002479Zhejiang Fuchunjiang Environmental Thermoelectric Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $751,47 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元8,36 Mr | 元8,54 Mr | 元8,59 Mr | 元9,16 Mr | 元9,07 Mr | 元11,12 Mr | 元9,10 Mr | 元6,20 Mr | 元5,10 Mr | 元5,15 Mr | 元4,99 Mr | 元3,82 Mr | 元3,58 Mr | 元2,86 Mr | 元2,10 Mr | 元1,97 Mr | 元719,38 Mn | 元692,14 Mn | 元693,15 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元747,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,84 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元4,43 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,92 Mr | 元3,11 Mr | 元3,25 Mr | 元3,55 Mr | 元3,52 Mr | 元4,67 Mr | 元3,12 Mr | 元1,62 Mr | 元1,33 Mr | 元1,27 Mr | 元1,33 Mr | 元897,06 Mn | 元905,89 Mn | 元458,48 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元286,00 Mn | 元340,00 Mn | 元307,00 Mn |
| Net Borç† | 元2,17 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元5,34 Mr | 元5,25 Mr | 元4,44 Mr | 元4,78 Mr | 元4,57 Mr | 元4,64 Mr | 元4,11 Mr | 元3,01 Mr | 元3,31 Mr | 元2,69 Mr | 元2,87 Mr | 元3,72 Mr | 元3,16 Mr | 元2,70 Mr | 元1,16 Mr | 元909,13 Mn | 元703,30 Mn | 元743,90 Mn | 元582,46 Mn |
| Brüt Kâr | 元919,96 Mn | 元813,88 Mn | 元751,52 Mn | 元748,53 Mn | 元804,72 Mn | 元705,75 Mn | 元703,51 Mn | 元538,60 Mn | 元661,05 Mn | 元537,60 Mn | 元443,55 Mn | 元398,79 Mn | 元353,59 Mn | 元395,43 Mn | 元248,74 Mn | 元161,08 Mn | 元117,23 Mn | 元96,05 Mn | 元91,35 Mn |
| FAVÖK | 元838,03 Mn | 元775,31 Mn | 元709,75 Mn | 元692,53 Mn | 元703,89 Mn | 元738,30 Mn | 元774,63 Mn | 元613,11 Mn | 元742,92 Mn | 元580,37 Mn | 元462,47 Mn | 元399,84 Mn | 元409,24 Mn | 元437,47 Mn | 元252,87 Mn | 元205,61 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | 元203,32 Mn | 元241,13 Mn | 元196,50 Mn | 元258,95 Mn | 元330,69 Mn | 元298,29 Mn | 元300,41 Mn | 元94,80 Mn | 元344,44 Mn | 元244,93 Mn | 元181,39 Mn | 元172,76 Mn | 元142,98 Mn | 元233,77 Mn | 元190,26 Mn | 元138,30 Mn | 元91,79 Mn | 元67,83 Mn | 元50,94 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,24 | 0,28 | 0,23 | 0,30 | 0,38 | 0,34 | 0,34 | 0,11 | 0,43 | 0,31 | 0,24 | 0,24 | 0,19 | 0,32 | 0,26 | 0,24 | 0,13 | 0,09 | 0,07 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元195,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元427,95 Mn | 元90,28 Mn | 元287,07 Mn | 元259,71 Mn | -元282,98 Mn | -元793,02 Mn | -元351,49 Mn | 元247,72 Mn | 元204,00 Mn | 元402,35 Mn | -元47,08 Mn | 元81,55 Mn | 元287,79 Mn | -元56,92 Mn | -元360,35 Mn | 元47,55 Mn | 元132,92 Mn | 元45,73 Mn | -元28,70 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元229,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 34,9% | 36,4% | 37,8% | 38,8% | 38,8% | 42,0% | 34,3% | 26,1% | 26,1% | 24,7% | 26,7% | 23,5% | 25,3% | 16,0% | 0,0% | 0,0% | 39,8% | 49,1% | 44,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,64 | 0,61 | 0,52 | 0,52 | 0,50 | 0,42 | 0,45 | 0,49 | 0,65 | 0,52 | 0,58 | 0,98 | 0,88 | 0,94 | 0,55 | 0,46 | 0,98 | 1,07 | 0,84 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,21 | 1,18 | 1,00 | 1,08 | 1,03 | 1,05 | 0,93 | 0,68 | 0,75 | 0,61 | 0,65 | 0,84 | 0,71 | 0,61 | 0,26 | 0,21 | 0,16 | 0,17 | 0,13 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 17,2% | 15,5% | 16,9% | 15,6% | 17,6% | 15,2% | 17,1% | 17,9% | 20,0% | 20,0% | 15,5% | 10,7% | 11,2% | 14,6% | 21,4% | 17,7% | 16,7% | 12,9% | 15,7% |
| FAVÖK Marjı | 15,7% | 14,8% | 16,0% | 14,5% | 15,4% | 15,9% | 18,8% | 20,3% | 22,5% | 21,6% | 16,1% | 10,7% | 12,9% | 16,2% | 21,7% | 22,6% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 3,8% | 4,6% | 4,4% | 5,4% | 7,2% | 6,4% | 7,3% | 3,1% | 10,4% | 9,1% | 6,3% | 4,6% | 4,5% | 8,6% | 16,3% | 15,2% | 13,1% | 9,1% | 8,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 8,0% | 1,7% | 6,5% | 5,4% | -6,2% | -17,1% | -8,5% | 8,2% | 6,2% | 14,9% | -1,6% | 2,2% | 9,1% | -2,1% | -31,0% | 5,2% | 18,9% | 6,1% | -4,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |