002476Shandong Newleaf Chemical Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $443,98 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,14 Mr | 元1,05 Mr | 元964,15 Mn | 元1,04 Mr | 元992,38 Mn | 元1,01 Mr | 元965,29 Mn | 元1,05 Mr | 元1,28 Mr | 元1,45 Mr | 元1,55 Mr | 元1,37 Mr | 元1,12 Mr | 元1,05 Mr | 元993,69 Mn | 元923,54 Mn | 元383,14 Mn | 元377,09 Mn | 元352,34 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元494,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元185,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元950,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元106,90 Mn | 元48,30 Mn | 元25,51 Mn | 元97,54 Mn | 元1,60 Mn | 元120,91 Mn | 元66,12 Mn | 元72,09 Mn | 元103,39 Mn | 元115,66 Mn | 元82,00 Mn | 元60,20 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元120,00 Mn | 元162,44 Mn | 元100,00 Mn |
| Net Borç† | -元398,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元601,53 Mn | 元535,14 Mn | 元382,92 Mn | 元587,11 Mn | 元652,88 Mn | 元443,96 Mn | 元412,28 Mn | 元446,18 Mn | 元400,51 Mn | 元890,98 Mn | 元738,37 Mn | 元663,06 Mn | 元681,42 Mn | 元579,09 Mn | 元540,07 Mn | 元515,41 Mn | 元416,70 Mn | 元539,17 Mn | 元445,67 Mn |
| Brüt Kâr | 元99,96 Mn | 元91,34 Mn | 元55,27 Mn | 元119,02 Mn | 元90,68 Mn | 元73,27 Mn | 元36,34 Mn | 元34,73 Mn | 元31,66 Mn | 元159,69 Mn | 元119,24 Mn | 元117,08 Mn | 元110,78 Mn | 元85,63 Mn | 元102,74 Mn | 元103,84 Mn | 元89,39 Mn | 元81,91 Mn | 元62,93 Mn |
| FAVÖK | 元48,56 Mn | 元24,00 Mn | 元3,00 Mn | 元59,60 Mn | 元59,05 Mn | 元66,28 Mn | 元18,41 Mn | 元4,54 Mn | -元3,89 Mn | 元75,35 Mn | 元98,26 Mn | 元98,04 Mn | 元87,92 Mn | 元84,94 Mn | 元95,70 Mn | 元108,58 Mn | 元94,23 Mn | 元83,80 Mn | 元74,37 Mn |
| Net Kâr | 元31,32 Mn | 元56,39 Mn | 元5,23 Mn | 元29,70 Mn | 元17,95 Mn | 元13,18 Mn | 元91,25 Mn | -元264,09 Mn | 元8,27 Mn | 元14,83 Mn | 元24,14 Mn | 元47,91 Mn | 元46,93 Mn | 元51,25 Mn | 元67,80 Mn | 元56,81 Mn | 元42,82 Mn | 元34,68 Mn | 元25,79 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,05 | 0,09 | 0,01 | 0,05 | 0,03 | 0,02 | 0,15 | -0,43 | 0,01 | 0,02 | 0,04 | 0,08 | 0,08 | 0,08 | 0,11 | 0,11 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元17,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元50,77 Mn | 元24,59 Mn | 元114,00 Mn | -元93,18 Mn | -元31,42 Mn | 元14,85 Mn | 元40,22 Mn | 元21,64 Mn | 元16,42 Mn | 元28,24 Mn | -元96,99 Mn | -元155,69 Mn | 元26,88 Mn | 元47,46 Mn | -元103,93 Mn | -元85,89 Mn | — | — | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元21,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 9,4% | 4,6% | 2,6% | 9,4% | 0,2% | 12,0% | 6,9% | 6,9% | 8,1% | 8,0% | 5,3% | 4,4% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 31,3% | 43,1% | 28,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,53 | 0,51 | 0,40 | 0,56 | 0,66 | 0,44 | 0,43 | 0,42 | 0,31 | 0,61 | 0,48 | 0,49 | 0,61 | 0,55 | 0,54 | 0,56 | 1,09 | 1,43 | 1,26 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,63 | 0,56 | 0,40 | 0,62 | 0,69 | 0,47 | 0,43 | 0,47 | 0,42 | 0,94 | 0,78 | 0,70 | 0,72 | 0,61 | 0,57 | 0,54 | 0,44 | 0,57 | 0,47 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 16,6% | 17,1% | 14,4% | 20,3% | 13,9% | 16,5% | 8,8% | 7,8% | 7,9% | 17,9% | 16,1% | 17,7% | 16,3% | 14,8% | 19,0% | 20,1% | 21,5% | 15,2% | 14,1% |
| FAVÖK Marjı | 8,1% | 4,5% | 0,8% | 10,2% | 9,0% | 14,9% | 4,5% | 1,0% | -1,0% | 8,5% | 13,3% | 14,8% | 12,9% | 14,7% | 17,7% | 21,1% | 22,6% | 15,5% | 16,7% |
| Net Kâr Marjı | 5,2% | 10,5% | 1,4% | 5,1% | 2,7% | 3,0% | 22,1% | -59,2% | 2,1% | 1,7% | 3,3% | 7,2% | 6,9% | 8,8% | 12,6% | 11,0% | 10,3% | 6,4% | 5,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 8,4% | 4,6% | 29,8% | -15,9% | -4,8% | 3,3% | 9,8% | 4,9% | 4,1% | 3,2% | -13,1% | -23,5% | 3,9% | 8,2% | -19,2% | -16,7% | — | — | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |