002474Fujian Rongji Software Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $588,83 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,42 Mr | 元2,53 Mr | 元2,68 Mr | 元2,73 Mr | 元2,91 Mr | 元2,90 Mr | 元2,76 Mr | 元2,56 Mr | 元2,59 Mr | 元2,14 Mr | 元1,91 Mr | 元1,69 Mr | 元1,58 Mr | 元1,49 Mr | 元1,31 Mr | 元1,23 Mr | 元230,18 Mn | 元212,24 Mn | 元167,04 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元202,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,02 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,33 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元615,69 Mn | 元605,86 Mn | 元634,99 Mn | 元551,57 Mn | 元600,83 Mn | 元592,52 Mn | 元557,05 Mn | 元439,69 Mn | 元518,21 Mn | 元174,68 Mn | 元130,19 Mn | 元80,00 Mn | 元17,95 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元1,51 Mn | 元4,00 Mn | 元40,02 Mn | 元35,44 Mn |
| Net Borç† | 元413,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元477,91 Mn | 元476,66 Mn | 元374,54 Mn | 元664,89 Mn | 元716,56 Mn | 元729,83 Mn | 元725,79 Mn | 元810,97 Mn | 元737,08 Mn | 元701,13 Mn | 元621,36 Mn | 元595,65 Mn | 元600,42 Mn | 元564,61 Mn | 元430,04 Mn | 元307,61 Mn | 元202,68 Mn | 元165,96 Mn | 元157,70 Mn |
| Brüt Kâr | 元51,24 Mn | 元39,41 Mn | 元21,68 Mn | 元162,97 Mn | 元211,44 Mn | 元219,68 Mn | 元230,92 Mn | 元226,35 Mn | 元204,93 Mn | 元193,13 Mn | 元165,14 Mn | 元136,30 Mn | 元160,01 Mn | 元189,00 Mn | 元172,94 Mn | 元126,22 Mn | 元78,60 Mn | 元67,67 Mn | 元59,25 Mn |
| FAVÖK | 元43,39 Mn | 元17,40 Mn | -元64,81 Mn | 元59,86 Mn | 元90,44 Mn | 元83,62 Mn | 元63,25 Mn | 元48,36 Mn | 元46,22 Mn | 元30,46 Mn | 元17,30 Mn | 元11,91 Mn | 元54,42 Mn | 元119,90 Mn | 元111,87 Mn | 元75,75 Mn | 元45,39 Mn | 元37,61 Mn | 元32,17 Mn |
| Net Kâr | -元68,48 Mn | -元86,90 Mn | -元145,65 Mn | 元13,32 Mn | 元29,94 Mn | 元49,60 Mn | 元49,82 Mn | 元33,29 Mn | 元32,76 Mn | 元24,85 Mn | 元15,83 Mn | 元22,25 Mn | 元62,84 Mn | 元124,34 Mn | 元119,48 Mn | 元78,09 Mn | 元48,02 Mn | 元39,10 Mn | 元35,32 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,11 | -0,14 | -0,23 | 0,02 | 0,05 | 0,08 | 0,08 | 0,05 | 0,05 | 0,04 | 0,03 | 0,04 | 0,10 | 0,20 | 0,19 | 0,15 | 0,08 | 0,06 | 0,06 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元20,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元6,89 Mn | -元33,01 Mn | -元92,24 Mn | 元934.390 | -元86,93 Mn | -元161,36 Mn | -元152,29 Mn | -元198,84 Mn | -元75,28 Mn | -元87,44 Mn | -元119,12 Mn | -元249,77 Mn | 元12,51 Mn | 元48,27 Mn | 元40,09 Mn | 元64,20 Mn | 元36,49 Mn | 元29,12 Mn | 元51,60 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元58,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 25,4% | 24,0% | 23,7% | 20,2% | 20,6% | 20,4% | 20,2% | 17,2% | 20,0% | 8,2% | 6,8% | 4,7% | 1,1% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 1,7% | 18,9% | 21,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,20 | 0,19 | 0,14 | 0,24 | 0,25 | 0,25 | 0,26 | 0,32 | 0,28 | 0,33 | 0,33 | 0,35 | 0,38 | 0,38 | 0,33 | 0,25 | 0,88 | 0,78 | 0,94 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,36 | 0,36 | 0,28 | 0,50 | 0,54 | 0,55 | 0,55 | 0,61 | 0,56 | 0,53 | 0,47 | 0,45 | 0,45 | 0,43 | 0,32 | 0,23 | 0,15 | 0,13 | 0,12 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,7% | 8,3% | 5,8% | 24,5% | 29,5% | 30,1% | 31,8% | 27,9% | 27,8% | 27,5% | 26,6% | 22,9% | 26,7% | 33,5% | 40,2% | 41,0% | 38,8% | 40,8% | 37,6% |
| FAVÖK Marjı | 9,1% | 3,7% | -17,3% | 9,0% | 12,6% | 11,5% | 8,7% | 6,0% | 6,3% | 4,3% | 2,8% | 2,0% | 9,1% | 21,2% | 26,0% | 24,6% | 22,4% | 22,7% | 20,4% |
| Net Kâr Marjı | -14,3% | -18,2% | -38,9% | 2,0% | 4,2% | 6,8% | 6,9% | 4,1% | 4,4% | 3,5% | 2,5% | 3,7% | 10,5% | 22,0% | 27,8% | 25,4% | 23,7% | 23,6% | 22,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,4% | -6,9% | -24,6% | 0,1% | -12,1% | -22,1% | -21,0% | -24,5% | -10,2% | -12,5% | -19,2% | -41,9% | 2,1% | 8,5% | 9,3% | 20,9% | 18,0% | 17,5% | 32,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 278,50 | -%0,58 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,94 | -%5,19 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,24 | +%0,98 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,71 | +%1,21 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,01 | -%7,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 610,00 | +%3,95 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,65 | -%0,65 |