002465Guangzhou Haige Communications Group Incorporated Company Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,52 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元21,27 Mr | 元20,53 Mr | 元19,43 Mr | 元15,21 Mr | 元14,78 Mr | 元14,06 Mr | 元13,08 Mr | 元11,53 Mr | 元11,83 Mr | 元10,91 Mr | 元9,90 Mr | 元8,49 Mr | 元5,72 Mr | 元4,80 Mr | 元4,79 Mr | 元4,73 Mr | 元1,56 Mr | 元1,55 Mr | 元1,61 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元3,86 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元9,20 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元11,96 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元5,33 Mr | 元3,92 Mr | 元1,74 Mr | 元743,64 Mn | 元677,08 Mn | 元934,11 Mn | 元787,18 Mn | 元710,59 Mn | 元1,29 Mr | 元1,36 Mr | 元874,72 Mn | 元1,54 Mr | 元34,03 Mn | 元9,95 Mn | 元45,56 Mn | 元40,35 Mn | 元278,23 Mn | 元285,14 Mn | 元216,00 Mn |
| Net Borç† | 元600,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元4,38 Mr | 元4,90 Mr | 元6,40 Mr | 元5,57 Mr | 元5,44 Mr | 元5,09 Mr | 元4,58 Mr | 元4,11 Mr | 元3,33 Mr | 元4,10 Mr | 元3,78 Mr | 元2,93 Mr | 元1,68 Mr | 元1,21 Mr | 元996,41 Mn | 元964,14 Mn | 元947,27 Mn | 元912,30 Mn | 元895,00 Mn |
| Brüt Kâr | 元901,49 Mn | 元1,27 Mr | 元1,93 Mr | 元1,82 Mr | 元1,96 Mr | 元1,77 Mr | 元1,65 Mr | 元1,44 Mr | 元1,26 Mr | 元1,61 Mr | 元1,60 Mr | 元1,27 Mr | 元870,27 Mn | 元617,67 Mn | 元482,04 Mn | 元463,21 Mn | 元456,47 Mn | 元454,39 Mn | 元488,99 Mn |
| FAVÖK | -元475,43 Mn | 元81,49 Mn | 元701,07 Mn | 元734,35 Mn | 元745,56 Mn | 元724,02 Mn | 元648,53 Mn | 元460,52 Mn | 元215,44 Mn | 元643,72 Mn | 元768,37 Mn | 元621,75 Mn | 元347,96 Mn | 元198,33 Mn | 元149,55 Mn | 元201,42 Mn | 元213,53 Mn | 元225,31 Mn | 元258,91 Mn |
| Net Kâr | -元786,37 Mn | 元53,14 Mn | 元703,01 Mn | 元668,20 Mn | 元653,61 Mn | 元585,62 Mn | 元519,47 Mn | 元435,37 Mn | 元293,28 Mn | 元530,15 Mn | 元579,59 Mn | 元442,73 Mn | 元326,20 Mn | 元263,24 Mn | 元233,21 Mn | 元241,13 Mn | 元211,94 Mn | 元217,77 Mn | 元243,10 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,32 | 0,02 | 0,30 | 0,29 | 0,28 | 0,25 | 0,23 | 0,19 | 0,13 | 0,25 | 0,28 | 0,22 | 0,16 | 0,13 | 0,12 | 0,15 | 0,11 | 0,11 | 0,12 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元864,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元1,40 Mr | -元1,42 Mr | -元707,31 Mn | -元393,83 Mn | 元505,90 Mn | 元1,25 Mr | 元72,50 Mn | 元402,01 Mn | 元46,74 Mn | -元568,12 Mn | 元538,11 Mn | -元429,70 Mn | 元73,33 Mn | -元69,32 Mn | -元40,19 Mn | 元70,51 Mn | 元72,89 Mn | -元32,40 Mn | 元118,10 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元776,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 25,1% | 19,1% | 9,0% | 4,9% | 4,6% | 6,6% | 6,0% | 6,2% | 10,9% | 12,5% | 8,8% | 18,2% | 0,6% | 0,2% | 1,0% | 0,9% | 17,9% | 18,4% | 13,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,21 | 0,24 | 0,33 | 0,37 | 0,37 | 0,36 | 0,35 | 0,36 | 0,28 | 0,38 | 0,38 | 0,35 | 0,29 | 0,25 | 0,21 | 0,20 | 0,61 | 0,59 | 0,56 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,37 | 0,41 | 0,53 | 0,47 | 0,45 | 0,43 | 0,38 | 0,34 | 0,28 | 0,34 | 0,32 | 0,25 | 0,14 | 0,10 | 0,08 | 0,08 | 0,08 | 0,08 | 0,07 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 20,6% | 25,9% | 30,2% | 32,7% | 36,0% | 34,8% | 36,1% | 35,1% | 37,6% | 39,3% | 42,4% | 43,3% | 51,9% | 51,2% | 48,4% | 48,0% | 48,2% | 49,8% | 54,6% |
| FAVÖK Marjı | -10,9% | 1,7% | 11,0% | 13,2% | 13,7% | 14,2% | 14,2% | 11,2% | 6,5% | 15,7% | 20,3% | 21,2% | 20,8% | 16,4% | 15,0% | 20,9% | 22,5% | 24,7% | 28,9% |
| Net Kâr Marjı | -18,0% | 1,1% | 11,0% | 12,0% | 12,0% | 11,5% | 11,3% | 10,6% | 8,8% | 12,9% | 15,3% | 15,1% | 19,5% | 21,8% | 23,4% | 25,0% | 22,4% | 23,9% | 27,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -31,9% | -29,0% | -11,1% | -7,1% | 9,3% | 24,5% | 1,6% | 9,8% | 1,4% | -13,9% | 14,2% | -14,7% | 4,4% | -5,7% | -4,0% | 7,3% | 7,7% | -3,6% | 13,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |