002472Zhejiang Shuanghuan Driveline Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,60 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元18,86 Mr | 元15,87 Mr | 元13,17 Mr | 元12,90 Mr | 元9,82 Mr | 元8,54 Mr | 元8,16 Mr | 元7,92 Mr | 元7,49 Mr | 元3,91 Mr | 元3,81 Mr | 元2,40 Mr | 元2,18 Mr | 元1,82 Mr | 元1,77 Mr | 元1,51 Mr | 元939,47 Mn | 元804,09 Mn | 元740,38 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,49 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元7,88 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元10,51 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元5,13 Mr | 元3,55 Mr | 元2,50 Mr | 元3,32 Mr | 元3,25 Mr | 元3,66 Mr | 元3,50 Mr | 元3,76 Mr | 元3,60 Mr | 元466,22 Mn | 元679,99 Mn | 元578,79 Mn | 元486,16 Mn | 元230,56 Mn | 元225,34 Mn | 元101,92 Mn | 元466,43 Mn | 元398,89 Mn | 元176,99 Mn |
| Net Borç† | 元2,41 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元9,09 Mr | 元8,75 Mr | 元8,05 Mr | 元6,83 Mr | 元5,38 Mr | 元3,65 Mr | 元3,23 Mr | 元3,14 Mr | 元2,64 Mr | 元1,73 Mr | 元1,39 Mr | 元1,26 Mr | 元986,46 Mn | 元791,34 Mn | 元928,34 Mn | 元842,96 Mn | 元525,82 Mn | 元532,30 Mn | 元432,82 Mn |
| Brüt Kâr | 元2,37 Mr | 元2,08 Mr | 元1,69 Mr | 元1,36 Mr | 元1,00 Mr | 元591,51 Mn | 元549,88 Mn | 元597,80 Mn | 元585,72 Mn | 元375,73 Mn | 元338,36 Mn | 元319,83 Mn | 元237,47 Mn | 元240,87 Mn | 元306,29 Mn | 元289,26 Mn | 元186,28 Mn | 元175,43 Mn | 元141,40 Mn |
| FAVÖK | 元2,39 Mr | 元2,00 Mr | 元1,63 Mr | 元1,24 Mr | 元916,92 Mn | 元582,40 Mn | 元525,71 Mn | 元481,78 Mn | 元468,76 Mn | 元319,69 Mn | 元295,40 Mn | 元275,70 Mn | 元200,88 Mn | 元223,49 Mn | 元251,30 Mn | 元225,04 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | 元1,26 Mr | 元1,02 Mr | 元816,41 Mn | 元582,09 Mn | 元326,33 Mn | 元51,23 Mn | 元78,32 Mn | 元195,20 Mn | 元242,60 Mn | 元185,75 Mn | 元136,74 Mn | 元122,30 Mn | 元67,30 Mn | 元112,34 Mn | 元157,94 Mn | 元130,75 Mn | 元70,12 Mn | 元52,28 Mn | 元69,11 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,50 | 1,22 | 0,97 | 0,73 | 0,46 | 0,08 | 0,12 | 0,29 | 0,36 | 0,27 | 0,20 | 0,22 | 0,12 | 0,20 | 0,28 | 0,29 | 0,13 | 0,09 | 0,12 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元444,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元294,52 Mn | -元307,38 Mn | 元306,64 Mn | -元400,89 Mn | -元229,70 Mn | 元173,54 Mn | -元199,45 Mn | -元1,40 Mr | -元1,17 Mr | -元376,79 Mn | 元156.940 | -元51,81 Mn | -元138,42 Mn | -元101,83 Mn | -元225,57 Mn | 元16,65 Mn | -元22,82 Mn | -元28,86 Mn | -元265,35 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元2,07 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 27,2% | 22,4% | 19,0% | 25,8% | 33,0% | 42,9% | 42,8% | 47,5% | 48,1% | 11,9% | 17,9% | 24,1% | 22,3% | 12,7% | 12,7% | 6,8% | 49,6% | 49,6% | 23,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,48 | 0,55 | 0,61 | 0,53 | 0,55 | 0,43 | 0,40 | 0,40 | 0,35 | 0,44 | 0,37 | 0,53 | 0,45 | 0,43 | 0,52 | 0,56 | 0,56 | 0,66 | 0,58 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,87 | 0,83 | 0,77 | 0,65 | 0,51 | 0,35 | 0,31 | 0,30 | 0,25 | 0,17 | 0,13 | 0,12 | 0,09 | 0,08 | 0,09 | 0,08 | 0,05 | 0,05 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 26,1% | 23,8% | 21,0% | 20,0% | 18,6% | 16,2% | 17,0% | 19,0% | 22,2% | 21,7% | 24,3% | 25,3% | 24,1% | 30,4% | 33,0% | 34,3% | 35,4% | 33,0% | 32,7% |
| FAVÖK Marjı | 26,2% | 22,8% | 20,2% | 18,1% | 17,0% | 15,9% | 16,3% | 15,4% | 17,8% | 18,4% | 21,2% | 21,9% | 20,4% | 28,2% | 27,1% | 26,7% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 13,9% | 11,7% | 10,1% | 8,5% | 6,1% | 1,4% | 2,4% | 6,2% | 9,2% | 10,7% | 9,8% | 9,7% | 6,8% | 14,2% | 17,0% | 15,5% | 13,3% | 9,8% | 16,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,2% | -3,5% | 3,8% | -5,9% | -4,3% | 4,7% | -6,2% | -44,6% | -44,4% | -21,7% | 0,0% | -4,1% | -14,0% | -12,9% | -24,3% | 2,0% | -4,3% | -5,4% | -61,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |