002461Guangzhou Zhujiang Brewery Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,76 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元16,06 Mr | 元15,91 Mr | 元14,52 Mr | 元13,95 Mr | 元13,52 Mr | 元13,01 Mr | 元12,02 Mr | 元12,21 Mr | 元11,30 Mr | 元6,61 Mr | 元6,48 Mr | 元6,28 Mr | 元5,74 Mr | 元5,70 Mr | 元5,48 Mr | 元5,42 Mr | 元4,69 Mr | 元4,83 Mr | 元4,75 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元7,15 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元4,17 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元11,10 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,30 Mr | 元2,58 Mr | 元1,74 Mr | 元1,60 Mr | 元1,53 Mr | 元1,42 Mr | 元704,45 Mn | 元1,19 Mr | 元651,72 Mn | 元311,85 Mn | 元317,05 Mn | 元762,66 Mn | 元518,89 Mn | 元1,32 Mr | 元1,31 Mr | 元1,45 Mr | 元1,20 Mr | 元1,44 Mr | 元1,40 Mr |
| Net Borç† | -元5,64 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元5,44 Mr | 元5,30 Mr | 元4,96 Mr | 元4,53 Mr | 元4,16 Mr | 元3,90 Mr | 元3,87 Mr | 元3,68 Mr | 元3,41 Mr | 元3,22 Mr | 元3,18 Mr | 元3,19 Mr | 元3,03 Mr | 元3,14 Mr | 元3,20 Mr | 元2,78 Mr | 元2,56 Mr | 元2,95 Mr | 元3,42 Mr |
| Brüt Kâr | 元2,32 Mr | 元2,16 Mr | 元1,83 Mr | 元1,63 Mr | 元1,60 Mr | 元1,70 Mr | 元1,56 Mr | 元1,23 Mr | 元1,09 Mr | 元1,06 Mr | 元1,06 Mr | 元1,06 Mr | 元1,05 Mr | 元1,10 Mr | 元1,14 Mr | 元940,74 Mn | 元605,38 Mn | 元608,46 Mn | 元762,55 Mn |
| FAVÖK | 元1,15 Mr | 元1,04 Mr | 元767,52 Mn | 元681,21 Mn | 元642,50 Mn | 元749,64 Mn | 元582,83 Mn | 元342,21 Mn | 元269,30 Mn | 元319,05 Mn | 元279,90 Mn | 元292,81 Mn | 元346,03 Mn | 元326,16 Mn | 元310,91 Mn | 元367,47 Mn | 元195,75 Mn | 元120,02 Mn | 元294,69 Mn |
| Net Kâr | 元903,80 Mn | 元810,27 Mn | 元623,51 Mn | 元598,26 Mn | 元611,19 Mn | 元569,28 Mn | 元497,48 Mn | 元366,43 Mn | 元185,36 Mn | 元113,89 Mn | 元83,16 Mn | 元60,39 Mn | 元41,24 Mn | 元50,96 Mn | 元50,18 Mn | 元91,31 Mn | 元85,69 Mn | 元59,99 Mn | 元211,73 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,41 | 0,37 | 0,28 | 0,27 | 0,28 | 0,26 | 0,22 | 0,17 | 0,09 | 0,09 | 0,06 | 0,05 | 0,03 | 0,04 | 0,04 | 0,07 | 0,06 | 0,04 | 0,16 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元173,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元341,59 Mn | 元588,26 Mn | 元506,30 Mn | 元342,92 Mn | 元360,86 Mn | 元399,81 Mn | -元1,18 Mr | 元515,80 Mn | 元378,09 Mn | 元682,94 Mn | 元245,57 Mn | 元505,13 Mn | 元934,47 Mn | 元162,08 Mn | -元42,78 Mn | -元100,55 Mn | 元218,06 Mn | -元321,60 Mn | 元112,08 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元895,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 14,3% | 16,2% | 12,0% | 11,5% | 11,3% | 10,9% | 5,9% | 9,8% | 5,8% | 4,7% | 4,9% | 12,1% | 9,0% | 23,1% | 23,9% | 26,7% | 25,6% | 29,9% | 29,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,34 | 0,33 | 0,34 | 0,32 | 0,31 | 0,30 | 0,32 | 0,30 | 0,30 | 0,49 | 0,49 | 0,51 | 0,53 | 0,55 | 0,58 | 0,51 | 0,54 | 0,61 | 0,72 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,49 | 0,48 | 0,45 | 0,41 | 0,37 | 0,35 | 0,35 | 0,33 | 0,31 | 0,29 | 0,29 | 0,29 | 0,27 | 0,28 | 0,29 | 0,25 | 0,23 | 0,27 | 0,31 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 42,7% | 40,7% | 36,8% | 36,0% | 38,5% | 43,7% | 40,2% | 33,4% | 31,8% | 32,9% | 33,5% | 33,2% | 34,7% | 35,0% | 35,7% | 33,9% | 23,7% | 20,7% | 22,3% |
| FAVÖK Marjı | 21,1% | 19,6% | 15,5% | 15,0% | 15,4% | 19,2% | 15,0% | 9,3% | 7,9% | 9,9% | 8,8% | 9,2% | 11,4% | 10,4% | 9,7% | 13,2% | 7,7% | 4,1% | 8,6% |
| Net Kâr Marjı | 16,6% | 15,3% | 12,6% | 13,2% | 14,7% | 14,6% | 12,8% | 10,0% | 5,4% | 3,5% | 2,6% | 1,9% | 1,4% | 1,6% | 1,6% | 3,3% | 3,4% | 2,0% | 6,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,3% | 11,1% | 10,2% | 7,6% | 8,7% | 10,3% | -30,4% | 14,0% | 11,1% | 21,2% | 7,7% | 15,8% | 30,9% | 5,2% | -1,3% | -3,6% | 8,5% | -10,9% | 3,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,10 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 735,00 | +%1,45 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,18 | -%2,86 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,79 | -%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,30 | +%1,06 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 591,00 | +%0,51 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,15 | -%0,37 |