002478Jiangsu Changbao Steel Tube Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,02 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元8,87 Mr | 元8,29 Mr | 元7,82 Mr | 元7,34 Mr | 元6,97 Mr | 元6,89 Mr | 元6,84 Mr | 元6,42 Mr | 元5,68 Mr | 元3,93 Mr | 元3,95 Mr | 元3,98 Mr | 元3,70 Mr | 元3,37 Mr | 元3,01 Mr | 元3,58 Mr | 元2,25 Mr | 元2,74 Mr | 元1,26 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,99 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,74 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元6,00 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,90 Mr | 元1,66 Mr | 元1,77 Mr | 元1,92 Mr | 元2,01 Mr | 元1,41 Mr | 元1,18 Mr | 元1,34 Mr | 元1,22 Mr | 元568,58 Mn | 元558,36 Mn | 元574,70 Mn | 元408,64 Mn | 元369,54 Mn | 元196,50 Mn | 元947,09 Mn | 元857,29 Mn | 元1,35 Mr | 元409,59 Mn |
| Net Borç† | -元1,32 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元5,88 Mr | 元5,67 Mr | 元6,65 Mr | 元6,22 Mr | 元4,22 Mr | 元3,93 Mr | 元5,27 Mr | 元5,36 Mr | 元3,49 Mr | 元2,20 Mr | 元2,90 Mr | 元3,76 Mr | 元3,97 Mr | 元3,42 Mr | 元3,71 Mr | 元2,88 Mr | 元2,16 Mr | 元3,37 Mr | 元1,64 Mr |
| Brüt Kâr | 元908,55 Mn | 元894,56 Mn | 元1,19 Mr | 元879,25 Mn | 元319,07 Mn | 元653,63 Mn | 元1,30 Mr | 元1,12 Mr | 元518,05 Mn | 元289,35 Mn | 元439,62 Mn | 元630,38 Mn | 元660,81 Mn | 元554,32 Mn | 元561,80 Mn | 元488,51 Mn | 元432,18 Mn | 元593,61 Mn | 元341,76 Mn |
| FAVÖK | 元741,81 Mn | 元785,05 Mn | 元994,37 Mn | 元668,71 Mn | 元188,81 Mn | 元556,73 Mn | 元967,75 Mn | 元813,62 Mn | 元318,29 Mn | 元194,62 Mn | 元302,18 Mn | 元417,84 Mn | 元346,22 Mn | 元304,11 Mn | 元367,30 Mn | 元333,43 Mn | 元272,40 Mn | 元380,92 Mn | 元231,36 Mn |
| Net Kâr | 元482,27 Mn | 元634,22 Mn | 元783,03 Mn | 元471,03 Mn | 元135,83 Mn | 元123,65 Mn | 元601,16 Mn | 元480,26 Mn | 元143,68 Mn | 元109,70 Mn | 元206,06 Mn | 元245,90 Mn | 元227,00 Mn | 元206,41 Mn | 元229,69 Mn | 元183,03 Mn | 元192,78 Mn | 元262,18 Mn | 元147,54 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,54 | 0,70 | 0,88 | 0,52 | 0,15 | 0,13 | 0,63 | 0,49 | 0,17 | 0,14 | 0,26 | 0,31 | 0,28 | 0,26 | 0,29 | 0,23 | 0,35 | 0,45 | 0,27 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元216,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元454,77 Mn | 元605,87 Mn | 元303,90 Mn | 元710,17 Mn | -元649,99 Mn | 元285,41 Mn | 元301,10 Mn | 元509,03 Mn | 元528,16 Mn | 元196,27 Mn | 元354,13 Mn | 元799,82 Mn | -元72,51 Mn | -元128,49 Mn | -元512,50 Mn | 元203,12 Mn | -元331,38 Mn | 元577,85 Mn | 元155,24 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元205,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 21,4% | 20,0% | 22,6% | 26,2% | 28,8% | 20,5% | 17,3% | 20,9% | 21,5% | 14,5% | 14,1% | 14,4% | 11,1% | 11,0% | 6,5% | 26,4% | 38,0% | 49,1% | 32,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,66 | 0,68 | 0,85 | 0,85 | 0,61 | 0,57 | 0,77 | 0,84 | 0,61 | 0,56 | 0,74 | 0,94 | 1,07 | 1,02 | 1,23 | 0,80 | 0,96 | 1,23 | 1,31 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,98 | 0,94 | 1,11 | 1,04 | 0,70 | 0,66 | 0,88 | 0,89 | 0,58 | 0,37 | 0,48 | 0,63 | 0,66 | 0,57 | 0,62 | 0,48 | 0,36 | 0,56 | 0,27 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 15,4% | 15,8% | 17,9% | 14,1% | 7,6% | 16,6% | 24,7% | 20,9% | 14,8% | 13,2% | 15,1% | 16,8% | 16,6% | 16,2% | 15,2% | 17,0% | 20,0% | 17,6% | 20,8% |
| FAVÖK Marjı | 12,6% | 13,8% | 15,0% | 10,8% | 4,5% | 14,2% | 18,4% | 15,2% | 9,1% | 8,9% | 10,4% | 11,1% | 8,7% | 8,9% | 9,9% | 11,6% | 12,6% | 11,3% | 14,1% |
| Net Kâr Marjı | 8,2% | 11,2% | 11,8% | 7,6% | 3,2% | 3,1% | 11,4% | 9,0% | 4,1% | 5,0% | 7,1% | 6,5% | 5,7% | 6,0% | 6,2% | 6,4% | 8,9% | 7,8% | 9,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 7,7% | 10,7% | 4,6% | 11,4% | -15,4% | 7,3% | 5,7% | 9,5% | 15,1% | 8,9% | 12,2% | 21,3% | -1,8% | -3,8% | -13,8% | 7,1% | -15,4% | 17,1% | 9,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,18 | -%2,48 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,24 | -%5,29 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,26 | -%0,22 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,52 | -%0,22 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,10 | -%7,47 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 584,65 | -%0,37 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,62 | -%2,94 |