002469Shandong Sunway Chemical Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $601,93 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,70 Mr | 元3,63 Mr | 元3,48 Mr | 元3,35 Mr | 元3,27 Mr | 元3,12 Mr | 元1,65 Mr | 元1,69 Mr | 元1,67 Mr | 元1,53 Mr | 元1,57 Mr | 元1,54 Mr | 元1,19 Mr | 元1,05 Mr | 元922,54 Mn | 元801,27 Mn | 元180,20 Mn | 元144,55 Mn | 元124,50 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元587,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元919,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,78 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元311,69 Mn | 元283,57 Mn | 元96,16 Mn | 元140,09 Mn | 元110,04 Mn | 元117,86 Mn | 元9,57 Mn | 元17,76 Mn | 元39,30 Mn | 元9,01 Mn | 元1,45 Mn | 元7,81 Mn | 元6,00 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 |
| Net Borç† | -元652,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,59 Mr | 元2,54 Mr | 元2,65 Mr | 元2,60 Mr | 元2,62 Mr | 元673,10 Mn | 元628,35 Mn | 元518,37 Mn | 元750,49 Mn | 元347,15 Mn | 元622,25 Mn | 元764,15 Mn | 元580,08 Mn | 元447,47 Mn | 元250,54 Mn | 元173,98 Mn | 元142,12 Mn | 元189,87 Mn | 元91,64 Mn |
| Brüt Kâr | 元381,06 Mn | 元503,74 Mn | 元518,66 Mn | 元460,08 Mn | 元631,40 Mn | 元199,81 Mn | 元147,51 Mn | 元148,13 Mn | 元180,50 Mn | 元80,69 Mn | 元195,06 Mn | 元268,33 Mn | 元215,66 Mn | 元139,92 Mn | 元91,73 Mn | 元70,42 Mn | 元62,50 Mn | 元53,71 Mn | 元53,07 Mn |
| FAVÖK | 元248,28 Mn | 元370,10 Mn | 元391,96 Mn | 元367,10 Mn | 元492,04 Mn | 元104,19 Mn | 元77,14 Mn | 元55,44 Mn | 元77,86 Mn | 元21,85 Mn | 元146,01 Mn | 元195,50 Mn | 元158,93 Mn | 元107,81 Mn | 元74,41 Mn | 元60,17 Mn | 元43,56 Mn | 元40,42 Mn | 元41,98 Mn |
| Net Kâr | 元186,47 Mn | 元262,65 Mn | 元282,18 Mn | 元273,71 Mn | 元377,49 Mn | 元372,98 Mn | 元77,36 Mn | 元39,99 Mn | 元57,26 Mn | 元11,77 Mn | 元125,75 Mn | 元154,58 Mn | 元121,61 Mn | 元91,50 Mn | 元68,74 Mn | 元51,81 Mn | 元36,80 Mn | 元30,10 Mn | 元25,22 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,29 | 0,40 | 0,43 | 0,42 | 0,58 | 0,73 | 0,15 | 0,08 | 0,11 | 0,02 | 0,25 | 0,31 | 0,25 | 0,18 | 0,14 | 0,13 | 0,07 | 0,06 | 0,05 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元95,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元94,27 Mn | 元242,18 Mn | 元463,39 Mn | 元448,08 Mn | 元261,80 Mn | 元231,69 Mn | 元21,24 Mn | 元81,36 Mn | -元12,66 Mn | 元149,24 Mn | 元246,46 Mn | -元139,00 Mn | 元91,54 Mn | -元6,00 Mn | -元25,72 Mn | 元40,68 Mn | 元1,86 Mn | 元40,71 Mn | 元36,34 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元16,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 8,4% | 7,8% | 2,8% | 4,2% | 3,4% | 3,8% | 0,6% | 1,0% | 2,3% | 0,6% | 0,1% | 0,5% | 0,5% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,70 | 0,70 | 0,76 | 0,78 | 0,80 | 0,22 | 0,38 | 0,31 | 0,45 | 0,23 | 0,40 | 0,50 | 0,49 | 0,42 | 0,27 | 0,22 | 0,79 | 1,31 | 0,74 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,93 | 0,92 | 0,95 | 0,94 | 0,94 | 0,24 | 0,23 | 0,19 | 0,27 | 0,13 | 0,22 | 0,28 | 0,21 | 0,16 | 0,09 | 0,06 | 0,05 | 0,07 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 14,7% | 19,8% | 19,6% | 17,7% | 24,1% | 29,7% | 23,5% | 28,6% | 24,1% | 23,2% | 31,3% | 35,1% | 37,2% | 31,3% | 36,6% | 40,5% | 44,0% | 28,3% | 57,9% |
| FAVÖK Marjı | 9,6% | 14,5% | 14,8% | 14,1% | 18,8% | 15,5% | 12,3% | 10,7% | 10,4% | 6,3% | 23,5% | 25,6% | 27,4% | 24,1% | 29,7% | 34,6% | 30,7% | 21,3% | 45,8% |
| Net Kâr Marjı | 7,2% | 10,3% | 10,6% | 10,5% | 14,4% | 55,4% | 12,3% | 7,7% | 7,6% | 3,4% | 20,2% | 20,2% | 21,0% | 20,4% | 27,4% | 29,8% | 25,9% | 15,9% | 27,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,6% | 9,5% | 17,5% | 17,2% | 10,0% | 34,4% | 3,4% | 15,7% | -1,7% | 43,0% | 39,6% | -18,2% | 15,8% | -1,3% | -10,3% | 23,4% | 1,3% | 21,4% | 39,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,75 | -%1,71 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 663,65 | +%1,02 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | -%0,11 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,51 | -%0,24 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 305,31 | -%0,23 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 590,20 | -%3,25 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,31 | -%0,76 |