002456OFILM Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,71 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元21,80 Mr | 元21,68 Mr | 元19,94 Mr | 元18,34 Mr | 元24,64 Mr | 元35,07 Mr | 元40,56 Mr | 元37,97 Mr | 元30,84 Mr | 元23,43 Mr | 元16,07 Mr | 元14,16 Mr | 元9,52 Mr | 元4,86 Mr | 元2,45 Mr | 元1,36 Mr | 元456,59 Mn | 元353,01 Mn | 元245,24 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,62 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元16,73 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元4,98 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元9,03 Mr | 元8,87 Mr | 元8,30 Mr | 元8,57 Mr | 元9,67 Mr | 元17,65 Mr | 元17,07 Mr | 元18,88 Mr | 元12,28 Mr | 元7,22 Mr | 元5,29 Mr | 元4,36 Mr | 元3,57 Mr | 元2,49 Mr | 元1,10 Mr | 元261,20 Mn | 元145,57 Mn | 元111,96 Mn | 元67,30 Mn |
| Net Borç† | 元7,41 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元22,12 Mr | 元20,43 Mr | 元16,79 Mr | 元14,77 Mr | 元22,72 Mr | 元48,23 Mr | 元51,92 Mr | 元43,00 Mr | 元33,75 Mr | 元26,77 Mr | 元18,46 Mr | 元19,46 Mr | 元9,09 Mr | 元3,92 Mr | 元1,24 Mr | 元617,66 Mn | 元372,54 Mn | 元230,47 Mn | 元153,25 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,80 Mr | 元1,92 Mr | 元1,25 Mr | -元531,19 Mn | 元1,21 Mr | 元4,62 Mr | 元4,67 Mr | 元4,86 Mr | 元4,29 Mr | 元2,98 Mr | 元2,25 Mr | 元2,28 Mr | 元1,45 Mr | 元764,95 Mn | 元160,30 Mn | 元123,55 Mn | 元98,35 Mn | 元64,56 Mn | 元50,94 Mn |
| FAVÖK | 元1,61 Mr | 元1,51 Mr | 元895,73 Mn | -元2,32 Mr | 元239,01 Mn | 元3,57 Mr | 元3,74 Mr | 元2,17 Mr | 元2,93 Mr | 元1,69 Mr | 元1,39 Mr | 元1,34 Mr | 元1,01 Mr | 元537,34 Mn | 元93,57 Mn | 元91,50 Mn | 元84,17 Mn | — | — |
| Net Kâr | 元41,63 Mn | 元58,38 Mn | 元76,91 Mn | -元5,18 Mr | -元2,62 Mr | -元1,94 Mr | 元509,85 Mn | -元519,01 Mn | 元822,52 Mn | 元718,83 Mn | 元478,45 Mn | 元681,55 Mn | 元571,34 Mn | 元321,07 Mn | 元20,71 Mn | 元52,09 Mn | 元50,99 Mn | 元37,28 Mn | 元30,56 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,01 | 0,02 | 0,02 | -1,59 | -0,91 | -0,72 | 0,19 | -0,19 | 0,30 | 0,28 | 0,18 | 0,28 | 0,25 | 0,17 | 0,01 | 0,03 | 0,03 | 0,02 | 0,02 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元695,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元261,39 Mn | -元423,04 Mn | -元798,06 Mn | 元1,12 Mr | 元1,12 Mr | 元2,45 Mr | 元1,32 Mr | -元6,08 Mr | -元2,80 Mr | -元1,94 Mr | -元799,84 Mn | -元1,27 Mr | -元1,33 Mr | -元683,39 Mn | -元634,01 Mn | -元509,34 Mn | 元1,42 Mn | -元35,54 Mn | -元66,41 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元537,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 41,4% | 40,9% | 41,6% | 46,7% | 39,3% | 50,3% | 42,1% | 49,7% | 39,8% | 30,8% | 32,9% | 30,8% | 37,5% | 51,3% | 45,0% | 19,2% | 31,9% | 31,7% | 27,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,02 | 0,94 | 0,84 | 0,81 | 0,92 | 1,38 | 1,28 | 1,13 | 1,09 | 1,14 | 1,15 | 1,37 | 0,95 | 0,81 | 0,51 | 0,45 | 0,82 | 0,65 | 0,62 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 4,44 | 4,10 | 3,37 | 2,96 | 4,56 | 9,68 | 10,42 | 8,63 | 6,77 | 5,37 | 3,70 | 3,90 | 1,82 | 0,79 | 0,25 | 0,12 | 0,07 | 0,05 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 8,2% | 9,4% | 7,4% | -3,6% | 5,3% | 9,6% | 9,0% | 11,3% | 12,7% | 11,1% | 12,2% | 11,7% | 16,0% | 19,5% | 12,9% | 20,0% | 26,4% | 28,0% | 33,2% |
| FAVÖK Marjı | 7,3% | 7,4% | 5,3% | -15,7% | 1,1% | 7,4% | 7,2% | 5,0% | 8,7% | 6,3% | 7,5% | 6,9% | 11,1% | 13,7% | 7,5% | 14,8% | 22,6% | — | — |
| Net Kâr Marjı | 0,2% | 0,3% | 0,5% | -35,1% | -11,6% | -4,0% | 1,0% | -1,2% | 2,4% | 2,7% | 2,6% | 3,5% | 6,3% | 8,2% | 1,7% | 8,4% | 13,7% | 16,2% | 19,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,2% | -2,1% | -4,8% | 7,6% | 4,9% | 5,1% | 2,6% | -14,1% | -8,3% | -7,3% | -4,3% | -6,5% | -14,7% | -17,4% | -51,1% | -82,5% | 0,4% | -15,4% | -43,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |