002466Tianqi Lithium Corp. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $10,39 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元73,07 Mr | 元69,80 Mr | 元73,23 Mr | 元70,85 Mr | 元44,17 Mr | 元42,31 Mr | 元46,60 Mr | 元44,63 Mr | 元17,84 Mr | 元11,21 Mr | 元7,52 Mr | 元6,13 Mr | 元1,68 Mr | 元1,58 Mr | 元1,12 Mr | 元1,05 Mr | 元388,29 Mn | 元371,58 Mn | 元288,91 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元4,38 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元21,11 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元51,89 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元15,48 Mr | 元15,21 Mr | 元11,97 Mr | 元9,00 Mr | 元22,05 Mr | 元30,94 Mr | 元34,48 Mr | 元30,51 Mr | 元5,19 Mr | 元4,09 Mr | 元2,60 Mr | 元682,32 Mn | 元575,78 Mn | 元476,65 Mn | 元54,80 Mn | 元15,00 Mn | 元108,50 Mn | 元73,80 Mn | 元35,80 Mn |
| Net Borç† | 元9,77 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元10,35 Mr | 元13,06 Mr | 元40,48 Mr | 元40,21 Mr | 元7,61 Mr | 元3,24 Mr | 元4,82 Mr | 元6,04 Mr | 元5,42 Mr | 元3,88 Mr | 元1,86 Mr | 元1,42 Mr | 元414,02 Mn | 元395,26 Mn | 元402,73 Mn | 元294,26 Mn | 元302,81 Mn | 元282,82 Mn | 元304,51 Mn |
| Brüt Kâr | 元4,01 Mr | 元5,95 Mr | 元34,35 Mr | 元34,16 Mr | 元4,66 Mr | 元1,29 Mr | 元2,67 Mr | 元3,98 Mr | 元3,77 Mr | 元2,75 Mr | 元857,83 Mn | 元447,55 Mn | 元59,17 Mn | 元82,29 Mn | 元66,54 Mn | 元62,60 Mn | 元57,27 Mn | 元64,33 Mn | 元88,09 Mn |
| FAVÖK | 元4,52 Mr | 元5,65 Mr | 元33,88 Mr | 元34,27 Mr | 元4,64 Mr | 元1,22 Mr | 元2,53 Mr | 元3,80 Mr | 元3,72 Mr | 元2,71 Mr | 元830,48 Mn | 元443,42 Mn | -元63,96 Mn | 元61,70 Mn | 元48,93 Mn | 元52,31 Mn | 元44,51 Mn | 元48,07 Mn | 元73,87 Mn |
| Net Kâr | 元462,63 Mn | -元7,90 Mr | 元7,30 Mr | 元24,12 Mr | 元2,08 Mr | -元1,83 Mr | -元5,98 Mr | 元2,20 Mr | 元2,15 Mr | 元1,51 Mr | 元247,86 Mn | 元130,50 Mn | -元132,36 Mn | 元41,73 Mn | 元40,23 Mn | 元38,88 Mn | 元36,47 Mn | 元43,93 Mn | 元64,75 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,28 | -4,82 | 4,45 | 14,72 | 1,27 | -1,24 | -4,05 | 1,61 | 1,58 | 1,14 | 0,19 | 0,10 | -0,18 | 0,06 | 0,05 | 0,06 | 0,05 | 0,06 | 0,09 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元35,23 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元599,07 Mn | 元1,39 Mr | 元20,65 Mr | 元21,87 Mr | 元1,88 Mr | 元84,83 Mn | -元841,64 Mn | 元298,66 Mn | 元1,61 Mr | 元1,53 Mr | 元557,18 Mn | 元233,61 Mn | -元182,73 Mn | -元309,01 Mn | -元76,18 Mn | -元97,18 Mn | -元2,77 Mn | -元54,80 Mn | 元25,30 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元3,60 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 21,2% | 21,8% | 16,3% | 12,7% | 49,9% | 73,1% | 74,0% | 68,4% | 29,1% | 36,5% | 34,6% | 11,1% | 34,3% | 30,2% | 4,9% | 1,4% | 27,9% | 19,9% | 12,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,14 | 0,19 | 0,55 | 0,57 | 0,17 | 0,08 | 0,10 | 0,14 | 0,30 | 0,35 | 0,25 | 0,23 | 0,25 | 0,25 | 0,36 | 0,28 | 0,78 | 0,76 | 1,05 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,20 | 0,25 | 0,78 | 0,77 | 0,15 | 0,06 | 0,09 | 0,12 | 0,10 | 0,07 | 0,04 | 0,03 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 38,8% | 45,6% | 84,9% | 84,9% | 61,2% | 39,9% | 55,5% | 66,0% | 69,6% | 70,8% | 46,1% | 31,5% | 14,3% | 20,8% | 16,5% | 21,3% | 18,9% | 22,7% | 28,9% |
| FAVÖK Marjı | 43,7% | 43,3% | 83,7% | 85,2% | 61,0% | 37,6% | 52,6% | 62,9% | 68,5% | 69,8% | 44,6% | 31,2% | -15,4% | 15,6% | 12,1% | 17,8% | 14,7% | 17,0% | 24,3% |
| Net Kâr Marjı | 4,5% | -60,5% | 18,0% | 60,0% | 27,3% | -56,7% | -124,2% | 36,5% | 39,5% | 39,0% | 13,3% | 9,2% | -32,0% | 10,6% | 10,0% | 13,2% | 12,0% | 15,5% | 21,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -5,8% | 10,7% | 51,0% | 54,4% | 24,7% | 2,6% | -17,5% | 4,9% | 29,6% | 39,5% | 30,0% | 16,4% | -44,1% | -78,2% | -18,9% | -33,0% | -0,9% | -19,4% | 8,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,10 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 735,00 | +%1,45 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,18 | -%2,86 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,79 | -%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,30 | +%1,06 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 591,00 | +%0,51 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,15 | -%0,37 |