002462Cachet Pharmaceutical Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $531,23 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元12,75 Mr | 元14,04 Mr | 元17,12 Mr | 元16,56 Mr | 元14,94 Mr | 元14,13 Mr | 元13,27 Mr | 元10,85 Mr | 元9,20 Mr | 元7,38 Mr | 元5,89 Mr | 元4,55 Mr | 元2,79 Mr | 元1,92 Mr | 元1,58 Mr | 元1,43 Mr | 元917,28 Mn | 元734,16 Mn | 元858,54 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,56 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元6,87 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元5,88 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,45 Mr | 元3,32 Mr | 元5,07 Mr | 元5,85 Mr | 元4,50 Mr | 元4,68 Mr | 元4,47 Mr | 元3,87 Mr | 元3,11 Mr | 元1,90 Mr | 元1,56 Mr | 元1,07 Mr | 元208,62 Mn | 元84,61 Mn | 元62,45 Mn | 元24,90 Mn | 元73,60 Mn | 元63,00 Mn | 元85,50 Mn |
| Net Borç† | -元112,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元19,51 Mr | 元23,99 Mr | 元29,95 Mr | 元26,19 Mr | 元25,60 Mr | 元23,22 Mr | 元22,15 Mr | 元17,92 Mr | 元14,21 Mr | 元10,95 Mr | 元8,18 Mr | 元5,56 Mr | 元3,54 Mr | 元2,55 Mr | 元1,80 Mr | 元1,34 Mr | 元1,13 Mr | 元959,37 Mn | 元659,21 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,17 Mr | 元1,45 Mr | 元1,82 Mr | 元1,98 Mr | 元2,03 Mr | 元2,04 Mr | 元2,21 Mr | 元1,77 Mr | 元1,33 Mr | 元1,16 Mr | 元1,01 Mr | 元696,48 Mn | 元325,42 Mn | 元210,38 Mn | 元163,46 Mn | 元164,50 Mn | 元135,46 Mn | 元119,23 Mn | 元89,45 Mn |
| FAVÖK | 元463,22 Mn | 元700,80 Mn | 元994,25 Mn | 元1,11 Mr | 元1,22 Mr | 元1,26 Mr | 元1,17 Mr | 元995,43 Mn | 元768,60 Mn | 元670,99 Mn | 元516,30 Mn | 元333,00 Mn | 元158,13 Mn | 元99,78 Mn | 元69,95 Mn | 元72,08 Mn | 元55,37 Mn | 元52,13 Mn | 元18,88 Mn |
| Net Kâr | 元111,38 Mn | 元158,14 Mn | 元250,06 Mn | 元296,94 Mn | 元353,88 Mn | 元317,59 Mn | 元375,96 Mn | 元327,63 Mn | 元263,64 Mn | 元223,10 Mn | 元172,98 Mn | 元228,06 Mn | 元130,17 Mn | 元65,21 Mn | 元63,68 Mn | 元48,54 Mn | 元42,42 Mn | 元41,36 Mn | 元182,63 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,38 | 0,54 | 0,86 | 1,02 | 1,21 | 1,09 | 1,44 | 1,31 | 1,05 | 0,89 | 0,72 | 0,95 | 0,54 | 0,27 | 0,27 | 0,24 | 0,18 | 0,17 | 0,76 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | 元0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元1,37 Mr | 元164,93 Mn | 元1,40 Mr | -元351,98 Mn | 元668,50 Mn | 元857,86 Mn | 元30,78 Mn | -元312,84 Mn | -元384,79 Mn | 元79,23 Mn | -元376,26 Mn | -元814,16 Mn | -元334,73 Mn | -元100,61 Mn | -元41,25 Mn | -元113,08 Mn | -元13,71 Mn | 元32,59 Mn | -元72,76 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元22,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 19,2% | 23,6% | 29,6% | 35,3% | 30,2% | 33,1% | 33,7% | 35,7% | 33,8% | 25,7% | 26,5% | 23,4% | 7,5% | 4,4% | 4,0% | 1,7% | 8,0% | 8,6% | 10,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,53 | 1,71 | 1,75 | 1,58 | 1,71 | 1,64 | 1,67 | 1,65 | 1,54 | 1,48 | 1,39 | 1,22 | 1,27 | 1,33 | 1,14 | 0,94 | 1,23 | 1,31 | 0,77 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,32 | 4,08 | 5,10 | 4,46 | 4,36 | 3,95 | 3,77 | 3,05 | 2,42 | 1,86 | 1,39 | 0,95 | 0,60 | 0,43 | 0,31 | 0,23 | 0,19 | 0,16 | 0,11 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 6,0% | 6,0% | 6,1% | 7,5% | 7,9% | 8,8% | 10,0% | 9,9% | 9,4% | 10,6% | 12,4% | 12,5% | 9,2% | 8,3% | 9,1% | 12,3% | 12,0% | 12,4% | 13,6% |
| FAVÖK Marjı | 2,4% | 2,9% | 3,3% | 4,3% | 4,8% | 5,4% | 5,3% | 5,6% | 5,4% | 6,1% | 6,3% | 6,0% | 4,5% | 3,9% | 3,9% | 5,4% | 4,9% | 5,4% | 2,9% |
| Net Kâr Marjı | 0,6% | 0,7% | 0,8% | 1,1% | 1,4% | 1,4% | 1,7% | 1,8% | 1,9% | 2,0% | 2,1% | 4,1% | 3,7% | 2,6% | 3,5% | 3,6% | 3,8% | 4,3% | 27,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 7,0% | 0,7% | 4,7% | -1,3% | 2,6% | 3,7% | 0,1% | -1,7% | -2,7% | 0,7% | -4,6% | -14,6% | -9,5% | -4,0% | -2,3% | -8,4% | -1,2% | 3,4% | -11,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 276,35 | -%1,35 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 660,37 | -%4,69 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,79 | +%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,74 | +%1,24 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 308,61 | -%6,71 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 595,27 | +%1,44 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,40 | -%1,20 |