mr | 元1,24 Mr | 元1,44 Mr |
| Brüt Kâr | 元250,15 Mn | 元537,07 Mn | 元46,68 Mn | 元389,23 Mn | 元475,42 Mn | 元150,29 Mn | 元257,46 Mn | 元319,40 Mn | 元295,59 Mn | 元254,74 Mn | 元244,93 Mn | 元265,84 Mn | 元224,01 Mn | 元190,00 Mn | 元157,66 Mn | 元170,03 Mn | 元128,92 Mn | 元98,50 Mn | 元106,73 Mn |
| FAVÖK | 元715,07 Mn | 元751,57 Mn | -元190,24 Mn | 元499,36 Mn | 元484,89 Mn | 元175,85 Mn | 元218,18 Mn | 元259,67 Mn | 元224,93 Mn | 元199,35 Mn | 元187,13 Mn | 元199,34 Mn | 元149,47 Mn | 元119,20 Mn | 元86,87 Mn | 元106,36 Mn | 元79,32 Mn | 元62,15 Mn | 元70,71 Mn |
| Net Kâr | -元107,78 Mn | 元108,68 Mn | -元466,12 Mn | 元135,82 Mn | 元225,66 Mn | 元66,46 Mn | 元64,72 Mn | 元105,82 Mn | 元104,57 Mn | 元79,79 Mn | 元60,13 Mn | 元54,82 Mn | 元40,03 Mn | 元39,85 Mn | 元46,48 Mn | 元62,05 Mn | 元52,77 Mn | 元33,38 Mn | 元41,19 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,18 | 0,18 | -0,79 | 0,22 | 0,40 | 0,13 | 0,13 | 0,21 | 0,22 | 0,17 | 0,13 | 0,12 | 0,08 | 0,08 | 0,10 | 0,15 | 0,11 | 0,07 | 0,09 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元122,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元118,91 Mn | -元6,38 Mn | -元1,15 Mr | -元2,16 Mr | -元1,27 Mr | -元743,17 Mn | -元237,66 Mn | -元1,05 Mn | 元107,75 Mn | 元49,08 Mn | 元392,89 Mn | 元172,02 Mn | -元287,22 Mn | -元246,86 Mn | -元268,08 Mn | -元224,08 Mn | 元36,72 Mn | -元29,89 Mn | -元38,62 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元606,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 63,6% | 63,6% | 55,5% | 52,3% | 49,1% | 47,9% | 44,1% | 44,1% | 40,9% | 50,0% | 50,2% | 51,1% | 52,4% | 42,0% | 29,5% | 22,8% | 35,3% | 41,1% | 45,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,49 | 0,48 | 0,36 | 0,41 | 0,59 | 0,44 | 0,90 | 1,07 | 0,94 | 1,05 | 1,21 | 1,38 | 1,24 | 1,03 | 1,14 | 1,45 | 2,01 | 2,60 | 2,83 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,99 | 2,88 | 2,13 | 2,14 | 2,22 | 1,13 | 1,33 | 1,57 | 1,28 | 1,06 | 1,19 | 1,51 | 1,30 | 0,89 | 0,83 | 0,87 | 0,59 | 0,65 | 0,75 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 4,3% | 9,7% | 1,1% | 9,4% | 11,1% | 6,9% | 10,0% | 10,6% | 12,0% | 12,4% | 10,7% | 9,2% | 9,0% | 11,0% | 9,8% | 10,1% | 11,4% | 7,9% | 7,4% |
| FAVÖK Marjı | 12,4% | 13,5% | -4,6% | 12,1% | 11,3% | 8,1% | 8,5% | 8,6% | 9,2% | 9,7% | 8,2% | 6,9% | 6,0% | 6,9% | 5,4% | 6,3% | 7,0% | 5,0% | 4,9% |
| Net Kâr Marjı | -1,9% | 2,0% | -11,4% | 3,3% | 5,3% | 3,0% | 2,5% | 3,5% | 4,3% | 3,9% | 2,6% | 1,9% | 1,6% | 2,3% | 2,9% | 3,7% | 4,7% | 2,7% | 2,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,1% | -0,1% | -27,9% | -52,4% | -29,8% | -34,0% | -9,3% | -0,0% | 4,4% | 2,4% | 17,1% | 5,9% | -11,5% | -14,3% | -16,7% | -13,3% | 3,2% | -2,4% | -2,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 278,50 | -%0,58 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,94 | -%5,19 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,24 | +%0,98 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,71 | +%1,21 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,01 | -%7,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 610,00 | +%3,95 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,65 | -%0,65 |